Chorvatsko, Řecko, Francie, poznávací zájezdy, pobyt u moře, Senior 55+,

INFORMACE/DOKUMENTY POTŘEBNÉ K VYCESTOVÁNÍ DO ŘECKA 2020

 

ŘECKO OD 01.07.2020 POVOLUJE PŘÍLET TURISTŮM NA OSTROVY

 

 

Vážení klienti,

 

pro vstup do Řecka nově řecká vláda požaduje nejméně 48h před příletem vyplnit elektronický vstupní formulář PLF. Je to z důvodů přehledu pro místní epidemiology a vše vyhovuje standardům GDPR. Žádáme tedy naše klienty, kteří cestují do Řecka, aby před vycestováním vyplnili potřebný formulář v aplikaci na této webové stránce a informujte prosím cestovní kancelář, že jste tak učinili a také, že jste již obdrželi potřebný QR kód pro vstup do Řecka:

 

 

 https://travel.gov.gr/#/ 

 

VZOR - Pomůcka k vyplnění (pro plné zobrazení klikněte na vzor listů formuláře níže) :

 

KROK 1)

 

 

KROK 2)

 

 

KROK 3)

* DATUMEM PŘÍLETU JE MYŠLENO DATUM PŘÍLETU DO ŘECKA (ODLETOVÝ DEN NA VAŠÍ SMLOUVĚ O ZÁJEZDU)

 

 

 

KROK 4)

 

 

KROK 5)

 

 

KROK 6)

 

 

KROK 7)

 

 

KROK 8)

 

 

V případě potíží nás kontaktujte a s vyplněním Vám pomůžeme či po poskytnutí potřebných údajů vyplníme za Vás.

 

Po úspěšném odeslání/potvrzení formuláře výše, bude klientům do jimi uvedené e-mailové schránky doručena informace v angličtině, že je jejich žádost zpracovávána a bude tam také odkaz, na kterém si lze zkontrolovat správnost vyplnění formuláře (QR kód tam zatím nebude validní). Po zpracování bude klientům den před odletem zaslán další e-mail a v příloze budou mít PDF soubor s QR kódem (stvrzený PLF formulář), který bude požadován ukázat při vstupu do Řecka. I když máte chytrý telefon, přes který hodláte QR kód ukázat, doporučujeme si list s kódem pro jistotu i vytisknout, když by se s telefonem cokoli stalo. Bez prokázání se unikátním QR kódem nebude klientům povolen vstup do země. Tento kód bude pravděpodobně vyžadován předložit již také na letišti v Praze u odbavovací přepážky letecké společnosti SmartWings.

 

Dále Vám CK pro jistotu předá s pokyny o odletu voucher, se kterým se budete případně moci prokázat, že máte v Řecku zajištěné ubytování a přes koho.

 

Vytvářím objednávku...