odjezdy z ČR, nejlevnější česká cestovní kancelář, kvalitní zájezdy, travelsport

ID: 655892

USA - velký okruh s Yellowstonem (hotel Super 8)

Termín: 06.05. (Po) - 25.05. (So) 2019

Délka pobytu: 20 dní, 18 nocí

Doprava: Letecky / Praha

Strava: Snídaně

Cena: 73 990 Kč

  • Golf
Poloha

USA - velký okruh s Yellowstonem rozšířený - 2019 !

poznávací letecký zájezd

 

Las Vegas - NP Yellowstone - NP Arches - Grand Canyon - Bryce Canyon - Antelope Canyon - Monument Valley - Death Valley - NP Sequoia - Yosemity - Los Angeles - San Francisco - Jackson - NP Zion - NP Joshua Tree...

 

Termín 2019

Počet dní

cena

06.05. – 25.05.

20

73.990,-

19.05. – 07.06.

20

73.990,-

 

ČASOVÁ SLEVA při 30% záloze (akce platí do 28.2.2019):   -800 Kč/os.

Program

1.den - Odlet z Prahy 6.5. v 08:50 (19.5. v 06:30) do San Francisca, zde nájem vozů, nákup potravin, prohlídka Golden Gate Bridge a přejezd na ubytování na předměstí SF.

 

2.den - Celodenní prohlídka San Francisca - určitě nejkrásnějšího města USA, s jízdou Cable car, dále prohlídka China Town, Grace Cathedral, Union Square, atd. Přejezd směrem k Yosemite. Nocleh.

 

3.den - Návštěva překrásného Yosemitského národního parku, ve kterém se nachází i nejvyšší vodopád v Severní Americe. Druhou dominantou parku je nejvyšší žulový monolit na světě zvaný El Capitan, za zhlédnutí určitě stojí též monumentální 1.450 m vysoký žulový útvar zvaný Half Dome a pod ním se nacházející vodopády Vernal. Yosemitské údolí se táhne podél řeky Merced. Kolem ní se rozkládají skaliska, z nichž padá nejvyšší vodopád v Severní Americe, Yosemitský vodopád. Tvoří jej Horní (425 m) a Dolní (97 m) vodopád, mezi nimiž je série kaskád (205 m). Společně měří celkem 739 metrů. Procházky pod vodopády, několik zastávek na vyhlídkách. Nocleh ve Fresnu.

 

4.den - Prohlídka Sequoia parku. Park nejvíce proslavily lesy sekvojovců obrovských včetně stromu generála Shermana, největšího stromu na Zemi, který roste v Obřím lese (Giant Forest). Zde také najdeme pět z deseti největších stromů na světě, pokud jde o objem dřeva. Nocleh v Bakersfieldu.

 

5.den - Průjezd NP Death Valley. Dno Death Valley dosahuje 86 metrů pod hladinu moře a je nejteplejším místem Ameriky. Okolí připomíná neskutečnou Měsíční krajinu. Zastávky na Zabriskie pointu, kde byly filmovány Hvězdné války (kromě Tuniska), Devil´s Golf Course - pláň plná bizarních solných věžičkovitých a kulatých útvarů. Nocleh v Las Vegas.

 

6.den - Zastávka u jedné z největších přehrad světa Hoover Dam zasazené v okouzlující krajině nebo přes den prohlídka Las Vegas, hlavní třídy Strip - na které se nacházejí ohromné hotelové komplexy. Ohromí Vás hotel Bellagio s úžasnou zpívající fontánou - mnohonásobně větší než Křižíkova v Praze, překvapí Vás komplex New York včetně sochy Svobody a Brooklynského mostu, Caesar´s Palace - mimořádně luxusní hotel, postavený v duchu starého Říma, kde výzdoba zahrnuje sochy, fontány, lázně, zahrady, fóra, amfiteátr či koloseum, Paris hotel - komplex zahrnující Elysejský palác, Eiffelovu věž, Vítězný oblouk nebo komplex Venezia, který zahrnuje to nejlepší z Benátek včetně funkčních kanálů s gondolami vozících turisty, Velkovévodského paláce či Ponte Rialto. Ohromí vás vybuchující umělá sopka před hotelem Mirage či živé vystoupení - přepadení pirátské lodi před komplexem Treasure Island. Nezapomenutelná je návštěva Stratosphere Tower - vyhlídkové věže, vysoké 350 metrů, která je součástí stejnojmenného hotelu a casina. Na vrcholu je zasklená vyhlídka, odkud je nádherný výhled na celé Las Vegas. Současně jsou na vrcholu věže tři nervydrásající atrakce: tzv. Big Shot, kdy je člověk vystřelen v kabince vysoko nad vrchol věže, dále horská dráha, kdy je člověk ve vozíku velmi rychle vrhnut do hlubiny pod sebou a vzápětí se pohyb zastaví nad 300 m hlubokou propastí a adrenalinový kolotoč - kde Vás kolotoč na rameni zanese mimo věž a točíte se nad 300 m hlubokým prostorem. Nocleh v Las Vegas.

 

7.den - NP Zion - tento národní park patří k vyhledávaným turistickým cílům jak pro pozoruhodné geologické útvary, tak pro neobvykle pestrou paletu rostlin a živočichů. Hlavní dominantou tohoto překrásného národního parku je 24 kilometrů dlouhý kaňon Zion Canyon. Rudooranžově zbarvené pískovcové skály jsou místy až 800 m vysoké. Kaňonem protéká řeka Virgin River. Již samotný příjezd do parku po vyhlídkové silnici je zážitkem, neboť cestou se již můžeme kochat neskutečně krásnými skalními masivy a útvary. Po dojezdu dovnitř do parku se dále budeme pohybovat bezplatnou autobusovou dopravou. Krátká procházka. Nocleh Lehi.

 

8.den - Salt Lake City - prohlídka zajímavého centra města Mormonů. Dlouhý přejezd přes Idaho Falls do West Yellowstone - městečka na západním okraji Yellowstonského národního parku. Pozdě odpoledne vjezd do Yellowstonského národním parku. Nocleh v Gardineru u Yellowstone NP.

 

9.den - Celodenní návštěva Yellowstonského národního parku, kde potkáte neskutečné množství volně se pohybující zvěře (stáda bizonů, laně s jeleny atd), Norris Geyser Basin, Mammoth Hot Springs, několik zastávek a procházka s fantastickými výhledy na Lower Falls a Upper Falls ve velkém kaňonu řeky Yellowstone, prohlídka nejznámějšího gejzíru Old Faithful, přejezd zpět na hotel.

 

10.den - Úchvatné výhledy na pohoří Grand Teton (4.196 m), přejezd kolem Jackson Lake, National Elk Refuge Visitor Centre atd. Dále Jackson - prohlídka tohoto zajímavého městečka postaveného a zachovalého ve stylu divokého západu. Přejezd do Evanstonu na ubytování.

 

11.den - Přejezd do národního parku Island in the Sky - součást národního parku Canyonlands, zastávka v Island In The Sky Visitor Centre, přejezd k Upheaval Dome, po cestě zpět zastávky na vyhlídkových bodech s výhledem na The Needles. Nocleh v Green River.

 

12.den - Prohlídka NP Arches - překrasného národního parku plného oranžových skal a skalních oblouků. Procházky tímto velkolepým dílem matky přírody s nejznámějšími skalními útvary Balanced Rock, Double Arch a Delicate Arch. Nocleh opět v Green River.

 

13.den - Návštěva Monument Valley - s možností si zde najmout jeep řízený místními indiány a absolvovat překrásnou okružní jízdu po největších krásách parku. V tomto údolí eroze vytvořila zajímavé věže z pískovce nazývané messa (stoly) nebo butte (vršky, hřbety). Nejvyšší z nich dosahuje 300 metrů nad údolní plošinou. Monumenty jsou velmi fotogenické, posloužily jako kulisa k mnoha westernům Nocleh v Page u Lake Powell.

 

14.den - Prohlídka Bryce Canyonu - nejromantičtějšího a nejfotogeničtějšího národního parku, s tisíci štíhlými vysokými načervenalými skalními věžemi a amfiteátry zvanými hoodoo, které tvoří neustále se měnící labyrinty. Bryce Canyon je království desetitisíců rozeklaných skalních věží a pískovcových útvarů zbarvených do červena, oranžova a žluta zasazených v zelené krajině. Zastávky na vyhlídkách. Dvouhodinová procházka Navajo Loop Trail / Queen Garden patří k největším zážitkům z celého zájezdu. Nocleh opět v Page.

 

15.den - Antelope Canyon - nádherný kaňon, který v červené pískovcové skále vyhloubily vody z přívalových dešťů. Barva zralé broskve asi nejlépe charakterizuje vzhled kaňonu. Jen několik metrů široká a čtyřicet metrů dlouhá štěrbina protíná blok zkamenělé duny písku a v ostrých záhybech se dere k slunečnímu svitu. Proto se kaňonu říká i vývrtka - Corkscrew. Shora dopadající světlo se láme do různých vlnových délek a společně s barvou podloží a tvary vnitřku kaňonu kouzlí zázraky. Horseshoe Bend - nedaleko od Antelope Canyon vytváří řeka Colorado úžasný a fotogenický meandr, který připomíná koňskou podkovu. Lake Powell - odpočinek u čarokrásného jezera a jeho okolí, které bylo vyhlášeno národní rekreační krajinou. Nocleh opět v Page.

 

16.den - Návštěva Grand Canyon, s možností absolvovat okružní let helikoptérou nad tímto jedinečným přírodním úkazem. Zastávky na nejkrásnějších vyhlídkách Desert View, Moran a Grandview Point. Najedeme i na slavnou Route 66 a zastavíme u jedné historické pumpy. Večerní přejezd do Las Vegas. Nocleh v Las Vegas.

 

17.den - Přejezd přes národní park Joshua Tree, pojmenovaný podle juky krátkolisté, zvané též Jozuův strom. Několik zastávek a krátkých procházek u vyhlídek na nádhernou krajinu ozdobenou tisíci palem (resp. juk), na zasněžený vrchol San Jacinta a při pěkném počasí je dokonce vidět až do Mexika. Nocleh v Los Angeles.

 

18.den - Los Angeles - Universal Studios - návštěva největšího filmového zábavního parku světa, který Vás poučí o tricích, které se při natáčení filmů používají. Prohlídka nejznámějších míst jako např.: Hollywood Boullevard, Rodeo Drive, čtvrť Beverly Hills. Nocleh v Los Angeles.

 

19.den - Přejezd na letiště a let zpět do Prahy.

 

20.den - Přílet do Prahy 25.5.v 17:45 (7.6. ve 14:35).

 

VIDEO o Yellowstone ke shlédnutí ZDE:                                         VIDEO o Grand Canyon ke shlédnutí ZDE:

   

Ubytování

18x ubytování v hotelech Super 8 (2-3 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením).

Stravování

18x snídaně (průvodce bude klientům nápomocen při zajištění stravy).

Cena zahrnuje

► letenka Praha - San Francisco tam a Los Angeles - Praha (tam i zpět přes Amsterdam nebo Paříž), včetně letištních a bezpečnostních tax a poplatku za odbavené zavazadlo,
► dopravu 12-ti místnými mikrobusy (max. obsazenost 9 osob + řidič/průvodce),
► 18x ubytování v hotelech Super 8 (2-3 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením),
► průvodce,
► pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

► cestovní pojištění,
► poplatek za registraci ESTA (vízum) – 500 Kč (vyřizuje CK),
► stravování (průvodce je klientům nápomocen při zajištění stravy) a vstupné dle programu (dohromady cca 600 - 850 USD/os.).

Doprava

LETECKÁ + transfery mikrobusem v USA


Odlet/Přílet: letiště Václava Havla - Praha 6

Poznámka

CK si vyhrazuje právo v nezbytném rozsahu změnit program, trasu a další sjednané služby v závislosti na objektivních podmínkách (dopravní problémy, počasí, onemocnění, nečekané znepřístupnění památek, bezpečnost účastníků atp.).  Změna pořadí programu se nepovažuje za změnu programu.

06.05. (Po) - 25.05. (So) 2019 - 20 dní, 18 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu
Snídaně
Letecky/Praha
-First minute73 990 Kč
Vybrat termín
19.05. (Ne) - 07.06. (Pá) 2019 - 20 dní, 18 nocí
cena za osobu
Snídaně
Letecky/Praha
-First minute73 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměUSA
MístoSpojené státy americké
HotelUSA - velký okruh s Yellowstonem (hotel Super 8)
cena za osobu
Termín06.05.2019 - 24.05.2019 - s dopravou 06.05.2019 - 25.05.2019
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Travel Sport spol s r.o. IČO: 00563838
Vytvářím objednávku...