odjezdy z ČR, nejlevnější česká cestovní kancelář, kvalitní zájezdy, travelsport

ID: 999991

SEYCHELY 2022 (nejkrásnější pláže) ***+

Termín: 18.10. (Út) - 30.10. (Ne) 2022

Délka pobytu: 13 dní, 10 nocí

Doprava: Letecky / Praha

Strava: Snídaně

Cena: 69 490 Kč

Poloha

SEYCHELY 2022 (nejkrásnější pláže)
pobytově-poznávací letecký zájezd

 

 


Relax a odpočinek u moře: MAHÉ - MORNE SEYCHELLES - LAUNAY - PRASLIN - COTE D'OR / ANSE VOLBERT - VALLÉE DE MAI -  LA DIGUE - ANSÉ LAZIO - NÁRODNÍ PARK SVATÉ ANNY - VICTORIA a další....

 

 

 

Termín 2022

Počet dní/nocí

cena

18.10.-30.10.13/1069 490 Kč

 

ČASOVÁ SLEVA při 30% záloze (akce platí do 31.1.2022):  -1000 Kč /os.

 

 

Program

1.den - V cca 16.45 hod. odlet z Prahy přes Dauhá na Seychely (čekání na přestupu cca 2,5 hod.; letecká společnost Qatar airways).

 

2.den - Přílet na Seychely v cca 8 hod. Krátký přejezd autobusem do botanické zahrady. Prohlídka nádherné vegetace ale i želv karet obrovských. V časných odpoledních hodinách ubytování (celkem 3 noci se snídaní). Koupání a odpočinek. Berjaya Beau Vallon Bay Resort**** se nachází u zálivu Beau Vallon na severozápadním pobřeží ostrova MAHÉ. Nabízí venkovní bazén, 3 restaurace, tenisový kurt a večerní zábavu. Resort má elegantně zařízené pokoje s klimatizací, TV, minibarem, trezorem, telefonem a vlastní koupelnou s fénem. Snídaně se podávají ve venkovní restauraci formou bufetu. Na koktejly a další nápoje si můžete zajít do jednoho z 3 barů. Hotel nabízí také fitness centrum, zařízení pro vodní sporty, 5hvězdičkové potápěčské centrum s certifikátem PADI a kasino. Každý den kromě neděle je zdarma dostupná kyvadlová doprava do města Victoria.

 

3.den - Výlet do národního parku MORNE SEYCHELLES, čajová plantáž a zpracovna čaje, odpoledne koupání na nádherné pláži LAUNAY. Návrat na ubytování.

 

4.den - Volný den pro relaxaci, koupání na hotelové pláži. Nocleh.

 

5.den - Přejezd trajektem z Mahé na ostrov PRASLIN. Ubytování (celkem 4 noci se snídaní). Komplex Berjaya Praslin Beach Resort 3*** se nachází u krásné pláže COTE D'OR - ANSE VOLBERT a nabízí venkovní bazén a sluneční terasu. Do místních restaurací i obchodů je to jen několik minut chůze. Prostorné pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV s plochou obrazovkou, minibarem a koupelnou a také příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Pokoje mají výhled do zahrady. K dispozici jsou 2 restaurace, z nichž jedna je na pláži. Zábavní zázemí hotelu zahrnuje bazén, stolní tenis a deskové hry. Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma. V okolí se lze věnovat šnorchlování, windsurfingu a jiným aktivitám.

 

6.den - Prohlídka národního parku VALLÉE DE MAI (jeden z vrcholů zájezdu) - bohatá vegetace s množstvím živočichů, vzácný druh palmy, jejíž listy dosahují délky až 14 m a šířky 6 m, plody jsou velké až 50 cm. Park je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Odpoledne koupání na pláži u hotelu. Nocleh.

 

7.den - Celodenní výlet na ostrov LA DIGUE za nejkrásnějšími plážemi, koupání, šnorchlování. Návrat na ubytování.

 

8.den - Výlet na severní stranu ostrova Praslin. Koupání na světoznámé pláži ANSÉ LAZIO, šnorchlování. Návrat na ubytování.

 

9.den - Dopoledne koupání u hotelu, poté přejezd trajektem na ostrov MAHÉ. Ubytování (celkem 3 noci se snídaní). Koupání, odpočinek. Luxusní apartmány The PALM SEYCHELLES s venkovním bazénem blízko Beau Vallon. Apartmány zahrnují 2 ložnice a 2 koupelny, vybavenou kuchyni se sporákem, lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí atd., venkovní posezení. Dále zde najdete TV s plochou obrazovkou a DVD přehrávač, klimatizaci, trezor, žehličku apod. Nechybějí ani ručníky a ložní prádlo. Wi-Fi k dispozici zdarma.

 

10.den - Celodenní výlet kolem ostrova včetně návštěvy výrobny rumu (ochutnávka) a koupání na dvou nádherných plážích. Návrat na ubytování.

 

11.den - Fakultativní výlet lodí do mořského NÁRODNÍHO PARKU SVATÉ ANNY - koupání a šnorchlování na místech s nádhernými korálovými zahradami. Návrat na ubytování.

 

12.den - Dopoledne volno. Odpoledne přejezd do hlavního města VICTORIA, prohlídka města, pokračování k letišti. Odlet do Dauhá ve 23.55 hod.

 

13.den - Přílet z Dauhá do Prahy v cca 12.30 hod. (čekání na přestupu cca 4 hod.; letecká společnost Qatar airways).

Stravování

10x snídaně.

Cena zahrnuje

letenku Praha - Seychely - Praha včetně odbaveného zavazadla (Qatar airways)
► transfery dle programu
► 10x ubytování (viz. program zájezdu)
► 10x snídani
► průvodce
► pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

cestovní pojištění vč. storna zájezdu a poj. na COVID-19 (lze přikoupit u CK)
► vstupné dle programu - cca 70 € + výlet lodí do NP Sv. Anny cca 105 €

Doprava

LETECKÁ s jedním přestupem v Dauhá (společnost Qatar airways) + transfery dle programu.

 

Odlet/Přílet: Letiště Václava Havla - Praha.

 

 

CK si vyhrazuje právo v nezbytném rozsahu změnit program, trasu a další sjednané služby v závislosti na objektivních podmínkách (dopravní problémy, počasí, onemocnění, nečekané znepřístupnění památek, bezpečnost účastníků atp.).  Změna pořadí programu se nepovažuje za změnu programu.

18.10. (Út) - 30.10. (Ne) 2022 - 13 dní, 10 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu
Snídaně
Letecky/Praha
-69 490 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSeychely
Místopobytově-poznávací zájezd
HotelSEYCHELY 2022 (nejkrásnější pláže)
Cena za osobu
Termín19.10.2022 - 29.10.2022 - s dopravou 18.10.2022 - 30.10.2022
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Travel Sport spol s r.o. IČO: 00563838
Vytvářím objednávku...