odjezdy z ČR, nejlevnější česká cestovní kancelář, kvalitní zájezdy, travelsport

ID: 732162

Termín: 31.10. (St) - 14.11. (St) 2018

Délka pobytu: 15 dní, 227 nocí

Doprava: Letecky / Praha

Strava: Dle programu

Cena: 70 990 Kč

Poloha

POBYTOVÉ-POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Mexico City - Teotihuacán - Tula - Chiapa de Corzo - Sumidero - Aqua Azul - Palenque - Uxmal - Merida - Chichén Itza - Cancún...

Termín 2018

Počet dní

cena

31.10. – 14.11.

15

70.990,-

 

 

REZERVACE TERMÍNU JE MOŽNÁ V DOLNÍ ČÁSTI WEBOVÉ STRÁNKY,

Program

1.den Odlet z Prahy s přestupem do Mexico City. Transfer na ubytování.

2.den  Návštěva pulsující metropole MEXICO CITY (UNESCO) rozprostírající se na náhorní plošině 2 240m vysoko nad hladinou moře: hlavní náměstí Zócalo s freskami Diega Rivery na veřejných budovách, Metropolitní katedrála, Národní palác… Přejezd do čtvrti Xohimilco, plavba po kanálech vybudovaných starými Aztéky. Nocleh.

3.den TEOTIHUACÁN (UNESCO), prohlídka jednoho z nejpůsobivějších archeologických nalezišť v zemi. Procházka po "Cestě mrtvých" - 2 km dlouhé třídě lemované zbytky kněžských paláců, chrámů a pyramid: chrám Quetzalcóatla, Pyramida Měsíce a Slunce… Cestou zpět na ubytování zastávka na poutním místě s kostelem Panny Marie Guadalupské, kam každoročně zavítají miliony věřících z celé Latinské Ameriky.

4.den Návštěva ruin starobylého města TULA, bývalého centra Toltécké říše se třemi chrámy ve tvaru zkosených pyramid a vysokými sochami - tzv. Atlanťany. Návrat do Mexico City. Prohlídka expozic vyhlášeného Muzea antropologie. Nocleh.

5.den Přelet z Mexico City do Tuxtla Gutierez. Krátký přejezd do CHIAPA DE CORZO - prohlídka města. Ubytování.

6.den Výlet lodí do kaňonu SUMIDERO s impozantními strmými skalními stěnami vystupujícími 1 000 m vysoko nad hladinu řeky Grijalva. Návštěva typických indiánských osídlení SAN JUAN CHAMULA a ZINACANTÁN, jejichž obyvatelé dodnes udržují staré zvyky a tradice. Ubytování vysoko v horách, ve městě San Cristobal.

7.den Procházka po SAN CRISTOBAL DE LAS CASAS, jednom z nejzachovalejších španělských koloniálních měst v celém Mexiku. Prohlídka tropického deštného pralesa s překrásnými vodopády AGUA AZUL. Ubytování v Palenque.

8.den Návštěva pozůstatků dávného mayského města PALENQUE, tajemně ukrytého hluboko v džungli mexického státu Chiapas (jedna z nejmystičtějších mayských archeologických lokalit). Přejezd na vyhlídku s úchvatným pohledem na Mexický záliv. Ubytování.

9.den Prohlídka působivého opevněného města CAMPECHE. Odjezd do UXMALU, návštěva nejvýznamnějšího starověkého sídla na YUCATANU, kde v době největšího rozkvětu, v letech 600 - 1 000 n. l., žilo na 25 000 obyvatel: 35 m vysoká Pyramida kouzelníka (nejvyšší stavba celé oblasti), Quadrangulo de las Monjas, Palác guvernéra, Velká pyramida… Přejezd do MERIDY, prohlídka okouzlujícího "bílého" koloniálního města s nejstarší katedrálou na americkém kontinentu. Ubytování.

10.den Návštěva symbolu mayské civilizace - archeologického areálu CHICHÉN ITZÁ (UNESCO), jednoho ze sedmi novodobých divů světa. Ubytování v populárním přímořském letovisku CANCÚNU.

11.-13.den Odpočinek na nejkrásnějších plážích Karibiku s programem all inclusive. Možnost fakultativních výletů do archeologických areálů Tulum a Cobá, případně lodí na ostrov Isla Mujeres. Nocleh.

14.den Transfer na letiště v Cancúnu. Odlet zpět do ČR.

15.den Přílet s přestupem do Prahy.

Ubytování

► ubytování  v hotelu****, 4x ubytování,  hotelu***** v Cancúnu (vždy 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)

 

 

Stravování

 polopenze (snídaně a oběd nebo večeře) v hotelu****, 4x ubytování s all inclusive v hotelu***** v Cancúnu (vždy 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)

Cena zahrnuje

► mezinárodní letenku Praha - Mexico City - Praha a vnitrostátní letenku Mexico City - Tuxtla - Gutierez, letištní a bezpečnostní taxy včetně poplatku za odbavené zavazadlo

► dopravu klimatizovaným autokarem

► 9x ubytování s polopenzí (snídaně a oběd nebo večeře) v hotelu****, 4x ubytování s all inclusive v hotelu***** v Cancúnu (vždy 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)

► místního a českého průvodce

► vstupné dle programu

pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

►   cestovní pojištění

  fakultativní výlety v Cancúnu

►  "spropitné"

Odjezd

 Odlet/Přílet: letiště Václava Havla - Praha 6

31.10. (St) - 14.11. (St) 2018 - 15 dní, 227 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu
Dle programu
Letecky/Praha
-70 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMexiko
MístoMexiko
HotelMEXIKO 2018
cena za osobu
Termín31.03.2018 - 13.11.2018 - s dopravou 31.10.2018 - 14.11.2018
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníDle programu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Travel Sport spol s r.o. IČO: 00563838
Vytvářím objednávku...