odjezdy z ČR, nejlevnější česká cestovní kancelář, kvalitní zájezdy, travelsport

ID: 901547

SLOVENSKO - VYSOKÉ TATRY A SLOVENSKÝ RÁJ **

Termín: 19.07. (Ne) - 25.07. (So) 2020

Délka pobytu: 7 dní, 6 nocí

Doprava: Autobus / Praha

Strava: Polopenze

Cena: 9 550 Kč

Poloha

SLOVENSKO - Vysoké Tatry a Slovenský ráj 2020
sedmidenní poznávací autobusový zájezd

 

 

Bouzov - Štrbské pleso + Popradské pleso  - Starý Smokovec - NP Slovenský ráj - Tatranská Lomnice - Skalnaté pleso - Belianské jeskyně....

 

 

termín 2020

počet dní/nocí

lůžko v pokoji bez balkonu

 lůžko v pokoji s balkonem

19.07. - 25.07.

7/6

9 900,- LM 9 550,- Kč

 10 300,- LM 9 950,- Kč

 

 

 

Program

1.den - Odjezd z Prahy v cca 6.30 hod. Prohlídka romantického hradu BOUZOV, který se stal kulisou řady historických filmů a pohádek. Navečer ubytování v Tatranské Lomnici.

 

2.den - Přejezd busem na ŠTRBSKÉ PLESO, do nejvýše položené tatranské osady se stejnojmenným jezerem, které se právem řadí mezi perly slovenské přírody. Pěší turistika s individuální volbou náročnosti. Lehká varianta měří od 6 do 10 km a vede po břehu jezera k Areálu snů se skokanskými můstky, kde začíná lanovka na PŘEDNÍ SOLISKO. Střední varianta pokračuje od spodní stanice lanovky k působivému vodopádu SKOK (cca 12 km). Zkušení turisté mohou absolvovat okruh přes Bystrou lávku (2 300 m) a Solisko. Alternativně vycházka k POPRADSKÉMU PLESU se symbolickým hřbitovem věnovaným obětem hor (cca 10 km). Návrat na ubytování.

 

3.den - Výjezd pozemní lanovkou ze STARÉHO SMOKOVCE na populární HREBIENOK. Možnost výběru z několika túr. Pohodlná trasa končí opět u horní stanice lanovky a je dlouhá pouze 6,5 km (Bilíkova chata - vodopády Studeného potoka - Rainerova chata - Zamkovského chata). Náročnější účastníci mohou zvolit výstup Malou Studenou dolinou k Téryho chatě, event. Velkou Studenou dolinou ke Zbojnické chatě a zpět. Obě varianty měří cca 12 km. Návrat na ubytování.

 

4.den - Výlet do okouzlujícího NP SLOVENSKÝ RÁJ známého svými roklinami a kaňony, které jsou zabezpečeny žebříky, stupačkami či jinými pomůckami. Průchod po části stezky "Prielom Hornádu" s možností výstupu Kláštorskou roklinou na Kláštorisko. Variantně turistika nejnavštěvovanější úžinou Suchá Belá s mnoha vodopády (cca 8-10 km). Návrat na ubytování.

 

5.den - Výjezd lanovkou z TATRANSKÉ LOMNICE na SKALNATÉ PLESO. Fakultativně až na Lomnický Štít (2 634 m) - druhou nejvyšší horu Slovenska s meteorologickou stanicí nebo na Lomnické sedlo. Pěší turistika. Lehká (cca 12 km): Zamkovského chata - Rainerova chata - údolí Studeného potoka - Tatranská Lesná - Tatranská Lomnica. Obtížnější (cca 17 km): sedlo Velká Svišťovka - Chata pri Zelenom plese - Dolina Kežmarskej Bielej vody - Tatranská Lomnica. Nocleh.

 

6.den - Celodenní program v BELIANSKÝCH TATRÁCH. Návštěva zajímavého muzea Ždiarsky dom instalovaného v typické horské dřevěnici zakončená svatebním obřadem. Z Bachledove doliny lanovkou k Chodníku korunami stromů s 32 m vysokou vyhlídkovou věží, odkud jsou okolní štíty vidět jako na dlani. Prohlídka BELIANSKÉ JESKYNĚ s bohatou krápníkovou výzdobou. Návrat na ubytování.

 

7.den - Odjezd zpět do ČR. Cestou návštěva muzea legendárních Olomouckých tvarůžků v Lošticích (možnost nákupu). Příjezd do Prahy v cca 19 hod.

Ubytování

6x ubytování v hotelu Morava** v Tatranské Lomnici (2 lůžkové pokoje bez balkonu s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením).

Stravování

6x polopenze

Cena zahrnuje
  • dopravu klimatizovaným autokarem
  • 6x ubytování v hotelu Morava** v Tatranské Lomnici (2 lůžkové pokoje bez balkonu s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením)
  • 6x polopenzi
  • průvodce
  • pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
  • cestovní pojištění
  • doporučená částka na vstupné a lanovky: cca 60 €
DOPRAVA

Doprava zajištěna klimatizovaným dálkovým autobusem.

 

Odjezd v cca 6:30h PRAHA, dále nástup KLADNO, NOVÉ STRAŠECÍ, BEROUN... Návrat do Prahy v cca 19h.

19.07. (Ne) - 25.07. (So) 2020 - 7 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
1. a 2. lůžko (cena za osobu) pokoj bez balkonu
Polopenze
Autobus/Praha
-4%Last minute9 550 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSlovenská republika
MístoVysoké Tatry
HotelSLOVENSKO - VYSOKÉ TATRY A SLOVENSKÝ RÁJ
1. a 2. lůžko (cena za osobu) pokoj bez balkonu
Termín19.07.2020 - 25.07.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Travel Sport spol s r.o. IČO: 00563838
Vytvářím objednávku...