odjezdy z ČR, nejlevnější česká cestovní kancelář, kvalitní zájezdy, travelsport

ID: 600499

TYROLSKO JAK HO NEZNÁTE ***

Termín: 28.09. (Pá) - 29.09. (So) 2018

Délka pobytu: 2 dny, 1 noc

Doprava: Autobus / Praha

Strava: Polopenze

Cena: 2 990 Kč

Poloha

 

TYROLSKO JAK HO NEZNÁTE    !!! jedinečný zážitek !!!

2denní poznávací zájezd - bez nočních přejezdů

 

 

Nabízíme Vám jedinečnou šanci navštívit každoroční významnou slavnost Tyrolska - "shánění skotu do údolí". Budete mít možnost zažít osobně atmosféru této překrásné tradice, můžete ochutnat domácí pochutiny a případně si přivézt domů i originální suvenýry. Celou slavnost krom jiného provází melodická tyrolská hudba ze všemožných koutů městečka Gerlos. Krom této slavnosti Vám též představíme zajímavá místa v okolí jako je městečko Kufstein či Rattenberg. Díky turistické nenáročnosti je tento zájezd vhodný pro všechny věkové kategorie. Neváhejte a pojeďte se bavit s námi!

Termín 2018

Počet dní

cena

28.09.-29.09.

 2

2.990,-

 

 

REZERVACE TERMÍNU JE MOŽNÁ V DOLNÍ ČÁSTI WEBOVÉ STRÁNKY

 

 

VIDEO ze slavnosti "shánění skotu do údolí" ke shlédnutí ZDE:

Program

1. den -         6:00 hod. odjezd z Prahy směr Německo a Rakousko. Zastávka u CHIEMSEE - největšího jezera Bavorska,  nazývaného též Bavorské moře“. Fakultativně možnost krátké plavby na ostrov Herrenchiemsee (238 ha) a příjemné procházky k přepychovému zámku, který byl vystavěn Ludvíkem II. Bavorským podle vzoru francouzského zámku Versailles. Odpoledne  přesun do starobylého pohraničního města KUFSTEIN přezdívaného „Perla Tyrolska“ – prohlídka historického centra s návštěvou stejnojmenné pevnosti na skále, která se pyšní v její věži údajně největšími venkovními varhany na světě s 4307 píšťalami nazývanými „Varhany hrdinů“, které se každodenně rozezní na paměť padlých v 1. a 2. světové válce. Dále zastávka v městečku RATTENBERG (geograficky nejmenší obec v Rakousku) – prohlídka nádherného historického městečka s barevnými středověkými domy a sklářskou tradicí. Odjezd na ubytování, večeře, volný program.

                

2. den -         Po snídani odjezd do městečka GERLOS na úžasnou každoroční slavnost „shánění skotu do údolí“ -  krávy, ale i kozy a ovce se s dokonale umělecky ztvárněnými korunami z kosodřeviny, lučního kvítí, různých ozdob, často i náboženskými symboly na hlavách vracejí z letní dovolené zpět do údolí: „Aufgebüschelt“, jak se říká v místním žargonu. Celý den je zde provázen melodickou hudbou, honáci v tradičních krojích ženou svá stáda napříč městečkem a nechybí ani přehlídka tradičních řemesel či jezdecká show. Spousty stánků nabízí návštěvníkům pochutiny jako je špek, sýry, klobásy, domácí pečivo, koření, vařené tyrolské pokrmy a tradiční alkoholické i nealkoholické nápoje. Během dne fakultativně možnost výstupu kabinovou lanovkou „Zillertal Arena“ do „Arena Center“ kde si po příjemné procházce můžete vychutnat oběd s nezapomenutelným výhledem na majestátní Alpy. V 16:00 hod. odjezd do ČR. Návrat do Prahy ve večerních hodinách. 

Ubytování

V  hotelu *** ve 2lůžkových pokojích s polopenzí, na přání zákazníka lze zajistit 3-4lůžkový pokoj. V hotelu možnost internetového připojení zdarma.

Cena zahrnuje

► dopravu dálkovým autobusem (klimatizace, DVD a mini bar) 
► 1x ubytování s polopenzí (1x snídaně, 1x večeře)
► průvodce
► pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

► cestovní pojištění (lze připlatit u CK)
► vstupy do objektů, plavbu lodí a lanovku 

Doprava

AUTOBUSOVÁ.

 

ODJEZD:             06:00 hod. - Praha 10 - stanice metra A Strašnická (autobusová zastávka u výstupu z metra směr Nové Strašnice, ulice V Olšinách), Příbram, České Budějovice (případně trasa Benešov, Tábor).

 

Další informace

UPOZORNĚNÍ:

- příplatek za jednolůžkový pokoj 700,- Kč
- doporučené kapesné na vstupy a případně lanovku cca 35 EUR 

 

Poznámka:
CK si vyhrazuje právo v nezbytném rozsahu změnit program, trasu a další sjednané služby v závislosti na objektivních podmínkách (dopravní problémy, počasí, onemocnění, nečekané znepřístupnění památek, bezpečnost účastníků atp.).  Změna pořadí programu se nepovažuje za změnu programu.

 

28.09. (Pá) - 29.09. (So) 2018 - 2 dny, 1 nocStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu
Polopenze
Autobus/Praha
-2 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRakousko
MístoTyrolsko
HotelTYROLSKO JAK HO NEZNÁTE
cena za osobu
Termín28.09.2018 - 29.09.2018
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Travel Sport spol s r.o. IČO: 00563838
Vytvářím objednávku...