odjezdy z ČR, nejlevnější česká cestovní kancelář, kvalitní zájezdy, travelsport

ID: 990777

JIŽNÍ THAJSKO s Ayutthaya a NP Khao Yai 2023 ***+

Termín: 10.01. (Út) - 26.01. (Čt) 2023

Délka pobytu: 17 dní, 14 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 60 990 Kč

Poloha

JIŽNÍ THAJSKO s Ayutthaya a NP Khao Yai 2023

17-denní pobytově-poznávací zájezd

 

 

 

Začneme poznávacím okruhem zahrnujícím slavné město Ayutthaya, khmerské chrámy říše Angkoru a nejstarší NP Thajska - Khao Yai. Po leteckém přesunu na jih země pokračuje objevováním nejatraktivnějších míst populárního Krabi a zakončený je odpočinkem u moře na krásném ostrově Koh Lanta s možností mnoha výletů. Fakultativní prohlídka Bangkoku.

 

 

Termín 2023

dní/nocí

cena (Kč)

10.01. - 26.01.

17/1460 990,-

 

ČASOVÁ SLEVA při záloze 30% (akce platí do 31.7.2022): -1500 Kč /os.

 

 

Program

1.den - Odlet z Prahy v 15.30 hod. (Emirates).

 

2.den - Přílet do Dubaje v 0.25 hod. Odlet z Dubaje v 3.05 hod. Přílet do thajské metropole BANGKOKU v 12.05 hod. Transfer na ubytování. Volné odpoledne (možnost odpočinku u hotelového bazénu). V okolí hotelu se nachází řada restaurací a obchodů.

 

3.den - Odjezd do bývalého hlavního města Siamu - AYUTTHAYA. Prohlídka skvostných khmerských chrámů z 14.-18. stol. zapsaných na seznamu UNESCO (Wat Phra Si Sanphet, Wat Yai Chaimongkol, Wat Mahathat, Wat Na Pramen). Návštěva posvátného poutního místa s pozoruhodným chrámem Wat Phra Phutthabat zbudovaným severně od města SARABURI na místě, kde Buddha zanechal svoji stopu. Ubytování v Koratu.

 

4.den - Dopoledne návštěva archeologického komplexu PHIMAI s chrámem připomínajícím svou podobou slavné stavby kambodžského Angkoru. Odpoledne prohlídka neméně úchvatné ukázky hinduistické architektury klasického stylu řiše Angkoru - chrámu PRASAT PHANOM RUNG v provincii Buriram. Přejezd na ubytování do národního parku Khao Yai.

 

5.den - Celodenní program v nejstarším národním parku Thajska - KHAO YAI (UNESCO), který je domovem divokých slonů, krokodýlů, tygrů a opic (nenáročná procházka džunglí k vodopádu Haew Narok; vyhlídka ze skalního ostrohu Pa Deo Die; vodopád Haew Suwat; jeskyně Wat Tham Sila Thong). Odjezd na ubytování do Bangkoku.

 

6.den - Ráno odlet do oblíbeného letoviska KRABI rozprostírajícího se na břehu Andamanského moře s azurově čistou vodou a dech beroucí siluetou vápencových skalních stěn vystupujících z okolní krajiny i vodní hladiny. Cestou do hotelu návštěva působivého buddhistického kláštera TIGER CAVE TEMPLE s nádhernou vyhlídkou vyzdobenou zlatou sochou Buddhy. Ubytování cca 350 m moře. Volné odpoledne. Nocleh.

 

7.den - Krátký přejezd lodí na romantickou pláž RAILAY BEACH situovanou uprostřed neuvěřitelné přírodní scenérie. Celodenní koupání na jednom z nejkrásnějších míst Thajska. Příjemným zpestřením lenošení u průzračné vody bude procházka na sousední PHRA NANG BEACH, neméně atraktivní místo sevřené skalisky. Návrat na ubytování.

 

8.den - Cca 25 min. plavba tradiční motorovou loďkou s dlouhou přídí na ostrůvek PODA vyhlášený pro svou bělostnou pláž a bohatý podmořský život. Symbolem tohoto fotogenického místa je soliterní skalní útvar, tzv. mogot vypínající se z hladiny moře jen pár desítek metrů od břehu. Celodenní relaxace na pláži s možností šnorchlování. Návrat na ubytování.

 

9.den - Transfer mikrobusem (cca 120 km po silnici a 15 min. trajektem) na ostrov KOH LANTA, který zatím nebyl poznamenán masovým turismem. Vnitrozemí tohoto cca 30 km dlouhého ostrova je hornaté a porostlé bujnou vegetací, zatímco dlouhé písečné pláže nabízejí večer co večer nezapomenutelný pohled na zapadající slunce. Ubytování v resortu přímo na pláží Long Beach. Koupání. Nocleh.

 

10.den - Volný den u moře. Nocleh.

 

11.den - Turistický okruh mikrobusem po nejzajímavějších místech ostrova (čarokrásné pláže se zlatavým pískem, staré město - původně rybářská osada, stezka džunglí národním parkem Mu Koh Lanta s divokými opicemi a bílým majákem…). Návrat na ubytování.

 

12.den - Volný den u moře. Fakultativní celodenní výlet lodí na populární ostrov PHI PHI proslavený filmem Pláž s Leonardem di Capriem (kromě koupání a objevování podmořského života je možné vystoupit na vyhlídku s fascinujícím panoramatem celého souostroví). Návrat na ubytování.

 

13.den - Volný den u moře. Fakultativně výlet rychlolodí za šnorchlováním a koupáním u 4 ostrůvků nabízející nezapomenutelný zážitek. "Zlatým hřebem" je pak návštěva mořské jeskyně Emerald cave. Návrat na ubytování.

 

14.den - Volný den u moře. Fakultativně možnost projížďky na slonech či návštěvy krasové jeskyně Khao Mai Kaew. Nocleh.

 

15.den - Transfer na letiště v Krabi. Odlet do Bangkoku. Návštěva večerního města (street food, trhy, …). Ubytování.

 

16.den - Fakultativní prohlídka BANGKOKU, fascinujícího velkoměsta oslovujícího všechny smysly každého návštěvníka (výlet lodí po řece Chao Phraya, návštěva chrámů Wat Pho - socha ležícího Buddhy, Wat Traimit - socha zlatého Buddhy, prohlídka královského paláce s chrámem Smaragdového Buddhy...) Večer transfer na letiště.

 

17.den - Odlet z Bangkoku v 1.05 hod. Přílet do Dubaje v 5.00 hod. Odlet z Dubaje v 9.10 hod. Přílet do Prahy v 12.55 hod.(Emirates).

Ubytování
Stravování

14x snídaně

Cena zahrnuje

► letenku Praha - Bangkok - Praha včetně odbaveného zavazadla (Emirates)
► letenku Bangkok - Krabi - Bangkok včetně odbaveného zavazadla
► transfery klimatizovaným mikrobusem
► 14 nocí v hotelu ***/****
► 14x snídani
► českého průvodce
► vstupné dle programu včetně lodních výletů na Krabi a turistického okruhu na Koh Lantě (v ceně nejsou fakultativní výlety na Koh Lantě a prohlídka Bangkoku)
► pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

► komplexní cestovní pojištění (lze připlatit u CK)
 vízum do Thajska (předpokládá se bezvízový styk)
 fakultativní lodní výlety na ostrově Koh Lanta (orientační ceny: Phi Phi i 4 ostrovy stojí cca 1 500 Kč/os./výlet)
 fakultativní prohlídku Bangkoku (2 500 Kč/os. včetně vstupného a oběda). Program: výlet lodí po řece Chao Phraya, návštěva chrámů Wat Pho (socha ležícího Buddhy), Wat Traimit (socha zlatého Buddhy), prohlídka královského paláce s chrámem Smaragdového Buddhy...

Poznámka

CK si vyhrazuje právo v nezbytném rozsahu změnit program, trasu a další sjednané služby v závislosti na objektivních podmínkách (dopravní problémy, počasí, onemocnění, nečekané znepřístupnění památek, bezpečnost účastníků atp.).  Změna pořadí programu se nepovažuje za změnu programu.

10.01. (Út) - 26.01. (Čt) 2023 - 17 dní, 14 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu ve 2-lůžkovém pokoji
Snídaně
Letecky/Praha
-60 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměThajsko
MístoJIŽNÍ THAJSKO
HotelJIŽNÍ THAJSKO s Ayutthaya a NP Khao Yai 2023
Cena za osobu ve 2-lůžkovém pokoji
Termín11.01.2023 - 25.01.2023 - s dopravou 10.01.2023 - 26.01.2023
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Travel Sport spol s r.o. IČO: 00563838
Vytvářím objednávku...