odjezdy z ČR, nejlevnější česká cestovní kancelář, kvalitní zájezdy, travelsport

ID: 600499

TYROLSKO JAK HO NEZNÁTE ***

Termín: 28.09. (Pá) - 29.09. (So) 2018

Délka pobytu: 2 dny, 1 noc

Doprava: Autobus / Praha

Strava: Polopenze

Cena: 2 990 Kč

Poloha

 

TYROLSKO JAK HO NEZNÁTE    !!! jedinečný zážitek !!!

2denní poznávací zájezd - bez nočních přejezdů

 

 

Nabízíme Vám jedinečnou šanci navštívit každoroční významnou slavnost Tyrolska - "shánění skotu do údolí". Budete mít možnost zažít osobně atmosféru této překrásné tradice, můžete ochutnat domácí pochutiny a případně si přivézt domů i originální suvenýry. Celou slavnost krom jiného provází melodická tyrolská hudba ze všemožných koutů městečka Gerlos. Krom této slavnosti Vám též představíme zajímavá místa v okolí jako je městečko Kufstein či Rattenberg. Díky turistické nenáročnosti je tento zájezd vhodný pro všechny věkové kategorie. Neváhejte a pojeďte se bavit s námi!

Termín 2018

Počet dní

cena

28.09.-29.09.

 2

2.990,-

 

 

REZERVACE TERMÍNU JE MOŽNÁ V DOLNÍ ČÁSTI WEBOVÉ STRÁNKY

 

 

VIDEO ze slavnosti "shánění skotu do údolí" ke shlédnutí ZDE:

Program

1. den -         6:00 hod. odjezd z Prahy směr Německo a Rakousko. Zastávka u CHIEMSEE - největšího jezera Bavorska,  nazývaného též Bavorské moře“. Fakultativně možnost krátké plavby na ostrov Herrenchiemsee (238 ha) a příjemné procházky k přepychovému zámku, který byl vystavěn Ludvíkem II. Bavorským podle vzoru francouzského zámku Versailles. Odpoledne  přesun do starobylého pohraničního města KUFSTEIN přezdívaného „Perla Tyrolska“ – prohlídka historického centra s návštěvou stejnojmenné pevnosti na skále, která se pyšní v její věži údajně největšími venkovními varhany na světě s 4307 píšťalami nazývanými „Varhany hrdinů“, které se každodenně rozezní na paměť padlých v 1. a 2. světové válce. Dále zastávka v městečku RATTENBERG (geograficky nejmenší obec v Rakousku) – prohlídka nádherného historického městečka s barevnými středověkými domy a sklářskou tradicí. Odjezd na ubytování, večeře, volný program.

                

2. den -         Po snídani odjezd do městečka GERLOS na úžasnou každoroční slavnost „shánění skotu do údolí“ -  krávy, ale i kozy a ovce se s dokonale umělecky ztvárněnými korunami z kosodřeviny, lučního kvítí, různých ozdob, často i náboženskými symboly na hlavách vracejí z letní dovolené zpět do údolí: „Aufgebüschelt“, jak se říká v místním žargonu. Celý den je zde provázen melodickou hudbou, honáci v tradičních krojích ženou svá stáda napříč městečkem a nechybí ani přehlídka tradičních řemesel či jezdecká show. Spousty stánků nabízí návštěvníkům pochutiny jako je špek, sýry, klobásy, domácí pečivo, koření, vařené tyrolské pokrmy a tradiční alkoholické i nealkoholické nápoje. Během dne fakultativně možnost výstupu kabinovou lanovkou „Zillertal Arena“ do „Arena Center“ kde si po příjemné procházce můžete vychutnat oběd s nezapomenutelným výhledem na majestátní Alpy. V 16:00 hod. odjezd do ČR. Návrat do Prahy ve večerních hodinách. 

Ubytování

V  hotelu *** ve 2lůžkových pokojích s polopenzí, na přání zákazníka lze zajistit 3-4lůžkový pokoj. V hotelu možnost internetového připojení zdarma.

Cena zahrnuje

► dopravu dálkovým autobusem (klimatizace, DVD a mini bar) 
► 1x ubytování s polopenzí (1x snídaně, 1x večeře)
► průvodce
► pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

► cestovní pojištění (lze připlatit u CK)
► vstupy do objektů, plavbu lodí a lanovku 

Doprava

AUTOBUSOVÁ.

 

ODJEZD:             06:00 hod. - Praha 10 - stanice metra A Strašnická (autobusová zastávka u výstupu z metra směr Nové Strašnice, ulice V Olšinách), Příbram, České Budějovice (případně trasa Benešov, Tábor).

 

Další informace

UPOZORNĚNÍ:

- příplatek za jednolůžkový pokoj 700,- Kč
- doporučené kapesné na vstupy a případně lanovku cca 35 EUR 

 

Poznámka:
CK si vyhrazuje právo v nezbytném rozsahu změnit program, trasu a další sjednané služby v závislosti na objektivních podmínkách (dopravní problémy, počasí, onemocnění, nečekané znepřístupnění památek, bezpečnost účastníků atp.).  Změna pořadí programu se nepovažuje za změnu programu.

 

Exception of type 'System.OutOfMemoryException' was thrown. at anchoice.prices.listPrices(String sess, String hotelID, String priceID, String checkin, String checkout, String start, String lm, String fm, String doprava, String misto, String strava, String linktype, String vbmisto, String selDateFrom, String selDateTo, String dayssel, String pricefrom, String monthsel, Boolean groupprices, String sort, Int32 perpage, String filter_trip_from, String filter_trip_to, Boolean linkToHotelDetail) in D:\Anchoice\Applications\anchoice2.0\App_Code\prices.vb:line 671
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRakousko
MístoTyrolsko
HotelTYROLSKO JAK HO NEZNÁTE
cena za osobu
Termín28.09.2018 - 29.09.2018
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Travel Sport spol s r.o. IČO: 00563838
Vytvářím objednávku...