odjezdy z ČR, nejlevnější česká cestovní kancelář, kvalitní zájezdy, travelsport

ID: 760852

USA - Florida, Jamajka, Kajmany, Mexiko, Bahamy - 2019

Termín: 30.04. (Út) - 15.05. (St) 2019

Délka pobytu: 16 dní, 12 nocí

Doprava: Letecky / Praha

Strava: Dle programu

Cena: 64 980 Kč

Poloha

USA - FLORIDA, JAMAJKA, KAJMANY, MEXIKO, BAHAMY - 2019

poznávací zájezd po souši i po vodě (super moderní zaoceánská loď MSC Seaside)

 

 

Florida - Naples - Orlando - Kennedyho vesmírné centrum - Palm Beach - Miami Beach - Jamajka - Kajmanské ostrovy - Mexiko - Bahamy - Key West...

 

 

Termín 2019 

Počet dní

cena (Kč)

30.04. - 15.05.

16

66.480,- LM 64.980,-

 

 

           

Program

1.den - Ranní odlet (v 09.50 hod.) z Prahy přes Paříž do Miami (přílet 17.20 hod. místního času). Nákup potravin, ubytování, nocleh.

 

2.den - Cesta západním pobřežím Floridy. Zastávka v Naples - bělostná pláž, příjemné luxusní letovisko, průjezd centrem St. Petersburghu, dále Palmové arboretum Gissely Kopsick (500 palem, 150 druhů, zdarma) a průjezd kolem sportovního stadionu v Tampě a pokračování do Orlanda (2 noci).

 

3.den - Orlando. Doporučujeme návštěvu zábavního parku Sea World. Zde Vás čekají vystoupení s velrybami (keporkaky), s delfíny, různé drobné atrakce, ale také dvě tři horské dráhy Manta, Kraken a Mako. Tento den však můžete věnovat filmovým studiím Universal Studios či některému ze 6 zábavních parků Disneylandu. Máte někdo chuť utrácet večer za nákupy v outletu a pořídit si značkové zboží za zvýhodněné ceny.

 

4.den - Kennedyho vesmírné centrum, které provozuje NASA - zde strávíme celý den a budeme mít co dělat, abychom vše stihli, co jen tak někde na světě neuvidíte - vermírné rakety, odpalovací rampy, originál raketoplánu Atlantis (26 let v provozu, celkem 33 misí do vermíru, 307 dní ve vesmíru, 207 astronautů, bezpečně nalétáno 126 milionů mil). Čekají nás 3D filmy, simulace startu raketoplánu a mnohé další.

 

5.den - Palm Beach - projižďka po tomto ostrovním městečku plném těch nejdražších domů a nádherně udržovaných zahrad, Boca Raton - prohlídka malé želví nemocnice. Odpoledne nalodění na 5***** loď MSC Seaside, v 19 h odplutí.Loď MSC Seaside vyplula na moře v prosinci 2017. Se svojí průkopnickou architekturou a inovativními technologiemi ztělesňuje novou generaci výletních lodí. Na lodi je pro hosty vybudovana unikátní promenáda okolo lodi, která nabízí spoustu příležitostí k nakupování, jídlu i relaxování a opalování při úchvatných výhledech na moře. Třešničkou na dortu pak je největší interaktivní aquapark na mořích se spoustou skluzavek a vodních her, které potěší všechny věkové skupiny.MSC SEASIDE je zcela nová loď o výtlaku 154.000 tun určené pro cca 5.100 turistů a 1.413 členů posádky. Loď je dlouhá 323 m, široká 41 m a má 17 palub. Samotná kabina odpovídá běžnému hotelovému pokoji a loď odpovídá přepychovému 5***** hotelu včetně aquaparku, několika bazénů, vířivek, různých restaurací a barů Dále se na lodi nachází tenisový kurt, basketbalové hřiště, dráha na jogging, tělocvična, aerobik, videoherna, divadlo, diskotéka, knihovna, internetová kavárna, wellness centrum, sauny, turecké lázně, thalassoterapie, hydroterapie, aromaterapie, masáže, jóga, salón krásy, butiky, ordinace lodního lékaře. Plná penze včetně odpoledního čaje a půlnočních bufetů zahrnující vodu, čaj, kávu z automatů v samoobslužné restauraci v ceně zájezdu je po celou dobu plavby !V ceně plavby je zahrnuto: ubytování na lodi v rezervované kajutě, přístavní a jiné poplatky, plnou penzi navíc zahrnující vodu, čaj, kávu z automatů v samoobslužné restauraci, volné využití veřejných prostor a vybavení lodi k odpočinku a sportu (bazény, vířivky, lehátka a osušky, fitness), animační programy pro děti i dospělé, večerní show, živou hudbu k poslechu i tanci, diskotéku, dětské kluby a dětské menu v restauracích, pojištění lodní společnosti proti úpadku.Kategorie ubytování BELLA Experience: pohodlně vybavené kajuty, velký výběr restaurací, samoobslužná restaurace otevřená 20 hodin denně, zábavní program na nejvyšší úrovni, rozlehlé paluby s bazény a prostory na slunění, moderní fitness centrum a další sportovní zařízení, možnost výběru kajut (podle dostupnosti), výběr večerního stolování v hlavní restauraci (podle dostupnosti).

 

6.den - Den na moři. Odpočinek u bazénů, návštěva kulturních akcí. Slavnostní večer s kapitánem. (Nutné společenské oblečení!)

 

7.den - Jamajka - Ocho Rios - 09.00 - 17.00 h. Možnost s naším průvodcem navštívit nejznámější vodopády Dunn's River Falls, (vzdálené 3,7 km), dále můžete navštívit bobovou dráhu Jamajského týmu s výhledem - Rainforest Bobsled Jamaica at Mystic Mountain, či Enchanted Gardens (500 m, vstupné 20 USD) s 14 vodopády s možnostmi koupání a procházkou mezi paletami rostlin z místní džungle a vzácnými ptáky nebo pozorování, případně plavání s delfíny v Dolphin Cove.

 

8.den - Kajmanské ostrovy - George Town 08.00 - 16.00 h. Výlet lodí kolem severní části ostrova - na Stingray City a zde plavání s rejnoky a šnorchlování. Možnost koupání na nádherné pláži Seven Mile Beach. Na lodi slavnostní večeře. (Nutné společenské oblečení !)

 

9.den - Mexiko - Cozumel - 10.00 - 18.00 h. Možnosti - koupání na překrásných plážích nebo šnorchlování v nejlepším podmořském ráji na světě nebo výlety s místními CK do Tulumu.

 

10.den - Den na moři. Odpočinek u bazénů, návštěva kulturních akcí.

 

11.den - Bahamy - Nassau - 09.00 - 16.00 h. S naším průvodcem si prohlédneme nejzajímavější stavby v centru města Nassau. Koupání na městské pláži nebo na Cable Beach nebo na pláži ostrova Paradise Island.

 

12.den - Ráno v 7 h připlutí do Miami. Vylodění. Opět minibusy (vany) dále po Floridě. Miami Beach. V této čtvrti se kromě slavné pláže (kde se samozřejmě můžete vykoupat) nachází největší soubor art deco staveb na světě (kolem 900 domů). Nocleh Homestead / Florida City.

 

13.den - Cesta na jih, na The Keys - je to oblast s deseti tisíci ostrovy, obklopená korálovým útesem Florida Reef. Desítky ostrovů a ostrůvků jsou propojeny dálnicí dlouhou 160 km. Zastávky cestou. Procházka přírodou - Národní přírodní rezervace floridské srnky. Příjezd do města na konci Overseas Highway - do Key West. Zde ulice Duval Street plná barů, kaváren, obchodů a uměleckých galerií. Počkáme si na "Oslavu západu slunce", známou jako Sunset Celebration - na nábřeží se lidé sejdou, aby sledovali západ slunce a u toho se zpívá a tančí. Pozor - nocleh přímo ve městě Key West!

 

14.den - Key West - ráno nejjižnější bod kontinentálního USA (odtud je to asi 145 km na Kubu), návštěva motýlího ráje, dům Ernesta Hemingwaye (zde sepsal 70% své tvorby), maják z roku 1847, návrat na pevninu. Nocleh Homestead / Florida City.

 

15.den - Návštěva aligátoří farmy a projížďka typickým floridským vznášedlem. V jižní části Miami uvidíme historický hotel Biltmore a radnici v luxusní čtvrti Coral Gables se španělskou a italskou architekturou z 20.let 20.století, průjezd kubánskou čtvrtí. V 19.40 h odlet přes Paříž do ČR.

 

16.den - V Paříži přestup a pokračování do Prahy. (přílet 14.35 h).

Ubytování

6x ubytování v hotelu (2 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením)

 1x ubytování v Key West - nejdražší ubytování na Floridě (4 lůžkové pokoje - 2x manželská postel)
 7x ubytování ve vybrané dvoujlůžkové kajutě (loď)

Stravování

pevnina: 6x jednoduché snídaně při ubytování na pevnině.

MSC Seaside: 7x na lodi plnou penzi včetně odpoledního čaje a půlnočních bufetů - resp. jídlo po celých 20 h denně, navíc vodu, čaj, kávu z automatů v samoobslužné restauraci (neplatí při večeři).

Cena zahrnuje

►  letenku Praha - Miami - Praha, letištní a bezpečnostní taxy včetně poplatku za odbavené zavazadlo 

►  dopravu minibusy - podle popsaného programu
►  6x ubytování v hotelu (2 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením)
►  1x ubytování v Key West (nejdražší ubytování na Floridě) ve 4 lůžkových pokojích (2x manželská postel). Pokud chcete bydlet ve 2 lůžkovém pokoji, můžete si jej připlatit 1 500,- Kč/os.
►  7x ubytování ve vybrané dvoujlůžkové kajutě (zaoceánská loď MSC Seaside)
►  6x jednoduché snídaně při ubytování na pevnině
►  7x na lodi plnou penzi včetně odpoledního čaje a půlnočních bufetů - resp. jídlo po celých 20 h denně, navíc vodu, čaj, kávu z automatů v samoobslužné restauraci (neplatí při večeři) 
►  přístavní poplatky
►  kulturní a sportovní vyžití na lodi přes den i večer (kromě sauny, masáží, kadeřnictví atd.) 
►  portýrské služby při nalodění a vylodění
►  předojezdová infoschůzka v Praze Vysočanech únor / březen 2019
►  pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

►  cestovní pojištění
►  povinné spropitné na lodi cca 13 USD/noc
►  registraci ESTA - 500 Kč (vyřizuje CK)
►  vstupy

Doprava

LETECKÁ + transfery + plavba
Odlet/Přílet: letiště Václava Havla - Praha 6

Slevy a příplatky

platek za 1 noc ve dvoulůžkovém pokoji v Key West: 1500 Kč
► kajuta s oknem: 1000 Kč
► kajuta s balkonem: 2000 Kč

 
Poznámka

CK si vyhrazuje právo v nezbytném rozsahu změnit program, trasu a další sjednané služby v závislosti na objektivních podmínkách (dopravní problémy, počasí, onemocnění, nečekané znepřístupnění památek, bezpečnost účastníků atp.).  Změna pořadí programu se nepovažuje za změnu programu.

30.04. (Út) - 15.05. (St) 2019 - 16 dní, 12 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu
Dle programu
Letecky/Praha
-2%Last minute64 980 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPlavby - Amerika
MístoUSA - Florida, Jamajka, Kajmany, Mexiko, Bahamy - 2019
HotelUSA - Florida, Jamajka, Kajmany, Mexiko, Bahamy - 2019
cena za osobu
Termín01.05.2019 - 13.05.2019 - s dopravou 30.04.2019 - 15.05.2019
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníDle programu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Travel Sport spol s r.o. IČO: 00563838
Vytvářím objednávku...