odjezdy z ČR, nejlevnější česká cestovní kancelář, kvalitní zájezdy, travelsport

ID: 735000

ISCHIA 55+ - hotel Galidon Terme ***

Termín: 25.05. (So) - 01.06. (So) 2019

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Praha

Strava: Polopenze

Cena: 17 190 Kč

Poloha

SENIOŘI 55+ - ISCHIA - hotel Galion Terme***

POBYTOVÝ ZÁJEZD SPECIÁLNĚ URČENÝ PRO OSOBY STARŠÍ 55 LET

(Ve spolupráci s CK Delfin travel)

 

 

Ostrov Ischia se nachází v Neapolském zálivu v kouzelné oblasti Kampánie a je obklopen Tyrhénským mořem. Díky svému vulkanickému původu je jeho povrch převážně hornatý, avšak s bohatou vegetací, která mu propůjčila přezdívku „zelený ostrov“. Na celém ostrově se nachází více jak 100 pramenů o různé teplotě a jsou využity k léčbě mnoha zdravotních neduhů. Je zde velké množství termálních lázní, těmi nejznámějšími jsou Poseidonovy zahrady, které leží jižně od města Forio. Najdete zde 22 bazénů s minerální vodou o teplotě 28 C až 40 C, saunu, Japonský bazén, sluneční lázně. Ischia se pyšní nádhernou přírodou, historickými památkami i čistým mořem s krásnými plážemi.

 

Termíny 2019

dní/nocí

cena za os. 55+ (Kč)

25.05. - 01.06.

8/7

17.190,-

28.09. - 05.10.

8/7

17.690-

 

Ubytování

Hotel Galidon Terme*** je vystavěn v turisticky atraktivní oblasti na západní straně ostrova Ischia přímo nad zátokou Citara s největším evropským termálním parkem Poseidonovy zahrady. Hotel je umístěn v hezké zahradě a nabízí svým hostům příjemný odpočinek v podobě venkovních i vnitřních bazénů, sauny a termálního centra. Písečná pláž Citara je vzdálena cca 700 metrů a hosté se na ni mohou zdarma dostat hotelovým minibusem. Ten je může zdarma dopravit také do centra městečka Forio a do termálního parku Poseidonovy zahrady. V okolí hotelu naleznete veškerou vybavenost v podobě obchodů, restaurací, kaváren, apod. Pro pohodlí klientů jsou zdarma zajišťovány pravidelné spoje minibusem mezi hotelem a pláží Citara, centrem města Forio a Poseidonovými zahradami.  Zastávka místní autobusové dopravy se nachází přímo před hotelem.

 

Ubytování je zajištěno ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, balkonem, nebo terasou, miniledničkou (zdarma), TV, fénem, klimatizací, trezorem (zdarma) a telefonem.

 

Vybavení hotelu: recepce, restaurace, bar u bazénu, venkovní bazén, venkovní termální bazén o teplotě vody cca 35° C, vnitřní termální bazén o teplotě vody 36° C, terasa s lehátky a slunečníky (zdarma), sauna (zdarma), termální centrum s možností procedur (za poplatek), Wi-Fi ve společných prostorech (zdarma), internetový koutek.

Stravování

Polopenze formou bufetové snídaně a servírovaných večeří včetně vody a vína. Možnost dokoupit obědy za 2 750,- Kč/os./zájezd.

Cena zahrnuje

► letenku Praha – Neapol  - Praha včetně všech poplatků

► transfery letiště – hotel – letiště včetně plavby trajektem na ostrov Ischia a zpět

► ubytování v hotelu*** s polopenzí

► přípitek na uvítanou

► promítání dokumentárního snímku o Ischii

► nadstandardní delegátská péče 55+

► zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

► komplexní cestovní pojištění (lze připlatit u CK)

► výlety k dokoupení u delegáta na místě v eurech

► povinná pobytová taxa (cca 2,- EUR/os./den), která je splatná na místě v EUR

Ostatní informace

Výlety: Okruh kolem ostrova Ischia, termální parky, ostrov Capri, Pompeje, Aragonský hrad a Ischia ponte, výlet lodí okolo ostrova Ischia...

 

Platební podmínky:  Při uzavření cestovní smlouvy záloha 50% z celkové ceny zájezdu, doplatek 1 měsíc před odletem.

Upozornění:

► druhá osoba dítě (2-12,99 let), ve dvoulůžkovém pokoji, nemá nárok na slevu z ceny,
► infant do dvou let života platí pouze za letištní taxy ve výši 1.190,-Kč, avšak cestuje bez nároku na hotelové lůžko a sedačku v letadle,
► příplatek za plnou penzi 2.750,- Kč
► příplatek za jednolůžkový pokoj 2.750,- Kč, jednolůžkové pokoje má hotel k dispozici jen v omezeném množství,
► účastníci bez doprovodu osoby 55+ s příplatkem  2.500,- Kč/osoba/pobyt,
► cena za osobu 55+ se vztahuje též na všechny osoby na smlouvě o zájezdu, kde je uvedena jako spolucestující alespoň jedna osoba ve věku 55+,
► ZMĚNA HOTELU VYHRAZENA.

Stornopoplatky: platné  pro všechny zájezdy Senior 55+   stávají se splatnými v den zrušení objednávky

  • 10% z celkové ceny objednávky, která se ruší, dojde-li ke zrušení kdykoliv ode dne závazného zarezervování do data nejpozději 90 dní před započetím čerpání služeb
  • 30% z celkové ceny objednávky, která se ruší, dojde-li ke zrušení nejpozději 60 dní před započetím čerpání služeb nebo
  • 50% z celkové ceny objednávky, která se ruší, dojde-li ke zrušení objednávky nejpozději 46 dní před započetím čerpání služeb nebo
  • 75% z celkové ceny objednávky, která se ruší, dojde-li ke zrušení objednávky nejpozději 28 dní před započetím čerpání služeb nebo
  • 100% z celkové ceny objednávky, která se ruší, dojde-li ke zrušení objednávky nejpozději 27 dní před započetím čerpání služeb a kdykoliv poté.
  • v každém z výše uvedených případů je klient též povinen uhradit celou výši ceny cestovního pojištění sjednaného u CK
Doprava

LETECKÁ -> Praha – Neapol – Praha. Veškeré letištní poplatky a transfery v mýstě pobytu letiště - hotel - letiště v ceně. (Enter Air)

 

Enter Air (ICAO kód společnosti: ENT) je největší polská charterová letecká společnost a druhá největší charterová letecká společnost v regionu střední a východní Evropy. Patří mezi nejlepší dopravce v regionu, což dokazují prestižní ceny, které každoročně získává.

 

Palubní zavazadla:

 

Cestující si může vzít na palubu jedno zavazadlo. Váha tohoto příručního zavazadla nesmí přesáhnout 5 kg a součet jehorozměrů nesmí přesáhnout 115 cm (např. 55 × 40 × 20 cm). Přepravce má právo zkontrolovat váhu a rozměry. Příruční zavazadla cestujícího nesmí obsahovat určité položky, jako např.zbraně, předměty s ostrými špičkami nebo hranami apod. Tekutiny a gely musí být v baleních do 100 ml. Bližší informace v přepravních podmínkách.

Cestující je oprávněn převážet zavazadlo uložené v nákladním prostoru, neboli odbavené zavazadlo. Tyto zavazadla mají formu kufrů nebo jiného vhodného balení zajišťujícího bezpečný převoz. Hmotnost odbaveného zavazadla musí vyhovovat limitu 20 kgpovolenému každému cestujícímu a nesmí být větší než 80 × 120 cmCestující, kteří cestují společně, mohou mít jedno zavazadlo, jehož hmotnost nepřesahuje 32 kg.

25.05. (So) - 01.06. (So) 2019 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
osoba 55+ (platí i pro mladší os. v doprovodu min. 1 os. 55+)
Polopenze
Letecky/Praha
-17 190 Kč
Vybrat termín
28.09. (So) - 05.10. (So) 2019 - 8 dní, 7 nocí
osoba 55+ (platí i pro mladší os. v doprovodu min. 1 os. 55+)
Polopenze
Letecky/Praha
-First minute17 690 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoForio
HotelISCHIA 55+ - hotel Galidon Terme
osoba 55+ (platí i pro mladší os. v doprovodu min. 1 os. 55+)
Termín25.05.2019 - 01.06.2019
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Travel Sport spol s r.o. IČO: 00563838
Vytvářím objednávku...