odjezdy z ČR, nejlevnější česká cestovní kancelář, kvalitní zájezdy, travelsport

ID: 506134

ŠPANĚLSKO - Andalusie 2022 (letecky) ****

Termín: 02.10. (Ne) - 10.10. (Po) 2022

Délka pobytu: 9 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Praha

Strava: Polopenze s nápoji

Cena: 23 500 Kč

Poloha

ŠPANĚLSKO - Andalusie 2022 (letecky)
pobytově-poznávací letecký zájezd

 

 

 

Torremolinos - Córdoba - Dolmen de Viera - Ronda - Gibraltar - Granada - Sevilla - Málaga... NÁPOJE BĚHEM VEČEŘÍ V CENĚ ZÁJEZDU (pivo, víno, nealko) !

 

 

 

Termíny 2022

Počet dní/nocí

cena

15.05. - 23.05.

9/7

obsazeno

02.10. - 10.10.9/7obsazeno

 

 

 

Program

1.den - Odlet z Prahy do Málagy v cca 18 hod. Ubytování v letovisku TORREMOLINOS s krásnými písečnými plážemi a nepřebernými možnostmi denní i noční zábavy.

 

2.den - Návštěva SEVILLY, města zvaného pro svoji krásu " perla Andalusie". Symbolem Sevilly je minaret bývalé mešity - Giralda, odkud je krásný pohled na město. Prohlídka Alcázaru, někdejší rezidence emírů, katedrály, typické židovské čtvrti Judería a dalších památek. Návrat na ubytování.

 

3.den - Cesta pohořím Serranía de Ronda do "bílého" města RONDA, rozděleného 100 m hlubokým kaňonem řeky Guadalevín. Návrat na ubytování.

 

4.den - Návštěva jednoho z nejjižnějších cípů Evropy - GIBRALTARU, britského území s pevností střežící průliv mezi Evropou a Afrikou. Návrat na ubytování. Možnost zhlédnutí jedinečného vystoupení nejenom flamenca v uměle vybudované jeskyni nedaleko hotelu. Nocleh.

 

5.den - Odpočinek u moře v místě pobytu. Se sousedními středisky je letovisko spojené pěší promenádou s mnoha obchody, restauracemi a bary. Možnost levné dopravy vlakem do Málagy a zpět. Fakultativně výlet lodí z Tarify do marockého TANGERU (bez českého průvodce). Nocleh.

 

6.den - Zastávka u nádherných dolmenů DOLMEN DE MENGA (UNESCO), který lze obdivovat i zevnitř a DOLMEN DE VIERA. Prohlídka starobylé CÓRDOBY s jedinečnou maurskou mešitou (plocha 23 000 m2), do které byla vystavěna křesťanská katedrála. Procházka krásnými zahradami Alcázaru a úzkými uličkami na bílo natřené židovské čtvrti. Návrat na ubytování.

 

7.den - Prohlídka GRANADY, jednoho z nejkrásnějších měst světa ležícího v úrodném údolí Vega s vrcholky Sierry Nevady v pozadí. Na granadském kopci Sabika stojí palácový komplex maurských staveb Alhambra včetně královského sídla dynastie Nasridů a úchvatných zahrad paláce Generalife. Návrat na ubytování.

 

8.den - Volné dopoledne. Odpočinek u moře nebo hotelového bazénu. Odpoledne prohlídka MÁLAGY s hradem a pevností Alcazaba, katedrálou, římským divadlem a dalšími památkami. Večer transfer na letiště.

 

9.den - Přílet do Prahy v cca 1.30 hod.

Ubytování

7x ubytování v hotelu Griego Mar**** - www.marconfort.com (2 lůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením; součástí vybavení hotelu je venkovní bazén).

 

Hotel se nachází v přímořském letovisku Torremolinos, cca 15 min. jízdy od letiště Málaga a 10 minut pěšky od pláže Bajondillo. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, fitness centrum a sluneční terasu s venkovním bazénem a lehátky. Dále se zde nachází bar a samoobslužná restaurace, která podává mezinárodní kuchyni. Součástí hotelového zázemí je i TV místnost, herna, knihovna se zahraničními knihami a obchod se suvenýry. Griego Mar leží jen 800 metrů od aquaparku Aqualand!

 

Možnost příplatku jednolůžkového pokoje = 2 500,- Kč.

Stravování

7x polopenze formou bufetu včetně nápojů (pivo, víno, nealko).

Cena zahrnuje

letenku Praha - Málaga - Praha včetně odbaveného zavazadla
► dopravu klimatizovaným autokarem dle programu
► 7x ubytování v hotelu Griego Mar**** 

► pobytovou taxu
► 7x polopenzi (bufet) včetně nápojů (pivo, víno, nealko)
► průvodce
► pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění (lze připlatit u CK)
► doporučená částka na vstupné: cca 130 € + lodní výlet do Tangeru cca 75 €

Doprava

LETECKÁ + transfery dle programu.


Odlet/Přílet: Letiště Václava Havla - Praha 6

Poznámka

CK si vyhrazuje právo v nezbytném rozsahu změnit program, trasu a další sjednané služby v závislosti na objektivních podmínkách (dopravní problémy, počasí, onemocnění, nečekané znepřístupnění památek, bezpečnost účastníků atp.).  Změna pořadí programu se nepovažuje za změnu programu. 

02.10. (Ne) - 10.10. (Po) 2022 - 9 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu
Polopenze s nápoji
Letecky/Praha
-First minute23 500 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměŠpanělsko
Místopobytově-poznávací zájezd
HotelŠPANĚLSKO - Andalusie 2022 (letecky)
Cena za osobu
Termín02.10.2022 - 09.10.2022 - s dopravou 02.10.2022 - 10.10.2022
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníPolopenze s nápoji
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Travel Sport spol s r.o. IČO: 00563838
Vytvářím objednávku...