odjezdy z ČR, nejlevnější česká cestovní kancelář, kvalitní zájezdy, travelsport

ID: 613169

Termín: 20.06. (Út) - 27.06. (Út) 2023

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 22 690 Kč

Poloha

MALTA 2023

8-denní pobytově-poznávací letecký zájezd

 

 

Valletta - Dingli - Mdina - Rabat - Mosta - Modrá jeskyně - Hagar Qim - Mnajdra - Marsaxlokk - Vittoriosa - Gozo - Victoria... 

 

 

Termín 2023

Počet dní/nocí

cena 1. a 2. os.

cena 3. os. na přistýlce

20.06. - 27.06.

obsazeno

8/7

22 690 Kč

19 690 Kč

 

ČASOVÁ SLEVA při záloze min. 30% (akce platí do 28.2.2023):  -500 Kč/os.

 

 

Program

1.den - Odlet z Prahy na Maltu v cca 22 hod. Transfer do hotelu v klidné ulici města GZIRA, cca 60 m od pobřežní promenády vedoucí do St. Julians - nejvyhledávanějšího místa noční zábavy na Maltě. Nedaleko hotelu je autobusová zastávka a řada restaurací i obchodů.

 

2.den - Procházka po největších maltských útesech DINGLI s úchvatnými vyhlídkami na nekonečnou hladinu moře a písečné pláže. Prohlídka poklidného městečka MDINA, přezdívaného Tiché město, které je atraktivní směsicí středověké a barokní architektury. Návštěva nedalekého RABATU, jehož největší atrakcí jsou pozůstatky římské vily s krásnými mozaikami a katakomby sv. Pavla a sv. Agáty. Odpoledne koupání na krásné písečné pláži Golden Bay. Návrat na ubytování.

 

3.den - Celodenní výlet na GOZO, druhý největší ostrov maltského souostroví o rozloze 67 km2. Návštěva správního střediska - města VICTORIA s několika zajímavými kostely a citadelou s nádherným výhledem. Zastávka u vyhlídky na tzv. AZUROVÉ OKNO, kamenný přírodní most vytvořený erozní činností, který se v roce 2017 zřítil. Koupání v záliv Ramla Bay. Návrat na ubytování.

 

4.den - Fakultativně projížďka rybářskou bárkou podél strmých útesů k tzv. MODRÉ JESKYNI (Blue Grotto), která byla podle pověsti útočištěm nymf vábících námořníky svým zpěvem. Návštěva pozoruhodných megalitických chrámů HAGAR QIM a MNAJDRA (UNESCO), kde je i vůbec největší monolit, jaký byl kdy na megalitických maltských stavbách použit (výška 3 m, délka přes 6 m, váha okolo 20 tun). Koupání na tzv. "Pretty Bay". Zastávka v typické rybářské vesničce MARSAXLOKK, v zátoce poseté nepřeberným množstvím barevných rybářských loděk zvaných luzzu, které připomínají fénická plavidla. Návrat na ubytování.

 

5.den - Prohlídka metropole ostrova, opevněného města VALLETTA, které bylo vybudováno z kamene na obranu před krvavými tureckými útoky (Karmelitánský kostel, katedrála sv. Jana, Palác velmistrů, pevnost St. Elmo, zahrady Barakka s nádherným výhledem na přístav...). Úzké uličky s drobnými obchůdky a kavárničkami nabízí turistům neopakovatelnou atmosféru. Fakultativně možnost projížďky lodí podél městských hradeb, dvěma přírodními přístavy (cena: cca 16 €/os.). Návrat na ubytování. Případné podvečerní koupání na skalnatých plážích.

 

6.den - Třičtvrtědenní fakultativní výlet lodí na krásný ostrůvek COMINO. Koupání na nejkrásnější pláži v Modré laguně s průzračně čistou vodou. Navečer návrat zpět. (cena: cca 20 €/os.). Nocleh.

 

7.den - Prohlídka bývalého hlavního města maltézských rytířů VITTORIOSA vybízejícího k romantickým procházkám historickými uličkami. Přejezd ke květinovým zahradám prezidentského paláce San Anton ve městě ATTARD. Chcete vidět, ve kterém domě bydlela Adina Mandlová? Náš průvodce Vás tam zavede při procházce příjemnou čtvrtí. MOSTA - prohlídka farního kostela pyšnícího se 3. největší kopulí v Evropě a nevybuchlou německou bombou v interiéru. Koupání na pláži Mellieha Bay. Fotopauza u Popeye Village (vesnice vznikla jako kulisy pro hraný film Pepek námořník). Návrat na ubytování.

 

8.den - Volný den. Transfer na letiště. Přílet do Prahy v cca 21 hod.

Ubytování

7x ubytování v hotelu Azur by ST Hotels*** ve čtvrti Gzira/Sliema - https://sthotelsmalta.com/azur-hotel/ (2 lůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením; nedaleko hotelu se nachází autobusová zastávka, restaurace a obchody).

 

Možnost příplatku jednolůžkového pokoje = 8 130 Kč /zájezd.

Stravování

7x snídani

Cena zahrnuje

► letenku Praha - Malta - Praha včetně odbaveného zavazadla
► dopravu klimatizovaným autokarem (minibusem) dle programu
► trajekt na Gozo
► 7x ubytování v hotelu Azur by ST Hotels***
► 7x snídani
► průvodce CK a místního průvodce
► pobytovou taxu
► pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

► komplexní cestovní pojištění (lze připlatit u CK)
► vstupné dle programu: cca 70 € + plavba přístavem (cca 16 €) + výlet lodí Comino (cca 20 €)

Další informace


CK si vyhrazuje právo v nezbytném rozsahu změnit program, trasu a další sjednané služby v závislosti na objektivních podmínkách (dopravní problémy, počasí, onemocnění, nečekané znepřístupnění památek, bezpečnost účastníků atp.).  Změna pořadí programu se nepovažuje za změnu programu.

20.06. (Út) - 27.06. (Út) 2023 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu ve 2-lůžkovém pokoji
Snídaně
Letecky/Praha
-22 690 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMalta
MístoMaltská republika
HotelMALTA 2023
Cena za osobu ve 2-lůžkovém pokoji
Termín20.06.2023 - 27.06.2023
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Travel Sport spol s r.o. IČO: 00563838
Vytvářím objednávku...