Chorvatsko, Řecko, Francie, poznávací zájezdy, pobyt u moře, Senior 55+,

INFORMACE/DOKUMENTY POTŘEBNÉ K VYCESTOVÁNÍ DO ŘECKA 2020

 

ŘECKO OD 01.07.2020 POVOLUJE PŘÍLET TURISTŮM NA OSTROVY

 

 

Vážení klienti,

 

pro vstup do Řecka nově řecká vláda požaduje nejméně 24h před nastoupením cesty vyplnit elektronický vstupní formulář PLF pro každého cestujícího zvlášť (rodina ze stejné domácnosti může vyplnit jen jeden  folmulář s přidáním všech cestujících členů).  Není problém, když Vaši spolucestující do jejich PLF formuláře doplní stejný kontaktní e-mail jako Vy, stejně tak shodný mobilní telefon. QR kód bude doručen na e-mail, který se ve formuláři uvede v části "Personal information". Vyplnění formuláře je vyžadováno z důvodů přehledu pro místní epidemiology a vše vyhovuje standardům GDPR. Žádáme tedy naše klienty, kteří cestují do Řecka, aby před vycestováním vyplnili potřebný formulář v aplikaci na této webové stránce a informujte prosím cestovní kancelář, že jste tak učinili a také, že jste již obdrželi potřebný QR kód pro vstup do Řecka:

 

 

 https://travel.gov.gr/#/ 

 

 

VZOR - Pomůcka k vyplnění (pro plné zobrazení klikněte na vzor listů formuláře níže) :

 

KROK 1)

 

 

↓↓↓ APLIKACE VÁS VYZVE K REGISTROVÁNÍ ↓↓↓

 

 

↓↓↓ DÁLE SE VÁM ZOBRAZÍ REGISTRAČNÍ STRÁNKA ↓↓↓

 

 

↓↓↓ NYNÍ NAHLÉDNĚTE DO VAŠEHO UVEDENÉHO E-MAILU ↓↓↓

JE TŘEBA ABY JSTE V NĚM POTVRDILI REGISTRACI

 

 

 

 

↓↓↓ NYNÍ VÁS VYZVOU PŘED POČÁTKEM VYPLŇOVÁNÍ ↓↓↓

FORMULÁŘE K POTVRZENÍ TĚCHTO FORMALIT

 

 

 

KROK 2)

 

 

 

KROK 3)

* DATUMEM PŘÍLETU JE MYŠLENO DATUM PŘÍLETU DO ŘECKA (ODLETOVÝ DEN NA VAŠÍ SMLOUVĚ O ZÁJEZDU)

 

 

 

KROK 4)

 

 

 

 

KROK 5)

 

 

 

KROK 6)

 

 

 

KROK 7)

 

 

KROK 8)

 

 

V případě potíží nás kontaktujte a s vyplněním Vám pomůžeme či po poskytnutí potřebných údajů vyplníme za Vás: 

https://www.travelsport.cz/stranky/kontakty 

 

Po úspěšném odeslání/potvrzení formuláře výše, bude klientům do jimi uvedené e-mailové schránky doručena informace v angličtině (pod hlavičkou "Hellenic Republic"), že je jejich žádost zpracovávána a bude tam také odkaz, na kterém si lze zkontrolovat správnost vyplnění formuláře (QR kód tam zatím nebude validní). V den odletu bude klientům hned po půlnoci zaslán další e-mail a v příloze budou mít PDF soubor s QR kódem (stvrzený PLF formulář), který bude požadován ukázat při vstupu do Řecka. Není třeba bdít, QR kód naleznete v den odletu ve své e-mailové schránce ráno po probuzení. POZOR, doručený e-mail Vám může spadnout do složky SPAM či HORMADNÉ. I když máte chytrý telefon, přes který hodláte QR kód ukázat, doporučujeme si PDF list s kódem pro jistotu i vytisknout, když by se s telefonem cokoli stalo. Tento kód bude pravděpodobně vyžadován předložit již také na letišti v Praze u odbavovací přepážky letecké společnosti SmartWings. Nevyplnění formuláře je důvodem k nepovolení nástupu do letadla při odletu z ČR nebo udělení pokuty ve výši 500 € po příletu do destinace.

 

Dále Vám CK pro jistotu předá s pokyny o odletu voucher, se kterým se budete případně moci prokázat, že máte v Řecku zajištěné ubytování a přes koho.

 

Vytvářím objednávku...