Chorvatsko, Řecko, Francie, poznávací zájezdy, pobyt u moře, Senior 55+,

NOUZOVÝ STAV V ČR - DO cca 12.04.2020 ZRUŠENY VÝJEZDY MIMO ČR

 
 
!! PROSÍM VĚNUJTE POZORNOST TOMUTO SDĚLENÍ !!
 
 
Vážení klienti,
 
 
jak jste již jistě z médií i okolí zpozorovali, v České republice je počínaje dnem 12.03.2020 od 14:00h vyhlášen nouzový stav z důvodu omezení šíření koronaviru Covid-19 v naší zemi (podrobněji na www.mvcr.cz). V rámci několika bezpečnostních nařízení je též vydán mezinárodním autobusovým dopravcům od 14.03.2020 od 0:00h zákaz převážet pasažéry nad 9 osob přes hraniční přechody ČRNásledující zpřísněná opatření zakázala občanům ČR zcela cestovat do zahraničí (návrat je však našim občanům povolen) a veškeré obchody (vyjma životně důležitých prodejen) se do odvolání zavírají (předpoklad cca 10 dní). Stejně tak do ČR nesmí cestovat turisti ze zahraničí. Trvání nouzového stavu je momentálně do odvolání, nicméně se odhaduje na dobu přibližně jednoho měsíce. V důsledku tohoto, jsme tedy nuceni zrušit zájezdy do zahraničí konané v době 12.03.-12.04.2020 (uvedený termín je přibližný-nelze předvídat vývoj dění v ČR). Klienty, kterých se zrušení týká budeme dle vývoje situace individuálně informovat a bude jim pokud možno nabídnut náhradní zájezd/termín nebo navrácení celé uhrazené částky. Je třeba však vše řešit postupně a utvářet s obchodními partnery možná řešení. Náhradní termíny jednodenních zájezdů budou upřesněny po ukončení nouzového stavu v ČR. Termínů bude dostatek a první odjezdy naplánujeme neprodleně po povolení autobusové dopravě přepravovat klienty do zahraničí. Případné náhradní termíny leteckých zájezdů budou našim klientům sděleny dle vyjádření příslušných leteckých společností a ubytovacích kapacit. Pokud nebude možné náhradní termín zajistit či nebude klientům vyhovovat, vrátíme uhrazenou částku v plné výši. Toto však platí pro zájezdy konané v době nouzového stavu v ČR, či do oficiálně znepřístupněných zemí. Ostatní zájezdy budou podléhat běžným obchodním podmínkám CK.
 
 
I přes všudypřítomný mediální tlak není důvod k panice, protože průběh obávané nemoci je u zdravých lidí převážně mírný, avšak je třeba nařízená opatření dodržovat, abychom ochránili hlavně seniory a ostatní spoluobčany s horší imunitou. Není též třeba ze strachu rušit zájezdy, které máte objednány na letní sezónu. Celá tato globální nepříjemnost bude brzy za námi, virové období pomine a Vy si zaslouženě odpočinete na pláži a naladíte se na pozitivní myšlenkovou vlnu.
 
 
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat v provozních hodinách na tel. +420 728 484 461 nebo e-mailové adrese travelsport@travelsport.cz. Mějte však případně strpení, CK pochopitelně eviduje v poslední době zvýšený zájem o informace k zájezdům či vycestování do zahraničí, stejně tak řeší přesun termínů/rušení zájezdů. Prodejna bude sice několik dní dle obecného vládního nařízení zavřena (do 01.04.2020), avšak cestovní kancelář bude nadále fungovat jak tomu bylo doposud. Po dobu trvání nařízení se s námi lze spojit elektronicky či telefonicky.
 
 
Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví,
tým CK TRAVEL SPORT
 
Vytvářím objednávku...