odjezdy z ČR, nejlevnější česká cestovní kancelář, kvalitní zájezdy, travelsport

ID: 655892

USA 2021 - velký okruh s Yellowstonem (htl. Super 8)

Termín: 10.09. (Pá) - 29.09. (St) 2021

Délka pobytu: 20 dní, 18 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 75 490 Kč

  • Golf
Poloha

USA - velký okruh s Yellowstonem 2021

poznávací letecký zájezd

 

 

 

Las Vegas - NP Yellowstone - NP Arches - Grand Canyon - Bryce Canyon - Antelope Canyon - Monument Valley - Death Valley - NP Sequoia - Yosemity - Los Angeles - San Francisco - NP Zion - NP Joshua Tree...

 

 

 

Termíny 2021

Počet dní/nocí

cena (Kč)

10.09. - 29.09.

20/18

75 490,-

02.10. - 21.10.

20/18

75 490,-

 

Program

1.den - V cca 6 hod. odlet z Prahy přes Amsterdam do San Francisca (čekání na přestupu cca 5 hod.). Transfer na ubytování se zastávkou u slavného mostu GOLDEN GATE BRIDGE.

 

2.den - Celodenní prohlídka SAN FRANCISCA - nejkrásnějšího města Spojených států (jízda unikátní "Cable car", čínská čtvrť, katedrála, náměstí Union Square...). Nocleh.

 

3.den - Návštěva okouzlujícího YOSEMITSKÉHO NÁRODNÍHO PARKU obklopeného svislými skalami tyčícími se více než 1 000 m vysoko nad údolím, do něhož padají mohutné vodopády včetně toho vůbec nejvyššího v severní Americe (739 m vysokého). Zastávka na vyhlídce Glacier Point s překrásným výhledem na legendární El Capitan a nejpříkřejší útes v Severní Americe - Half Dome. Ubytování ve Fresnu.

 

4.den - Prohlídka NP SEQUOIA s největšími a nejstaršími stromy na světě, z nichž nejznámější je 3 000 let starý, 100 m vysoký a 1 385 tun vážící sekvoj pojmenovaný po Generálu Shermanovi. Ubytování v Bakersfieldu.

 

5.den - Průjezd nejteplejším místem západní polokoule, tzv. "DEATH VALLEY" (Údolím smrti), kde v létě průměrná teplota dosahuje 45oC a teplota povrchu země může dosáhnout téměř bodu varu. Zastávka na tzv. ZABRISKIE POINT (místo natáčení Hvězdných válek), u jezírka BADWATER, které leží 86 m pod hladinou moře a na pláni DEVIL´S GOLF COURSE plné bizarních solných útvarů. Ubytování v Las Vegas.

 

6.den - Prohlídka HOOVER DAM, mohutného vodního díla na řece Colorado, které patří k největším stavbám svého druhu na světě. Na jeho stavbu bylo v době hospodářské krize použito tolik betonu, že by to stačilo k vybudování dálnice napříč celými USA. Návštěva LAS VEGAS, jednoho z nejpodivuhodnějších a nejdynamičtějších měst na světě, které se stalo synonymem hazardu. Večerní procházka po hlavním bulváru, tzv. Stripu, s mnoha extravagantními budovami, kýčovitými atrakcemi a světoznámými kasiny. Návrat na ubytování.

 

7.den - Návštěva NP ZION, který díky svým vysokým skalním stěnám, svěžím borovým hájům a vodním kaskádám patří mezi opravdové perly utažské přírody. Již samotný příjezd do parku po vyhlídkové silnici je zážitkem, neboť cestou se lze kochat neskutečně krásnými skalními masivy a útvary. Ubytování v Lehi.

 

8.den - Zastávka ve městě SALT LAKE CITY - centru mormonské kultury. Přejezd přes Idaho Falls na západní okraj YELLOWSTONSKÉHO NÁRODNÍHO PARKU. Ubytování.

 

9.den - Celodenní pobyt v atraktivním NP YELLOWSTONE s neskutečným množstvím volně se pohybující zvěře v čele s početnými stády majestátných bizonů (Mamutí horké prameny, vodopády Lower and Upper Falls, věhlasný gejzír Old Faithful…). Návrat na ubytování.

 

10.den - Vyhlídková jízda s úchvatnými pohledy na pohoří GRAND TETON a kolem jezera JACKSON LAKE. Návštěva zachovalého městečka JACKSON postaveného ve stylu divokého západu. Ubytování v Evanstonu.

 

11.den - Návštěva NP ISLAND IN THE SKY. Foto zastávky s pohledy na interesantní skalní útvary - The Needles. Ubytování v Green River.

 

12.den - Prohlídka NP ARCHES plného oranžový skal a smělých skalních oblouků. Procházka nevšedním dílem matky přírody podél nejznámější monumentů (Balanced Rock, Double Arch, Delicate Arch...). Návrat na ubytování.

 

13.den - Výlet do MONUMENT VALLEY známého z filmových westernů. Fakultativně absolvování okružní jízdy džípy po největších krásách parku. Ubytování v Page.

 

14.den - Prohlídka BRYCE CANYONU, podivuhodného národního parku s různobarevnými zemními pyramidami. Nenáročná procházka po stezkách mezi oranžovo-bílými pískovcovými věžemi (cca 2 hod., Navajo Loop Trail). Návrat na ubytování.

 

15.den - Přejezd na území rezervace kmene Navajo, do romantické oblasti zvané ANTELOPE CANYON patřící k nejkrásnějším a nejfotografovanějším místům naší planety. Zastávka u vyhlídky na pohádkový meandr řeky Colorado zvaného "Koňská podkova". Průjezd surrealistickou krajinou pískovcových homolí a vyprahlé pouště u jezera LAKE POWELL (odpočinek u jezera). Návrat na ubytování.

 

16.den - Návštěva velkolepého GRAND CANYONU, jedinečného přírodního skvostu, jehož rozměry a krása jsou mimo veškeré lidské chápání. Panoramatická jízda po tzv. jižní hraně s mnoha neopakovatelnými vyhlídkami. Fakultativně možnost okružního letu nad fascinující propastí hlubokou téměř 2 km a širokou od 6,5 do 30 km. Průjezd po části slavné ROUTE 66 se zastávkou u historické čerpací stanice. Ubytování v Las Vegas.

 

17.den - Návštěva NP JOSHUA TREE, tajemné pouštní scenérie s pozoruhodnými skalními útvary pojmenované podle sukovitých a groteskně pokroucených jutovníků. Ubytování v Los Angeles.

 

18.den - Návštěva filmových studií společnosti UNIVERSAL. Prohlídka Hollywoodu - mekky světového filmového průmyslu a nejznámějších míst jako je Hollywood Boullevard, Rodeo Drive, Beverly Hills... Návrat na ubytování.

 

19.den - Transfer na letiště v Los Angeles a odlet zpět do Evropy.

 

20.den - Přílet přes Amsterdam zpět do Prahy v cca 17.45 hod. (čekání na přestupu cca 4 hod.).

 

 

   

Ubytování

18x ubytování v hotelech Super 8 nebo podobných (2-3 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením).

Stravování

18x snídaně.

Cena zahrnuje

► letenka Praha - San Francisco tam a Los Angeles - Praha (letecká společnost KLM), včetně letištních a bezpečnostních tax a poplatku za odbavené zavazadlo,
► dopravu 12-ti místnými mikrobusy (max. obsazenost 9 osob + řidič/průvodce),
► 18x ubytování v hotelech Super 8 nebo podobných,

► 18x snídani,
► průvodce,
► pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

► cestovní pojištění,
► poplatek za registraci ESTA (vízum) – 500 Kč (vyřizuje CK),
► vstupné dle programu cca 650-850 USD/os. (dohromady včetně stravy, parkovného, letu nad Grand Canyonem a projížďky džípy v Monument Valley) 

Doprava

LETECKÁ + transfery mikrobusem v USA


Odlet/Přílet: letiště Václava Havla - Praha 6

Poznámka

CK si vyhrazuje právo v nezbytném rozsahu změnit program, trasu a další sjednané služby v závislosti na objektivních podmínkách (dopravní problémy, počasí, onemocnění, nečekané znepřístupnění památek, bezpečnost účastníků atp.).  Změna pořadí programu se nepovažuje za změnu programu. 

10.09. (Pá) - 29.09. (St) 2021 - 20 dní, 18 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu (při obsazení pokoje min. 2 osobami)
Snídaně
Letecky/Praha
-75 490 Kč
Vybrat termín
02.10. (So) - 21.10. (Čt) 2021 - 20 dní, 18 nocí
cena za osobu (při obsazení pokoje min. 2 osobami)
Snídaně
Letecky/Praha
-75 490 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměUSA
MístoSpojené státy americké
HotelUSA 2021 - velký okruh s Yellowstonem (htl. Super 8)
cena za osobu (při obsazení pokoje min. 2 osobami)
Termín10.09.2021 - 28.09.2021 - s dopravou 10.09.2021 - 29.09.2021
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Travel Sport spol s r.o. IČO: 00563838
Vytvářím objednávku...