cestovní kancelář, zájezdy, letní dovolená, zimní lyžování, zájezdy pro seniory

O NÁS

 

Vážení přátelé a noví příznivci,

 

je až neuvěřitelné, že se již od roku 1991 s námi můžete každoročně vydávat vstříc novým příběhům. Prožíváme s Vámi touhu porozumět cizím kulturám, po dobrodružství, nových výzvách a to dokazuje, že stále existují chytří cestovatelé, kteří oceňují výhody cestování za asistence zkušených profesionálů. Není třeba se věnovat složitým přípravám nebo bojovat s jazykovými omezeními, kdy i s nejlepší cestovní brožurkou nemusíte vždy dosáhnout požadovaných cílů. Navíc individuální cestování nebývá vždy zrovna nejúspornější. Pamatujte, že cestovní kancelář neomezuje, ale spíše dává více prostoru k docílení pohodové dovolené. Děkujeme našim klientům, že můžeme dělat to, co nás baví, což je rozdávat radost. Tradičně nabízíme oblíbené pobytové destinace jako Chorvatsko (rozšířené), Španělsko (nově možnost all inclusive), Francii (nový bazén v Port Grimaud), Řecko (klid a prázdné pláže), ale i za poznáním do dalekých zemí. Nezapomínáme také na milovníky sportů a zimy. Relaxovat můžete u lázeňských pobytů a nechybí ani nabídka seniorských zájezdů 55+. Zastavte se u nás v ul. Nad Primaskou 785/24, 100 00 Praha 10, kde rádi pomůžeme s výběrem. Pokud nemáte času nazbyt, lze vše vyřešit elektronicky.

 

Přejeme Vám do Nového roku pevné zdraví a spoustu šťastných chvil! :-) 

 

Kolektiv zaměstnanců CK TRAVEL SPORT spol. s r.o. 

 

 

VÝHODY CESTOVÁNÍ S NAŠÍ CK : 

1)        Vlastní autobusová doprava

2)        Tým zkušených řidičů

3)        Profesionální průvodci

4)        Slevy pro všechny klienty

5)        Speciální slevy pro děti

6)        Zálohy převážně pouze 30% (nevztahuje se na jednodenní zájezdy)

7)        Zájezdy pro seniory 55+

8)        Přijatelné ceny za dobrou kvalitu

9)        Možnost placení poukázkami Edenred CZ s.r.o. do výše 12.000,- Kč, max. do výše 50% z celkové ceny jedné       ............smlouvy o zájezdu.

10)      Zajišťování zájezdů na míru pro skupiny

.

.

DÁRKOVÉ POUKAZY : 

K úhradě zájezdů organizovaných CK Travel Sport a zakoupených přímo v CK Travel Sport je možné použít poukázky společnosti Edenred CZ s.r.o. (vzorový obrázek níže). Poukázky lze uplatnit pouze na úhradu základní ceny zájezdu (tj. bez příplatků za další služby) do výše 12.000,- Kč, max. do výše 50% z celkové ceny jedné smlouvy o zájezdu. Poukázky je možné využít též v kombinaci s časovými slevami.

 

.

.

.

ÚHRADA ZÁJEZDŮ / PŘIHLÁŠENÍ: 

Přihlášení na zájezd je u nás snadné a možné několika způsoby =>

1) Osobně na pobočce CK: kontakty.

2) E-mailem na adresu "travelsport@travelsport.cz" zašlete poptávku požadovaného zájezdu a náš pracovník Vám

.....v případě dostupnosti po vzájemné dohodě zašle předvyplněnou smlouvu o zájezdu na Váš e-mail.

3) Nezávaznou rezervací přes naše internetové stránky (možnost uvedena po rozkliknutí jednotlivých zájezdů vždy u .....jednotlivých termínů). Po té se Vám ozve náš pracovník na uvedený kontakt.

4) Ti kteří se nemohou přihlásit osobně a nedisponují e-mailem, mohou poptávku na zájezd sdělit telefonicky na centrále .....CK (kontakty) a náš pracovník v případě dostupnosti zájezdu po následném sdělení potřebných údajů zašle přihlášku .....ve dvojím vyhotovení poštou na Vaši adresu. Jeden tiskopis si ponecháte a druhý po podepsání odešlete zpět do CK.

.

Úhrada zájezdů =>

1) Osobně v hotovosti v CK (kontakty) - bohužel nepřijímáme platební karty.

2) Převodem na bankovní konto CK:

.....číslo účtu = 28742081 / 0100 (Komerční banka)

.....variabilní symbol = datum zájezdu (př. termín je 28.01.-10.02.2021 = v.s. 28110221)

.....zpráva pro příjemce = destinace-příjmení klienta (př. Drvenik-Novakova, Korfu-Kroupa, Tučepi-Vejvoda...)

 

 

ZAHÁJENÍ PRODEJE ZÁJEZDŮ 2021:

.

V rámci finančního i organizačního dopadu koronaviru COVID-19 na cestovní ruch, cestovní kancelář TRAVEL SPORT nebude pro r.2021 vydávat klasický tištěný katalog, ale pouze jednoduchý přehled/výpis zájezdů. Bude k dispozici po finalizaci příprav sezóny 2021 (koncem listopadu až počátek prosince 2020). V případě zájmu o zaslání, neváhejte  kontaktovat naší CK telefonicky či e-mailem. Ektronickou podobu katalogu 2021 bude možné shlédnout na našem webu v 1. polovině prosince 2020. 

 

 

 

ČASOVÉ SLEVY SE VYPOČÍTÁVAJÍ ZE ZÁKLADNÍ CENY ZÁJEZDU. NE Z PŘÍPLATKOVÝCH SLUŽEB.

Změna zákona o ochraně spotřebitele od 1. 2. 2016

Rádi bychom vás informovali, že od 1. 2. 2016 došlo ke změně v zákonu o ochraně spotřebitele. Níže uvádíme důležité změny, které z tohoto zákona pro zákazníky vyplývají.

S účinností od 01. 02. 2016 má zákazník právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu ze smlouvy o obstarání zájezdu. Subjektem věcně příslušným k řešení mimosoudních spotřebitelských sporů vzniklých ze smluv o zájezdu je Česká obchodní inspekce. Řízení není zpoplatněno, zahajuje se na návrh zákazníka, který musí být podaný nejpozději do 1 roku ode dne, kdy zákazník uplatnil své právo, které je předmětem sporu, u CK poprvé.

Bližší informace jsou uvedeny na internetové stránce České obchodní inspekce
 www.coi.cz.

Vytvářím objednávku...