cestovní kancelář, zájezdy, letní dovolená, zimní lyžování, zájezdy pro seniory

O NÁS

 

 

Vážení klienti a příznivci,

 

prvotně bychom chtěli moc poděkovat všem klientům, kteří nás v této těžké době podpořili. Cestovní ruch prochází sice momentálně krizí, která nemá v naší generaci obdoby, ale věříme v lepší zítřky. Sezóna 2020-2021 se prvotně zdála být neuskutečnitelná, ale díky Vašemu zájmu se podařilo několik z Vás překvapit neobvykle klidnou dovolenou. Báli jsme se jako Vy. Nechtělo se nám nikoho ohrozit a hodně zájezdů i termínů bylo zrušeno. Někteří z Vás se vydali do epidemiologicky vlídnějších lokalit jako byla třeba Dalmácie či Korfu.  Pár z Vás bylo odvážnějších a jeli jste na Francouzskou riviéru nebo do Španělska. Odměnou byla klidná dovolená a prázdné pláže. Ti co s námi vycestovali letos do zahraničí zjistili, že si opět lze užít dovolenou jako před pandemií a odpočinek od každodenního mediálního tlaku byl též oceňován. Ukázalo se, že i zdánlivě nemožné může být milou realitou. Děkujeme též za Vaši důvěru, kterou jste nám projevili přijetím voucheru, který jste uplatnili na r.2021-2022. Velice jste nám pomohli! 

 

Nejen díky tvrdé práci, ale hlavně díky Vám můžeme pracovat na přípravě sezóny 2023. Bohužel ani letos nemůžeme nabídnout tištěný katalog. Naši nabídku však budeme postupně přidávat na naše webové stránky. V případě zájmu Vám na požadavek rádi zašleme konkrétní nabídkový list do Vašeho e-mailu. Stejně tak bude možné jednotlivé nabídkové listy shlédnout v naší prodejně v ul. Nad Primaskou 785/24, 100 00 Praha 10, kde rádi pomůžeme s výběrem. Pokud nemáte času nazbyt nebo se nechcete zbytečně stýkat s jinými lidmi, lze vše vyřešit elektronicky. Opět bude v nabídce Chorvatsko autobusem i vlastní dopravou, Francie, Španělsko, Řecko a poznávací zájezdy do různých koutů ČR i zahraničí. Nezapomněli jsme ani na oblíbené lázeňské zájezdy a jednodenní za nákupy do Německa či Polska. Díky našemu přednímu obchodnímu partnerovi budeme moci nabídnout i rozšířenější nabídku cyklozájezdů po ČR i blízkém zahraničí, kde jsou vítány i silniční/trekové kolobrndy. Převoz Vašich "miláčků" bude zajištěn speciálním vlekem, ve kterém jsou kola bezpečně a separátně zajištěna. Nově jsme také webovou nabídku rozšířili o zájezdy CK FISHER a EXIM tours, které si u nás můžete zakoupit za identických cenových podmínek, jako u těchto touroperátorů. Děláme vše pro to, aby jsme Vám nadále mohli zprostředkovávat báječné zážitky za odpočinkem a odreagováním.  

 

Přejeme Vám do Nového roku pevné zdraví a spoustu šťastných chvil! Díky za to, že jste. :-) 

 

Kolektiv zaměstnanců CK TRAVEL SPORT spol. s r.o. 

 

 

VÝHODY CESTOVÁNÍ S NAŠÍ CK : 

1)        Spolehlivá autobusová / letecká doprava

2)        Tým zkušených řidičů

3)        Profesionální průvodci / delegáti

4)        Slevy pro všechny klienty

5)        Speciální slevy pro děti

6)        Zálohy 30%-50%, doplatek až měsíc před konáním zájezdu (nevztahuje se na jednodenní zájezdy)

7)        Nabídka zájezdů pro všechny věkové kategorie

8)        Přijatelné ceny za dobrou kvalitu

9)        Možnost úhrady zájezdů formou faktury na Vašeho zaměsnavatele

10)      Zajišťování zájezdů na míru pro skupiny

 

.

.

.

ÚHRADA ZÁJEZDŮ / PŘIHLÁŠENÍ: 

Přihlášení na zájezd je u nás snadné a možné několika způsoby =>

1) Osobně na pobočce CK: kontakty.

2) E-mailem na adresu "travelsport@travelsport.cz" zašlete poptávku požadovaného zájezdu a náš pracovník Vám

.....v případě dostupnosti po vzájemné dohodě zašle předvyplněnou smlouvu o zájezdu na Váš e-mail.

3) Nezávaznou rezervací přes naše internetové stránky (možnost uvedena po rozkliknutí jednotlivých zájezdů vždy u .....jednotlivých termínů). Po té se Vám ozve náš pracovník na uvedený kontakt.

4) Ti kteří se nemohou přihlásit osobně a nedisponují e-mailem, mohou poptávku na zájezd sdělit telefonicky na centrále .....CK (kontakty) a náš pracovník v případě dostupnosti zájezdu po následném sdělení potřebných údajů zašle přihlášku .....ve dvojím vyhotovení poštou na Vaši adresu. Jeden tiskopis si ponecháte a druhý po podepsání odešlete zpět do CK.

.

Úhrada zájezdů =>

1) Osobně v hotovosti v CK (kontakty) - bohužel nepřijímáme platební karty.

2) Převodem na bankovní konto CK:

.....číslo účtu = 28742081 / 0100 (Komerční banka)

.....variabilní symbol = datum zájezdu (př. termín je 28.01.-10.02.2021 = v.s. 28110221)

.....zpráva pro příjemce = destinace-příjmení klienta (př. Drvenik-Novakova, Korfu-Kroupa, Tučepi-Vejvoda...)

 

 

ZAHÁJENÍ PRODEJE ZÁJEZDŮ 2023:

.

V rámci finančních i organizačních dopadů na cestovní ruch, které způsobily následky konfliktu na Ukrajině a koronavir COVID-19, cestovní kancelář TRAVEL SPORT nebude ani pro r.2023 vydávat klasický tištěný katalog. Nabídku zájezdů lze shlédnout na webu www.travelsport.cz. Velká část nabídky by měla být kompletní do konce listopadu 2022 a další zájezdy budeme postupně přidávat. Na vyžádání je též možné na Váš e-mail zaslat jednotlivé nabídkové listy požadovaných zájezdů. Stejně tak Vám v naší prodejně rádi poskytneme jednotlivé letáčky v tištěné podobě. Děkujeme za pochopení.

 

Opět pro Vás chystáme zajímavé časové slevy a nabídka bude obohacena o několik novinek. smiley

 

 

 

 

Změna zákona o ochraně spotřebitele od 1. 2. 2016

Rádi bychom vás informovali, že od 1. 2. 2016 došlo ke změně v zákonu o ochraně spotřebitele. Níže uvádíme důležité změny, které z tohoto zákona pro zákazníky vyplývají.

S účinností od 01. 02. 2016 má zákazník právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu ze smlouvy o obstarání zájezdu. Subjektem věcně příslušným k řešení mimosoudních spotřebitelských sporů vzniklých ze smluv o zájezdu je Česká obchodní inspekce. Řízení není zpoplatněno, zahajuje se na návrh zákazníka, který musí být podaný nejpozději do 1 roku ode dne, kdy zákazník uplatnil své právo, které je předmětem sporu, u CK poprvé.

Bližší informace jsou uvedeny na internetové stránce České obchodní inspekce
 www.coi.cz.

Vytvářím objednávku...