odjezdy z ČR, nejlevnější česká cestovní kancelář, kvalitní zájezdy, travelsport

ID: 569162

MADEIRA A LISABON 2019

Termín: 26.07. (Pá) - 03.08. (So) 2019

Délka pobytu: 9 dní, 8 nocí

Doprava: Letecky / Praha

Strava: Snídaně

Cena: 26 490 Kč

Poloha

MADEIRA se zastávkou v Lisabonu

devítidenní poznávací letecký zájezd

 

Funchal - Monte - Cabo Girao - Camara de Lobos - Porto Moniz - Rabacal - Pico de Areiro - Santana - Ribeiro Frio - Porto Cruz - Lisabon a další...

 

 

Termín 2019

Počet dní/nocí

cena 

26.07. - 03.08.

9/8

26.490,-

 

 

 

VIDEO "objevování Madeiry" ke shlédnutí ZDE:

Program

1.den -    Odlet  z Prahy do Lisabonu v cca 19:30 hod.. Transfer na ubytování.


2.den -    Prohlídka LISABONU, prastaré metropole Portugalska ležící u ústí řeky Tejo do stejnojmenné mořské zátoky (náměstí Praca do Comércio, čtvrť Belém s Památníkem objevitelů v čele s Jindřichem Mořeplavcem, Belémská věž, klášter Svatého Jeronýma, historické tramvaje, pohled na sochu Ježíše Krista, historický výtah Santa Justa, možnost návštěvy obřího Oceanária). V cca 22 hod. odlet na Madeiru. Transfer na ubytování.


3.den -    Návštěva dílny na výrobu proutěného zboží a moderního kostela ve vesnici CAMACHA. Exkurze do zpracovny cukrové třtiny v městečku PORTO CRUZ. Lehká túra vulkanickou pouští a po pestrobarevných útesech SAO LOURENCO v severovýchodní části ostrova. Druhé největší město ostrova - MACHICO. Zastávka u dvanáctimetrové sochy Krista v GARAJAU. Návrat na ubytování.


4.den -    Prohlídka madeirské metropole FUNCHALU včetně návštěvy vyhlášeného květinového trhu s pestrou nabídkou exotických rostlin a ryb Espada. Výjezd lanovkou na horu MONTE s krásným výhledem a poutním kostelem Panny Marie (místo posledního odpočinku Karla I. - nekorunovaného české krále). Fakultativně jízda na neobvyklých proutěných saních řízených dvěma muži v tradičním kroji se slamákem. Návrat na ubytován


5.den -    Fakultativně celodenní výlet lodí na ostrov PORTO SANTO - jeden z posledních turisty neobjevených koutů Evropy. Okružní jízda po ostrově (dům K. Kolumba, větrné mlýny) zakončená odpočinkem na krásné, 9 km dlouhé písečné pláži. Návrat na ubytování.


6.den -    Nenáročná turistika v Madeirských horách - oblasti PICO DE ARIEIRO. Zastávka v RIBEIRO FRIO s pstružími sádkami. Procházka podél místní levády (akvaduktu) na jednu z nejkrásnějších vyhlídek ostrova - tzv. "Balkony". Možnost hřebenové túry na nejvyšší horu ostrova PICO DE RUIVO nabízející fantastické výhledy. Prohlídka skanzenu SANTANA s typickými modro-červeno-bílými domečky ve tvaru trojúhelníku. Ochutnávka madeirských vín, sýrů a klobás na terase hotelu.


7.den -   Návštěva vyhlídkové terasy u "sopečného" kráteru nad Údolím jeptišek - CURRAL DAS FREIRAS a zastávka ve stejnojmenné vesnici s ochutnávkou místních kaštanových specialit (polévka, likér, chléb, koláč). Pohodlná procházka podél levády. Prohlídka věhlasné orchidejové a tropické botanické zahrady ve FUNCHALU (ukázky exotické flóry pocházející nejen z Madeiry, ale i jižní Afriky a Brazílie). Návrat na ubytování.


8.den -    Prohlídka původní rybářské vesničky CAMARA DE LOBOS, proslavené pobytem Winstona Churchilla. Přejezd mezi banánovými plantážemi na impozantní útes CABO GIRAO - vyhlídkovou plošinu s prosklenou podlahou zavěšenou téměř 600 m nad hladinou Atlantiku. Návštěva lávové jeskyně a vulkanologického centra SAO VICENTE. Prohlídka vesničky PORTO MONIZ se zajímavými vulkanickými jezírky (koupání). Procházka okolo levády poblíž osady RABACAL. Návrat na ubytování.


9.den -    Transfer na letiště ve Funchalu. Přílet přes Lisabonu do Prahy v cca 18.30 hod.


POZNÁMKA: Pořadí jednotlivých dní se může měnit.

Ubytování

8x ubytování v hotelu (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením).

Stravování

8x snídaně

Cena zahrnuje

 letenku Praha - Lisabon - Funchal - Lisabon - Praha

 letištní a bezpečnostní taxy včetně poplatku za odbavené zavazadlo

 dopravu minibusem

 8x ubytování v hotelu se snídaní

 průvodce

 pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 komplexní pojištění 405,- Kč/osoba,

 vstupy do objektů a turistických atrakcí (cca 75 Eur + výlet na ostrov Porto Santo cca 65 €)

Odlet

letiště Václava Havla Praha 6 (v cca 19:30 hod.)

 

 

Další informace

Poznámka:
CK si vyhrazuje právo v nezbytném rozsahu změnit program, trasu a další sjednané služby v závislosti na objektivních podmínkách (dopravní problémy, počasí, onemocnění, nečekané znepřístupnění památek, bezpečnost účastníků atp.).  Změna pořadí programu se nepovažuje za změnu programu.

26.07. (Pá) - 03.08. (So) 2019 - 9 dní, 8 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
1. a 2. lůžko (cena za osobu)
Snídaně
Letecky/Praha
-26 490 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPortugalsko
MístoMadeira
HotelMADEIRA A LISABON 2019
1. a 2. lůžko (cena za osobu)
Termín26.07.2019 - 03.08.2019
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Travel Sport spol s r.o. IČO: 00563838
Vytvářím objednávku...