odjezdy z ČR, nejlevnější česká cestovní kancelář, kvalitní zájezdy, travelsport

ID: 566994

BARMA a ostrov Koh Chang 2019

Termín: 14.01. (Po) - 30.01. (St) 2019

Délka pobytu: 17 dní, 14 nocí

Doprava: Letecky

Strava: Snídaně

Cena: 55 990 Kč

 • Romantic
Poloha

BARMA se závěrečným pobytem na ostrově Koh Chang

sedmnáctidenní letecký pobytově poznávací zájezd

 

 

Termín 2019

Počet dní

cena

14.01.-30.01.

17

57.990,- LM 55 990,-

 

 

Program

1.den -  Odlet z Prahy s přestupem do Thajska

2.den  Přílet do thajské metropole BANGKOKU. Transfer na ubytování.

3.den -  Přelet do Barmy. Prohlídka MANDALAJ: Mahamuni Paya - svatyně se sochou Buddhy pokrytou více než 15 cm silnou vrstvou zlatých lístků; Kuthadow Paya honosící se přídomkem "největší kniha světa" (729 mramorových desek s textem Tripitaky ukrytých ve stejném počtu malých stúp); romantický západ slunce z vyhlídky na Mandalajské hoře. Ubytování.

4.den - Projížďka koňským povozem starobylým městem INWA, zastávky u několika stúp a kláštera zbudovaného na 267 teakových sloupech. Odpoledne výjezd na SAGAINGSKOU HORU, do duchovního centra kraje s více než pěti sty, do dálky zářícími stúpami. Procházka po U-BEINOVĚ MOSTĚ - nejdelším teakovém mostě pro pěší na světě (délka 1,2 km), který je i po více než 150-ti letech stále užíván místními obyvateli. Návrat na ubytování.

5.den - Celodenní plavba lodí po řece Ayeyarwady z Mandalaje do Baganu umožňující nahlédnout do běžného života vesničanů v údolí řeky. Ubytování

6.den - Návštěva BAGANU, jehož okolí zdobí na 3 000 převážně cihlových chrámů vybudovaných místními panovníky od 11. do 13. stol. na ploše pouhých cca 40 km2. Mnohé z těchto naprosto jedinečných staveb lze obdivovat nejen zvenčí, ale pozornost zaslouží i jejich vnitřní výzdoba. Nezapomenutelným zážitkem pak pro většinu návštěvníků bývá výstup na terasy chrámů s neskutečným výhledem do celého údolí. Návrat na ubytování.

7.den - Zastávka u poutní hory POPA, která je nejdůležitějším místem pro uctívání natů (bůžků) v celé zemi. Panoramatická jízda horskou silnicí stoupající na náhorní plošinu Shan ležící více než 1 300 m vysoko. Ubytování v městečku NYAUNG SHWE, které je vstupní branou do oblasti jezera Inle

8.den - Celodenní výlet na malých motorových člunech po scénickém jezeře INLE, které je domovem kmene Inthů žijících v chatrčích postavených na kůlech a živících se převážně pěstováním zeleniny a ovoce na plovoucích ostrovech přišpendlených ke dnu bambusovými kůly. Břehy jezera jsou pak poseté více než stovkou buddhistických kyaungů a tisícovkou stúp (návštěva plovoucího trhu; zastávka ve vesničce Indein s ruinami pagod ze 17 stol. - místo zavánějící atmosférou ne nepodobnou filmům s Indiana Jonesem; "Klášter skákající kočky"; řemeslné dílny...). Návrat na ubytování. 

9.denOdlet vnitrostátní linkou to YANGONU. První část prohlídky bývalého hlavního města, jehož centrum je podivuhodnou směsicí typické asijské atmosféry a chátrajících budov vybudovaných v koloniálním stylu (Chaukhtatgyi Paya, Schwedagon Paya…). Ubytování.

10.den - Procházka indickou a čínskou čtvrtí přecpanou obchody a pouličními prodavači. Návštěva Pagody Sule Paya. Možnost nákupů na Scott Market. Večer odlet z Yangonu do Thajska. Ubytování v Bangkoku.

11.den - Transfer na ostrov KOH CHANG, který je největším ostrovem severovýchodní části Thajska. Pláže pokrývá převážně jemný písek, zatímco vnitrozemí je hornaté a pokryté tropickou vegetací. Ubytování ve středisku Khlong Prao.

12.-15.den - Pobyt na ostrově Koh Chang.

16.denOdpoledne transfer na letiště v Bangkoku. Odlet zpět do ČR.

17.den - Přílet s přestupem do Prahy

 

VIDEO o BARMĚ ke shlédnutí ZDE:                                                        VIDEO o KOH CHANGU ke shlédnutí ZDE:

        

Ubytování

14x ubytování v hotelu (2 lůžkové klimatizované pokoje s vlastním sociálním zařízením; 7x Barma/2x Bangkok/5x Koh Chang).

Stravování

14x snídaně

Cena zahrnuje
 • mezinárodní letenky Praha-Bangkok-Praha (Emirates - Airbus A-380 na všech letech), Bangkok-Mandalaj a Yangon-  Bangkok, letištní a bezpečnostní taxy včetně poplatku za odbavené zavazadlo
 • vnitrostátní letenku Heho - Yangon
 • dopravu klimatizovaným autokarem/mikrobusy
 • trajekty a lodě dle programu
 • 14x ubytování v hotelu (2 lůžkové klimatizované pokoje s vlastním sociálním zařízením)
 • 14x snídani
 • česky hovořícího průvodce
 • pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
 • cestovní pojištění -   850 Kč/ os.  
 • vízum do Barmy - 1 500 Kč/os. (vyřizuje CK)
 • případné vízum do Thajska (aktuálně bezvízový styk)
 • vstupné a turistické poplatky v Barmě (cca 90 USD)

Doprava

LETECKÁ + transfery dle programu

Odlet/Přílet: letiště Václava Havla - Praha 6

Poznámka

CK si vyhrazuje právo v nezbytném rozsahu změnit program, trasu a další sjednané služby v závislosti na objektivních podmínkách (dopravní problémy, počasí, onemocnění, nečekané znepřístupnění památek, bezpečnost účastníků atp.).  Změna pořadí programu se nepovažuje za změnu programu.

 

 

Slevy a příplatky

PŘÍPLATKY:

    - vízum do Barmy = 1 500,- Kč/os.

14.01. (Po) - 30.01. (St) 2019 - 17 dní, 14 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu
Snídaně
Letecky
-3%Last minute55 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMyanmar
MístoBarma
HotelBARMA a ostrov Koh Chang 2019
cena za osobu
Termín15.01.2019 - 29.01.2019 - s dopravou 14.01.2019 - 30.01.2019
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Travel Sport spol s r.o. IČO: 00563838
Vytvářím objednávku...