odjezdy z ČR, nejlevnější česká cestovní kancelář, kvalitní zájezdy, travelsport

DÁMSKÁ JÍZDA :-)

            

 

Občas se stane, že nemáte komu říci, aby s Vámi jel na dovolenou a Vy přeci jen chcete jet, ale nechce se Vám utrácet za příplatky. V důsledku tohoto jsme vytvořili tuto sekci kdy cestující ŽENA hledá spolucestující "parťačku", aby se vyhnula příplatku za jednolůžkový pokoj a proč takto nenavázat nová přátelství? Zde zájezdy kde ŽENA hledá ŽENU na doplnění do dvoulůžkového pokoje:

 

 

 

1) ŠPANĚLSKO - Malgrat de Mar - hotel Cartago Nova*** září 2021 (10-17ti denní pobyt):

 

Pravidelný klient (muž 50 let) si vyžádal individuální kalkulaci na htl. Cartago Nova*** (bazén, disco, bar, 25m od pláže) - http://www.htophotels.com/cartagonova/en/photo-gallery.html, který nemáme v běžné nabídce. Je sám a shání k sobě do pokoje na doplnění 2. osobu. Nevadila by mu prý ani žena. :-) Pobyt je možný také pouze na 7 nocí a je též možné zakoupit pouze pobyt bez dopravy (nízkonákladové lety - CK umí zajistit transfer z/na letiště v Barceloně). V případě zájmu Vám rádi poskytneme bližší info v CK a zkontaktujeme Vás s klientem.

 

Orientační cena s 10% slevou:

14 nocí/17 dní = 14 840,- + 3 400,- doprava autobusem = 18 240,- Kč

7 nocí/10 dní = 7 420,- + 3 400,- doprava autobusem = 10 820,- Kč

 

Cena zahrnuje: případně dopravu autobusem (WC, klimatizace, minibar, DVD), ubytování s polopenzí (bufet), delegáta, poj. CK proti úpadku. LZE ZAJISTIT LETECKOU DOPRAVU I TRANSFER Z LETIŠTĚ.

Vytvářím objednávku...