cestovní kancelář, zájezdy, letní dovolená, zimní lyžování, zájezdy pro seniory

O NÁS

 

 

Vážení klienti a příznivci,

 

prvotně bychom chtěli moc poděkovat všem klientům, kteří nás v této těžké době podpořili. Cestovní ruch prochází sice momentálně krizí, která nemá v naší generaci obdoby, ale věříme v lepší zítřky. Sezóna 2020-2021 se prvotně zdála být neuskutečnitelná, ale díky Vašemu zájmu se podařilo několik z Vás překvapit neobvykle klidnou dovolenou. Báli jsme se jako Vy. Nechtělo se nám nikoho ohrozit a hodně zájezdů i termínů bylo zrušeno. Někteří z Vás se vydali do epidemiologicky vlídnějších lokalit jako byla třeba Dalmácie či Korfu.  Pár z Vás bylo odvážnějších a jeli jste na Francouzskou riviéru nebo do Španělska. Odměnou byla klidná dovolená, prázdné pláže a naštěstí ani jeden z našich klientů se na dovolené nenakazil obávanou nemocí Covid-19. Ti co s námi vycestovali letos do zahraničí zjistili, že i za zpřísněných hygienických podmínek si lze užít dovolenou jako dříve a odpočinek od každodenního mediálního tlaku byl též oceňován. Ukázalo se, že i zdánlivě nemožné může být milou realitou. Chápeme strach některých z Vás a důvody proč jste své smlouvy radši zrušili. Děkujeme za trpělivost, protože někteří museli čekat na navrácení úhrad déle než obvykle. Děkujeme též za Vaši důvěru, kterou jste nám projevili přijetím voucheru na Vaši letošní úhradu a hodláte jej využít na některý ze zájezdů na r.2021-2022. Velice jste nám pomohli! 

 

Nejen díky tvrdé práci, ale hlavně díky Vám můžeme pracovat na přípravě sezóny 2022. Bohužel díky stávající situaci nemůžeme nabídnout tištěný katalog. Naši nabídku budeme postupně přidávat na naše webové stránky. V případě zájmu Vám na požadavek rádi zašleme konkrétní nabídkový list do Vašeho e-mailu. Stejně tak bude možné jednotlivé nabídkové listy shlédnout v naší prodejně v ul. Nad Primaskou 785/24, 100 00 Praha 10, kde rádi pomůžeme s výběrem (samozřejmě v moment kdy to bude epidemiologicky povoleno). Pokud nemáte času nazbyt nebo se nechcete zbytečně stýkat s jinými lidmi, lze vše vyřešit elektronicky. Opět bude v nabídce Chorvatsko autobusem i vlastní dopravou, Francie, Španělsko, Řecko a poznávací zájezdy do různých koutů ČR i zahraničí. Nezapomněli jsme ani na oblíbené lázeňské zájezdy a jednodenní za nákupy do Německa či Polska. Díky našemu přednímu obchodnímu partnerovi budeme moci nabídnout i rozšířenější nabídku cyklozájezdů po ČR i blízkém zahraničí, kde jsou vítány i silniční/trekové kolobrndy. Převoz Vašich "miláčků" bude zajištěn speciálním vlekem, ve kterém jsou kola bezpečně a separátně zajištěna. Děláme vše pro to, aby jsme Vám i v této době mohli zprostředkovat cesty za odpočinkem a odreagováním.  

 

Přejeme Vám do Nového roku pevné zdraví a spoustu šťastných chvil! Díky za to, že jste. :-) 

 

Kolektiv zaměstnanců CK TRAVEL SPORT spol. s r.o. 

 

 

VÝHODY CESTOVÁNÍ S NAŠÍ CK : 

1)        Vlastní autobusová doprava

2)        Tým zkušených řidičů

3)        Profesionální průvodci

4)        Slevy pro všechny klienty

5)        Speciální slevy pro děti

6)        Zálohy převážně pouze 30% (nevztahuje se na jednodenní zájezdy)

7)        Zájezdy pro seniory 55+

8)        Přijatelné ceny za dobrou kvalitu

9)        Možnost placení poukázkami Edenred CZ s.r.o. do výše 12.000,- Kč, max. do výše 50% z celkové ceny jedné       ............smlouvy o zájezdu.

10)      Zajišťování zájezdů na míru pro skupiny

.

.

DÁRKOVÉ POUKAZY : 

K úhradě zájezdů organizovaných CK Travel Sport a zakoupených přímo v CK Travel Sport je možné použít poukázky společnosti Edenred CZ s.r.o. (vzorový obrázek níže). Poukázky lze uplatnit pouze na úhradu základní ceny zájezdu (tj. bez příplatků za další služby) do výše 12.000,- Kč, max. do výše 50% z celkové ceny jedné smlouvy o zájezdu. Poukázky je možné využít též v kombinaci s časovými slevami.

 

.

.

.

ÚHRADA ZÁJEZDŮ / PŘIHLÁŠENÍ: 

Přihlášení na zájezd je u nás snadné a možné několika způsoby =>

1) Osobně na pobočce CK: kontakty.

2) E-mailem na adresu "travelsport@travelsport.cz" zašlete poptávku požadovaného zájezdu a náš pracovník Vám

.....v případě dostupnosti po vzájemné dohodě zašle předvyplněnou smlouvu o zájezdu na Váš e-mail.

3) Nezávaznou rezervací přes naše internetové stránky (možnost uvedena po rozkliknutí jednotlivých zájezdů vždy u .....jednotlivých termínů). Po té se Vám ozve náš pracovník na uvedený kontakt.

4) Ti kteří se nemohou přihlásit osobně a nedisponují e-mailem, mohou poptávku na zájezd sdělit telefonicky na centrále .....CK (kontakty) a náš pracovník v případě dostupnosti zájezdu po následném sdělení potřebných údajů zašle přihlášku .....ve dvojím vyhotovení poštou na Vaši adresu. Jeden tiskopis si ponecháte a druhý po podepsání odešlete zpět do CK.

.

Úhrada zájezdů =>

1) Osobně v hotovosti v CK (kontakty) - bohužel nepřijímáme platební karty.

2) Převodem na bankovní konto CK:

.....číslo účtu = 28742081 / 0100 (Komerční banka)

.....variabilní symbol = datum zájezdu (př. termín je 28.01.-10.02.2021 = v.s. 28110221)

.....zpráva pro příjemce = destinace-příjmení klienta (př. Drvenik-Novakova, Korfu-Kroupa, Tučepi-Vejvoda...)

 

 

ZAHÁJENÍ PRODEJE ZÁJEZDŮ 2022:

.

V rámci finančního i organizačního dopadu koronaviru COVID-19 na cestovní ruch, cestovní kancelář TRAVEL SPORT nebude pro r.2022 vydávat klasický tištěný katalog. Nabídku zájezdů lze shlédnout na webu www.travelsport.cz. Nabídka by měla být kompletní do konce listopadu 2021. Na vyžádání je též možné na Váš e-mail zaslat nabídkové listy požadovaných zájezdů.

 

Opět pro Vás chystáme zajímavé časové slevy a nabídka bude obohacena o několik novinek. smiley

 

Změna zákona o ochraně spotřebitele od 1. 2. 2016

Rádi bychom vás informovali, že od 1. 2. 2016 došlo ke změně v zákonu o ochraně spotřebitele. Níže uvádíme důležité změny, které z tohoto zákona pro zákazníky vyplývají.

S účinností od 01. 02. 2016 má zákazník právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu ze smlouvy o obstarání zájezdu. Subjektem věcně příslušným k řešení mimosoudních spotřebitelských sporů vzniklých ze smluv o zájezdu je Česká obchodní inspekce. Řízení není zpoplatněno, zahajuje se na návrh zákazníka, který musí být podaný nejpozději do 1 roku ode dne, kdy zákazník uplatnil své právo, které je předmětem sporu, u CK poprvé.

Bližší informace jsou uvedeny na internetové stránce České obchodní inspekce
 www.coi.cz.

Vytvářím objednávku...