odjezdy z ČR, nejlevnější česká cestovní kancelář, kvalitní zájezdy, travelsport

ID: 506078

KORFU - studia Maltas, Stamatis

Termín: Není vybrán.

Poloha

ŘECKO - ostrov CORFU 2019

letecký pobytový zájezd 

 
 
          
STUDIA MALTAS + STUDIA STAMATIS (možnost klimatizace)

Termíny 2019

dní/nocí

cena (Kč)

21.09. – 02.10.

12/11

vyprodáno

21.09. – 02.10.

(jednolůžkový pokoj)

12/11

vyprodáno

 

 

 

Korfu - věčně zelený ostrov byl navštěvován zámožnými aristokraty již v 19. stol. Poslední rakouská císařovna Sisi si zde postavila letní zámeček Achileon,ve kterém s přestávkami prožila několik let. Ostrov je proslulý nejen historickými památkami, ale především svojí florou, nádhernými písčitými plážemi a stabilně teplým podnebím od května do listopadu. Pro tyto svoje krásy je vyhledáván turisty, kteří chtějí prožít klidnou a prosluněnou dovolenou u průzračně modrého moře. Města, malebné vesničky, moře, lidé, všechno na Korfu má zvláštní půvab, který způsobuje, že se návštěvníci rádi na tento ostrov vracejí.

Rekreační středisko Maltas – Perivoli, které Vám nabízíme, leží na západním pobřeží jižního cípu ostrova. Pro pohodlí si klienti CK Travel sportu mohou se slevou zaplatit na pláži lehátka se slunečníkem.  V místě pobytu je samoobsluha s potravinami, ovocem, zeleninou a drogerií. Přímo na pláži můžete zakoupit sportovní potřeby. Ve středisku Maltas připojení k internetové síti Wi-Fi zdarma. Děti mohou využít malé hřiště s houpačkami či v restauraci Maltas billiard.

 
Pobřeží je vhodné pro procházky, lze dojít i k nedalekému městečku Sv. Jiří. Nechybí zde typické řecké taverny, kde můžete ochutnat balkánské speciality a často se zde pořádají řecké taneční večery (vstup zdarma). Pláž je dlouhá, prostorná a není přeplněna jak tomu bývá u běžných evropských destinací. V místě pobytu možnost pronájmu kola, automobilu či motorky (blížší info na místě u delegáta)
 
 
 
 
 
VIDEO o destinaci ke shlédnutí ZDE:

Ubytování

Ve 2 – 4 lůžkových studiích, které jsou vybaveny mini kuchyňkou se základním vybavením, lednicí, vařičem, vlastním sociálním zařízením, balkonem nebo předzahrádkou. Budovy Maltas a Stamatis jsou od sebe vzdáleny cca 100 m. Vzdálenost od moře 400 – 550 m. Pohodlnou chůzí po asfaltové cestě se dostanete od ubytování k moři za cca 7-10 min..

Studia Stamatis disponují klimatizací za příplatek cca 5,- Eur/pokoj/den (hradí se na místě).

 

Je možno zakoupit pouze pobyt na vlastní dopravu:
-> červen, září = 7 290,- Kč/studio/pobyt
-> červenec, srpen = 10 390,- Kč/studio/pobyt

Stravování

VLASTNÍ.

Doporučujeme stravování v restauraci Maltas, možno dokoupit servírované večeře 340,- Kč/osoba/den či polopenzi 450,-Kč/os./den (snídaně+večeře). 

 

Orientační ceny v restauracích: 

Pivo Amstel 0,5 = l 3,00 Eur, Coca Cola 0,25 l = 1,50,- Eur, víno 0,5 = l 4,- Eur, káva  frapé = 2,- Eur, káva-espesso = 1,50 Eur, capuccino = 2,50 Eur, ledový čaj = 2,00 Eur, hlavní jídlo = 7-12,- Eur, gyros = 8,90  Eur, nadívané papriky se sýrem = 4,50 Eur, hamburger = 6,50 Eur, kuřecí suvlaki = 7,50 Eur, gril mix = 25,00 Eur.

Cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha – Corfu (Kerkyra) a zpět  (u kombinovaného zájezdu Zpět autobus+trajekt - doba plavby cca 1h)

letištní a bezpečnostní taxy včetně palivového příplatku

transfery z/na letiště do/z místa pobytu

ubytování ve studiích s kuchyňkou

služby českého delegáta

pojištění CK proti úpadku

 

Cena nezahrnuje

stravování (večeře či polopenzi lze přikoupit u CK)

► pobytovou taxu (hradí se na místě = cca 0,5 Eur/pokoj/den)

komplexní pojištění (lze připlatit u CK)

 

Doprava

Letecká  (Praha-Kerkyra-Praha) + transfery do/z místa pobytu.  Odlet z Prahy-letiště Václava Havla v cca 18:30h. Návrat do Prahy v cca 23:40h. 

 

U kombinovaného zájezdu zpáteční cesta zajištěna autobusem (v ceně 1h trajektem). Odjezd z Corfu cca 13:00h a návrat do Prahy v odpoledních hodinách (cca 17:00h - v závislosti na aktuální dopravní situaci).

Pláž

Písčitá pláž v Perivoli s tyrkysově zbarveným mořem a křišťálově čistou vodou je nejdelší na ostrově Korfu, proto i v plné sezóně mají turisté na pláži své soukromí. Jsou zde i místa pro nudisty. Pláž je vhodná nejen pro rekreační odpočinek, ale i na vodní sporty jako je šnorchlování, kiting, windsurfing, paddleboarding apod.. Pro ty kteří si nechtějí přepravovat sportovní potřeby letadlem či automobilem, u jezera Korission na pláži Chalikounas mezi městečky Chalikounas a Agios Georgios (cca 13km od střediska Maltas) se nachází základna "Kite Club Corfu" kde si je možné sjednat zapůjčení surfařských potřeb či si dohodnout kurz pod vedením profesionálních instruktorů (https://www.kite-club-corfu.com/)

 

Na pláži je možné zapůjčení 2 lehátek se slunečníkem za 5,- Eur/den.

Slevy a příplatky

SLEVY (u lastminutových nabídek sleva individuální) :

10% z ceny pro děti do 10 let ve 2lůžkovém pokoji 

10% z ceny pro děti do 10 let ve 3lůžkovém pokoji 

► děti do 2 let zdarma bez nároku na vlastní lůžko a sedadlo v letadle

► dítě 2-10 let bez nároku na lůžko platí pouze cenu zlevněné letenky 7.190,- Kč

 

PŘÍPLATKY:

jednolůžkový pokoj červen, září příplatek 3 400,- Kč a červenec, srpen příplatek 3 700,- Kč

studia Stamatis za příplatek 200,- Kč/os./pobyt

 

Další informace - doporučené aktivity

Projížďky na koni -> Romantickým milovníkům přírody  a koňů doporučujeme navštívit jezdecký klub Dimitri v Avlaki (v těsné blízkosti Agios Georgios - https://goo.gl/maps/uXJymJo461q) u pláže Issos. Stáje Dimitri jsou přizpůsobeny jak začátečníkům, tak i pokročilým. Projížďka vede podél pláže (můžete se s koníkem i vykoupat), okolo nedalekého jezera a přírodními cestami v blízkém okolí v doprovodu odborného jezdeckého instruktora. Projížďku si lze zarezervovat na e-mailu holidaysin@dimitriscorfu.gr  či  tel. +30 6977 399 481 (https://www.facebook.com/groups/330567155957/). 

 

Přístrojové potápění -> Velikou atrakcí na Korfu je také přístrojové potápění, které si zde lze sjednat na téměř každé větší pláži. 

 

Zapůjčení automobilu/motocyklu -> v místě pobytu si lze za pomoci delegátky zajistit zapůjčení automobilu či motocyklu. Auto /den/ od 45,- Eur + benzin, půjčovné motorka /den/ od 20,- Euro + benzin, benzin 1 l cca 1,70 Euro. Vůz Vám bude přistaven v místě Vašeho ubytování.

 

Nabídka výletů (k zakoupení v EUR na místě u delegáta) ->

1) PAXOS, ANTIPAXOS A MOŘSKÉ JESKYNĚ /CELODENNÍ LODNÍ VÝLET/, cena cca 25 Eur/os.
2) MODRÁ LAGUNA A ŘECKÁ PEVNINA /CELODENNÍ LODNÍ VÝLET/, cena cca 26 Eur/os.
3) NOČNÍ  KERKYRA /LODNI  VÝLET/ 
4) AQUALAND /AUTOBUSOVÝ CELODENNÍ VÝLET/, dospělá osoba cca 40,- Eur
5) OKRUŽNÍ JÍZDA OSTROVEM /AUTOBUSOVÝ
CELODENNÍ ZÁJEZD/, cena cca 35,- Eur/os.
6) CHLOMOS  a okolí  20,- Eur/os.
7) Odpolední výlet na ACHILEON a do hlavního města KERKYRA cca 28,- Eur/os.

 

Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Travel Sport spol s r.o. IČO: 00563838
Vytvářím objednávku...