odjezdy z ČR, nejlevnější česká cestovní kancelář, kvalitní zájezdy, travelsport

ID: 869103

Termín: 07.01. (Út) - 21.01. (Út) 2020

Délka pobytu: 15 dní, 13 nocí

Doprava: Letecky / Praha

Strava: Dle programu

Cena: 62 000 Kč

Poloha

KUBA - 2020!

pobytově-poznávací letecký zájezd

 

 

 

Santa Clara - Trinidad - Escambray Mountains - Cienfuegos - Zátoka sviní - Viňales - Havana - Varadero a další...

 

 

 

Termín 2020

Počet dní

cena (Kč/os.)

07.01. - 21.01.

15

62.000,-

 

ČASOVÁ SLEVA při 30% záloze (akce platí do 31.10.2019):    -1000,- Kč/os.

 

Program

1.den - Odlet z Prahy v 6.00 přes Amsterdam na Kubu (čekání na přestupu cca 5 hod.). Po příletu vyřízení vstupních formalit, výměna peněz, transfer na ubytování.

 

2.den - Po snídani přejedeme ostrov ke karibského pobřeží do krásného koloniálního města Trinidad. Cestou se zastavíme v Santa Claře a navštívíme muzeum s mauzoleem kubánského revolucionáře Che Guevary. Zastávka v úrodné krajině Valle de los Ingenios (Údolí cukrovarů) s plantážemi cukrové třtiny, cukrovary a strážní věží Torre de Iznaga s nádherným výhledem do údolí. Podvečerní procházka Trinidadem. Nocleh v Trinidadu.

 

3.den - Snídaně. Dokončíme prohlídku jednoho z nejstarších kubánských měst Trinidadu, jehož centrum je velice malebné s pěkně zachovanými historickými domy. Poté vyrazíme na výlet do nedalekých hor Escambray Mountains k vodopádu. Odpoledne se vykoupeme na pláži Ancón. Večer budeme mít individuální program ve městě, který můžete vyplnit večerním kurzem salsy. Návrat na nocleh.

 

4.den - Snídaně. Dnes se vydáme podél karibského pobřeží do města Cienfuegos a cestou se zastavíme na koupání a slunění na jedné z karibských pláží. Po příjezdu do města navštívíme architektonický klenot Palacio del Valle, což byl soukromý palác, který si nechal postavit bohatý podnikatel a obchodník, a je směsicí mnoha stylů a barev. Podvečerní procházka přístavním městem Cienfuegos, které bylo založeno francouzskými imigranty a má rozsáhlé náměstí i velmi pěkný bulvár. Nocleh v Cienfuegos.

 

5.den - Snídaně. Tento den budeme pokračovat podél karibského pobřeží do oblasti Viňáles. Zastávku na koupání i šnorchlování si uděláme v legendární Zátoce sviní a poté zamíříme do vnitrozemí přes hustě zalesněnou oblast zvanou La Cienega de Zapata. V podvečer přijedeme do jedné z nejmalebnějších oblastí Viňáles. Toto údolí je obklopeno strmými vápencovými kopci a je zapsané na seznamu UNESCO. Zde ještě zemědělci používají tradiční metody obdělávání půdy. Nocleh.

 

6.den - Snídaně. Dopoledne si projdeme údolí Viňales pěšky, fakultativně je možnost i na koni. Uvidíme zemědělský život místních obyvatel a navštívíme malou tabákovou farmu, kde nám místní farmář vysvětlí proces výroby tabáku pro světové proslulé kubánské doutníky. Večer navštívíme ekologickou farmu, kde si vychutnáme večeři s nádherným výhledem do údolí se západem slunce. Další možnost navštívit hodinu salsy. Návrat na nocleh.

 

7.den - Po snídani se vrátíme do hlavního města Havany. Návštěva hotelu Los Jazmines, známého z českého seriálu (Třice případů majora Zemana). V Havaně pak přesedneme z autobusu do starých amerických veteránů a projedeme s nimi některá zajímavá místa staré Havany. Central Habana, Vedano a Miramar mají své vlastní kouzlo, které si vychutnáme při pomalé jízdě pod širým nebem. Na závěr dne si vychutnáme pěší procházku známými místy Havany. Procházka známými místy Havany. Nocleh v Havaně.

 

8.den - Snídaně. Dnes si uděláme fakultativně Tour de Hemingway. Vyjedeme si taxíky do Hemingwayova domu La Finca Vigia a pak navštívíme dva bary, které Hemingway navštěvoval. Samostatná prohlídka Havany.

 

9.den - Snídaně. Prohlídka nové Havany. Odpoledne individuální volno. Nocleh.

 

10.den - Snídaně. Transfer z Havany na Varadero. Ubytování v resortu**** přímo na břehu moře.

 

11.-13.den - Pobyt u moře s programem all-inclusive. Možnost fakultativních výletů.

 

14.den - Transfer z Varadera na letiště v Havaně. Odlet z Havany v 19.10 hod.

 

15.den - Přílet přes Amsterdam do Prahy v 13.40 hod. (čekání na přestupu cca 1 hod. a 45 min.).

Ubytování

•  9x ubytování během poznávacího okruhu v tzv. Casas Particulares (2 lůžkové pokoje v soukromí s vlastním sociálním zařízením)

•  4x ubytování v hotelu**** ve Varaderu - www.hoteltuxpanvaradero.com (2 lůžkové klimatizované pokoje s vlastním sociálním zařízením)

Stravování

•  9x snídaně,
•  2x oběd,
•  2x večeře,
•  4x all inclusive.

Cena zahrnuje

►  letenku Praha - Havana - Praha (Air France) včetně odbaveného zavazadla
►  dopravu klimatizovaným autokarem
►  9x ubytování během poznávacího okruhu v tzv. casas particulares (2 lůžkové pokoje v soukromí s vlastním sociálním zařízením), 4x ubytování v hotelu**** ve Varaderu - www.hoteltuxpanvaradero.com (2 lůžkové klimatizované pokoje s vlastním sociálním zařízením)
►  9x snídani, 2x oběd, 2x večeři, 4x all inclusive
►  průvodce
►  vstupné dle programu (s výjimkou fakultativních výletů)
►  pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

►  cestovní pojištění
►  vízum 1 200 Kč (vyřizuje CK)
►  "spropitné" cca 40 €
►  fakultativní výlety - 50 € (25 € Havana, 25 € Varadero - šnorchlování)

Poznámka

CK si vyhrazuje právo v nezbytném rozsahu změnit program, trasu a další sjednané služby v závislosti na objektivních podmínkách(dopravní problémy, počasí, onemocnění, nečekané znepřístupnění památek, bezpečnost účastníků atp.).  Změna pořadí programu se nepovažuje za změnu programu.

07.01. (Út) - 21.01. (Út) 2020 - 15 dní, 13 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
1. a 2. lůžko (cena za osobu)
Dle programu
Letecky/Praha
-First minute62 000 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměKuba
MístoKUBA 2020
HotelKUBA 2020
1. a 2. lůžko (cena za osobu)
Termín07.01.2020 - 20.01.2020 - s dopravou 07.01.2020 - 21.01.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníDle programu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Travel Sport spol s r.o. IČO: 00563838
Vytvářím objednávku...