odjezdy z ČR, nejlevnější česká cestovní kancelář, kvalitní zájezdy, travelsport

ID: 727600

KALÁBRIE 55+ - Hotel Residence Sciabache ***

Termín: 12.09. (Čt) - 19.09. (Čt) 2019

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Praha

Strava: Polopenze

Cena: 15 490 Kč

Poloha

ITÁLIE - Kalábrie - hotel Residence Sciabache***

ZÁJEZD SPECIÁLNĚ URČENÝ PRO OSOBY STARŠÍ 55 LET 

(Ve spolupráci s CK Delfin travel)

 

 

Kalábrie - říká se jí „perla jižní Itálie“ a svou přezdívku nezískala jen tak náhodou. Vysloužila si ji stovkami kilometrů pohádkových písečných pláží, které patří k těm nejkrásnějším v Evropě. Břehy Kalábrie omývá azurově modré moře, které je tak čisté, že i ve větší hloubce dohlédnete na písečné dno a budete se moci kochat bohatým podmořským životem.

 

Hotel Residence Sciabache*** se rozprostírá v nádherné středomořské zahradě plné palem a barevných exotických květin. Soukromá pláž, vzdálená 300 m od hotelu, se pyšní jemným bílým pískem a je tím pravým místem, kde si užijete tu správnou odpočinkovou dovolenou. Pokud si chcete užít v oáze klidu, a především v blízkosti krásné pláže, je pro vás poloha hotelu ideální. Když se budete chtít vydat za dalšími krásami Kalábrie, můžete si vybrat z rozmanité nabídky našich výletů. Nejbližší nákupní možnosti a také vlakové nádraží se nachází asi 1,5 kilometru od hotelu. Vzdálenost rezidence od letiště v Lamezia Terme je přibližně 50 km.

 

 

Termíny 2019

dní/nocí

cena za os. 55+ (Kč)

20.06. - 27.06.

8/7

16.490,-

05.09. - 12.09.

8/7

16.490,-

12.09. - 19.09.8/7       15.490,-

 

Ubytování

Hotel Residence Sciabache*** je tvořen z nízkých domků s prakticky zařízenými pokoji, z nichž některé mají i nevybavenou kuchyňku. K dispozici je vám také hotelový bazén s hydromasážní částí pro uvolnění celého těla i mysli.

 

Ubytování je zajištěno ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, balkonem, nebo terasou, miniledničkou, TV, fénem, klimatizací, trezorem (za poplatek) a telefonem. Některé pokoje disponují  kuchyňkou vybavenou varnou konvicí, šálky a lžičkami.

 

Vybavení resortu: recepce, restaurace, bar u bazénu, venkovní bazén s rozsáhlou hydromasážní částí (nutná koupací čepice), ručníky k bazénu a na pláž (za poplatek), terasa s lehátky a slunečníky (zdarma), Wi-Fi ve společných prostorech (zdarma), amfiteátr zahrada, malá ZOO, doprava do města Tropea, Pizzo a Capo Vaticano (na objednávku, za poplatek), parkoviště.

Stravování

Polopenze - snídaně formou bufetu a večeře servírovaná včetně vody a vína.   Možnost příplatku obědů za 1 980,- Kč/os./zájezd.

Cena zahrnuje

Praha – Lamezia Terme  - Praha včetně všech poplatků, transfery letiště – hotel – letiště,

 ubytování v hotelu*** s polopenzí,

 přípitek na uvítanou,

 promítání dokumentárního snímku o Kalábrii,

 zdarma lehátko a slunečník na hotelové pláži,

 nadstandardní delegátská péče 55+,

 zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

  komplexní pojištění 280 Kč/osoba,

  výlety k dokoupení u delegáta na místě v EUR, 

  povinná pobytová taxa pro osoby starší 14 let (cca 1,7,- EUR/os./den), která je splatná na místě v EUR.

Platební podmínky: při uzavření cestovní smlouvy záloha 50% z celkové ceny zájezdu, doplatek 1 měsíc před odletem.

Doprava

LETECKÁ: Praha  - Lamezia Terme  - Praha   (Enter Air)

 

Enter Air (ICAO kód společnosti: ENT) je největší polská charterová letecká společnost a druhá největší charterová letecká společnost v regionu střední a východní Evropy. Patří mezi nejlepší dopravce v regionu, což dokazují prestižní ceny, které každoročně získává.

 

Palubní zavazadla:  Cestující si může vzít na palubu jedno zavazadlo. Váha tohoto příručního zavazadla nesmí přesáhnout 5 kg a součet jeho rozměrů nesmí přesáhnout 115 cm (např. 55 × 40 × 20 cm). Přepravce má právo zkontrolovat váhu a rozměry. Příruční zavazadla cestujícího nesmí obsahovat určité položky, jako např.zbraně, předměty s ostrými špičkami nebo hranami apod. Tekutiny a gely musí být v baleních do 100 ml. Bližší informace v přepravních podmínkách.

Cestující je oprávněn převážet zavazadlo uložené v nákladním prostoru, neboli odbavené zavazadlo. Tyto zavazadla mají formu kufrů nebo jiného vhodného balení zajišťujícího bezpečný převoz. Hmotnost odbaveného zavazadla musí vyhovovat limitu 20 kg povolenému každému cestujícímu a nesmí být větší než 80 × 120 cm. Cestující, kteří cestují společně, mohou mít jedno zavazadlo, jehož hmotnost nepřesahuje 32 kg.

Pláž

Soukromá bílá písečná pláž s menšími oblázky se nachází přibližně 300 metrů od rezidence. Hostům jsou k dispozici dvě lehátka a slunečník na pokoj zdarma. Vstup do moře je prudší.

Další informace

AKTIVITY: turistika a cykloturistika, šipky, stolní tenis, tenisový kurt. 

VÝLETY (K ZAKOUPENÍ U DELEGÁTA): městečko Pizzo a kostelík Chiesetta di Piedigrotta (cca 35 Eur), romantická Tropea (cca 35 Eur), Liparské ostrovy (cca 65 Eur), Scilla a Reggio di Calabria (cca 45 Eur)....

 

Upozornění:

► druhá osoba dítě (2-11,99 let), ve dvoulůžkovém pokoji, nemá nárok na slevu z ceny.
► infant do dvou let života platí  letištní taxy ve výši 990,-Kč, avšak cestuje bez nároku na hotelové lůžko a sedačku v letadle.
► příplatek za jednolůžkový pokoj 2.730,- Kč , jednolůžkové pokoje má hotel k dispozici jen v omezeném množství,
► příplatek za plnou penzi 1.980,- Kč/osoba 
► účastníci bez doprovodu  osoby  55+ s příplatkem 2.500,- Kč/osoba/pobyt.
► cena za osobu 55+ se vztahuje též na všechny osoby na smlouvě o zájezdu, kde je uvedena jako spolucestující alespoň jedna osoba ve věku 55+.
► cena nezahrnuje povinnou pobytovou taxu 1,7 eur na osobu a noc,která může být kdykoki změněna v závislosti na vyhláškách místních úřadů.Tato je splatná přímo na hotelu, taxu platí každá osoba od 14 let výše.
► ZMĚNA HOTELU VYHRAZENA

 

Stornopoplatky: platné  pro všechny zájezdy Senior 55+   stávají se splatnými v den zrušení objednávky

- 10% z celkové ceny objednávky, která se ruší, dojde-li ke zrušení kdykoliv ode dne závazného zarezervování do data nejpozději 90 dní před započetím čerpání služeb
- 30% z celkové ceny objednávky, která se ruší, dojde-li ke zrušení nejpozději 60 dní před započetím čerpání služeb nebo
- 50% z celkové ceny objednávky, která se ruší, dojde-li ke zrušení objednávky nejpozději 46 dní před započetím čerpání služeb nebo
- 75% z celkové ceny objednávky, která se ruší, dojde-li ke zrušení objednávky nejpozději 28 dní před započetím čerpání služeb nebo
- 100% z celkové ceny objednávky, která se ruší, dojde-li ke zrušení objednávky nejpozději 27 dní před započetím čerpání služeb a kdykoliv poté.
v každém z výše uvedených případů je klient též povinen uhradit celou výši ceny cestovního pojištění sjednaného u CK

05.09. (Čt) - 12.09. (Čt) 2019 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
osoba 55+ (platí i pro mladší os. v doprovodu min. 1 os. 55+)
Polopenze
Letecky/Praha
-Last minute16 490 Kč
Vybrat termín
12.09. (Čt) - 19.09. (Čt) 2019 - 8 dní, 7 nocí
osoba 55+ (platí i pro mladší os. v doprovodu min. 1 os. 55+)
Polopenze
Letecky/Praha
-Last minute15 490 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoMarina di Zambrone
HotelKALÁBRIE 55+ - Hotel Residence Sciabache
osoba 55+ (platí i pro mladší os. v doprovodu min. 1 os. 55+)
Termín12.09.2019 - 19.09.2019
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Travel Sport spol s r.o. IČO: 00563838
Vytvářím objednávku...