cestovní kancelář, zájezdy, letní dovolená, zimní lyžování, zájezdy pro seniory

O NÁS

 

Vážení a milí přátelé,


než začnete listovat tímto katalogem, rádi bychom Vám poděkovali za dosavadní přízeň. Náročnost naší práce nám vždy zpříjemní Vaše úsměvy a spokojenost, s kterými se k nám s důvěrou vracíte. Každým rokem se snažíme naši nabídku vytvořit co nejvíce zajímavou a doufáme, že i v roce 2019 u nás najdete to co hledáte. Tradičně zde presentujeme oblíbené pobytové zájezdy do Chorvatska, Španělska, Francie, Řecka, ale i do dalekých krajů. Sportovcům nabízíme lyžařská či trekingová dobrodružství, pro odpočinek lázeňské pobyty, lákavá je i nabídka dotovaných zájezdů pro seniory 55+. Nechybí též autobusové a letecké poznávací zájezdy, které jsou opět okořeněny zajímavými novinkami. Příznivou změnou je u nás nové působiště v ul. Nad Primaskou 785/24, 100 00 Praha 10, kde Vás rádi uvítáme a případně osobně poradíme s výběrem. Budeme se na Vás těšit! 


Kolektiv zaměstnanců CK TRAVEL SPORT spol. s r.o. 

 

 

 

VÝHODY CESTOVÁNÍ S NAŠÍ CK : 

1)        Vlastní autobusová doprava

2)        Tým zkušených řidičů

3)        Profesionální průvodci

4)        Slevy pro všechny klienty

5)        Speciální slevy pro děti

6)        Zálohy převážně pouze 30% (nevztahuje se na jednodenní zájezdy)

7)        Zájezdy pro seniory 55+

8)        Přijatelné ceny za dobrou kvalitu

9)        Možnost placení poukázkami Edenred CZ s.r.o. do výše 12.000,- Kč, max. do výše 50% z celkové ceny jedné       ............smlouvy o zájezdu.

10)      Zajišťování zájezdů na míru pro skupiny

.

.

DÁRKOVÉ POUKAZY : 

K úhradě zájezdů organizovaných CK Travel Sport a zakoupených přímo v CK Travel Sport je možné použít poukázky společnosti Edenred CZ s.r.o. (vzorový obrázek níže). Poukázky lze uplatnit pouze na úhradu základní ceny zájezdu (tj. bez příplatků za další služby) do výše 12.000,- Kč, max. do výše 50% z celkové ceny jedné smlouvy o zájezdu. Poukázky je možné využít též v kombinaci s časovými slevami.

 

.

.

.

ÚHRADA ZÁJEZDŮ / PŘIHLÁŠENÍ: 

Přihlášení na zájezd je u nás snadné a možné několika způsoby =>

1) Osobně na pobočce CK: kontakty.

2) E-mailem na adresu "travelsport@travelsport.cz" zašlete poptávku požadovaného zájezdu a náš pracovník Vám

.....v případě dostupnosti po vzájemné dohodě zašle předvyplněnou smlouvu o zájezdu na Váš e-mail.

3) Nezávaznou rezervací přes naše internetové stránky (možnost uvedena po rozkliknutí jednotlivých zájezdů vždy u .....jednotlivých termínů). Po té se Vám ozve náš pracovník na uvedený kontakt.

4) Ti kteří se nemohou přihlásit osobně a nedisponují e-mailem, mohou poptávku na zájezd sdělit telefonicky na centrále .....CK (kontakty) a náš pracovník v případě dostupnosti zájezdu po následném sdělení potřebných údajů zašle přihlášku .....ve dvojím vyhotovení poštou na Vaši adresu. Jeden tiskopis si ponecháte a druhý po podepsání odešlete zpět do CK.

.

Úhrada zájezdů =>

1) Osobně v hotovosti v CK (kontakty) - bohužel nepřijímáme platební karty.

2) Převodem na bankovní konto CK:

.....číslo účtu = 28742081 / 0100 (Komerční banka)

.....variabilní symbol = datum zájezdu (př. termín je 28.01.-10.02.2019 = v.s. 2801100219)

.....zpráva pro příjemce = destinace-příjmení klienta (př. Drvenik-Novakova)

 

 

ZAHÁJENÍ PRODEJE ZÁJEZDŮ 2019:

.

Tištěnou podobu katalogu na rok 2019 budeme opět bezplatně rozesílat našim klientům z databáze, anebo na zavolání či e-mailový požadavek. Jeho elektronickou podobu bude možné také shlédnout na našem webu v odkazu po pravé straně, kde se momentálně ještě vyskytuje katalog 2018. Dokončení PDF katalogu 2019 je plánováno nejpozději v druhé polovině prosince 2018, jeho vytištění bude bohužel z technických důvodů až v 1. polovině ledna 2019. Zájezdy 2019 je již možné shlédnout na našich webových stránkách a již objednat online či osobně v naší prodejně.

 

 

 

ČASOVÉ SLEVY SE VYPOČÍTÁVAJÍ ZE ZÁKLADNÍ CENY ZÁJEZDU. NE Z PŘÍPLATKOVÝCH SLUŽEB.

Změna zákona o ochraně spotřebitele od 1. 2. 2016

Rádi bychom vás informovali, že od 1. 2. 2016 došlo ke změně v zákonu o ochraně spotřebitele. Níže uvádíme důležité změny, které z tohoto zákona pro zákazníky vyplývají.

S účinností od 01. 02. 2016 má zákazník právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu ze smlouvy o obstarání zájezdu. Subjektem věcně příslušným k řešení mimosoudních spotřebitelských sporů vzniklých ze smluv o zájezdu je Česká obchodní inspekce. Řízení není zpoplatněno, zahajuje se na návrh zákazníka, který musí být podaný nejpozději do 1 roku ode dne, kdy zákazník uplatnil své právo, které je předmětem sporu, u CK poprvé.

Bližší informace jsou uvedeny na internetové stránce České obchodní inspekce
 www.coi.cz.

Vytvářím objednávku...