odjezdy z ČR, nejlevnější česká cestovní kancelář, kvalitní zájezdy, travelsport

ID: 506155

Termín: 23.09. (Po) - 30.09. (Po) 2019

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Praha

Strava: Snídaně

Cena: 19 990 Kč

Poloha

PORTUGALSKO 2019
osmidenní poznávací letecký zájezd

 

Program

1.den -        V cca 7 hod. odlet z Prahy do Lisabonu. První část prohlídky portugalské metropole. Cestou do historického centra průjezd Parkem národů, místy, kde se konalo EXPO 1998. Návštěva katedrály a čtvrti Alfama. Zastávka na nejzápadnější výspě Evropy - skalnatém mysu CABO DA ROCA. Transfer na ubytování v Colares, do hotelu situovaného cca 1,5 km od pláže Maca se stejnojmenným letoviskem. Volné odpoledne. Nocleh.

2.den -        Dokončení prohlídky LISABONU, ležícího u ústí řeky Tejo do mořské zátoky (čtvrť Beixa s unikátním výtahem Santa Justa, náměstí Praca do Comércio, Torre de Belém, Památník objevitelů, klášter sv. Jeronýma...). Návrat na ubytování.

3.den -   Návštěva hradbami opevněného města ÓBIDOS, zvaného též "svatební", protože jej králové dávali svým manželkám jako svatební dar. Prohlídka cisterciáckého kláštera ALCOBACA s největším gotickým kostelem v Portugalsku a kláštera Řádu Kristova v TOMARU, bývalého sídla templářských rytířů. Procházka městečkem FÁTIMA - jedním z nejvýznamnějších poutních míst světa, kde se v roce 1917 třem pasáčkům zjevila Panna Marie. Ubytování v letovisku Povoa de Varzim.

4.den -        Návštěva města COIMBRA s jednou z mála románských katedrál v Evropě a univerzitou založenou již ve 13. stol. První část prohlídky PORTA, druhého největšího města Portugalska s bohatstvím církevních i světských památek (most Ponte Dom Luís I., katedrála, čtvrť Ribeira...). Ubytování v letovisku Povoa de Varzim.

5.den -        Prohlídka BRAGY, dávného církevního centra země. Zastávka na známém poutním místě BOM JESUS DO MONTE. Návštěva GUIMARAES, rodiště prvního portugalského krále Alfonse I., města, které bývá nazýváno kolébkou portugalského národa. Návrat na ubytování.

6.den -        Dokončení prohlídky PORTA. Fakultativně ochutnávka portského vína ve vinných sklepích společnosti Calem. Návštěva dominikánského kláštera BATALHA, který byl založen na počest velkolepých vítězství portugalských vojsk nad nepřítelem. Ubytování v Colares.

7.den -        Návštěva monumentálního kláštera MAFRA, který je největší portugalskou stavbou (rozloha 40 000 m2, 880 místností). Odpočinek v malebném rybářském městečku ERICEIRA s úzkými uličkami a bílými domy vypínajícími se vysoko nad hladinou moře. Prohlídka letního sídla portugalských panovníků ve městě SINTRA. Možnost návštěvy Národního paláce, případně výstředního sídla Quinta da Regaleira. Návrat na ubytování.

8.den -        Volné dopoledne v místě ubytování (odpočinek u moře). Transfer na letiště v Lisabonu. Přílet do Prahy v cca 19 hod.

Ubytování

7x ubytování v hotelu ve 2 lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Na přání zákazníka lze zajistit 3lůžkový pokoj.

Stravování
  • 7x snídani
Cena zahrnuje

letenku Praha – Lisabon - Praha
letištní a bezpečnostní taxy včetně poplatku za odbavené zavazadlo
dopravu klimatizovaným autokarem v Portugalsku
7x ubytování v hotelu se snídaní
průvodce
pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

komplexní pojištění (lze připlatit u CK)  
vstupy do objektů (cca 80,- EUR)

Doprava

Letecká + přejezdy klimatizovaným autokarem v Portugalsku.

Odlet/Přílet: letiště Václava Havla Praha 6.

SLEVY a PŘÍPLATKY

Příplatky:

 ►7x večeře = 2 700,- Kč/os./zájezd (nepovinný příplatek)

 

 

23.09. (Po) - 30.09. (Po) 2019 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
1. a 2. lůžko (cena za osobu)
Snídaně
Letecky/Praha
-19 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPortugalsko
MístoPortugalsko
HotelPORTUGALSKO 2019
1. a 2. lůžko (cena za osobu)
Termín23.09.2019 - 30.09.2019
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Travel Sport spol s r.o. IČO: 00563838
Vytvářím objednávku...