odjezdy z ČR, nejlevnější česká cestovní kancelář, kvalitní zájezdy, travelsport

ID: 992227

IRSKO 2022 (letecky) ***+

Termín: 16.07. (So) - 23.07. (So) 2022

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Praha

Strava: Snídaně

Cena: 28 390 Kč

Poloha

IRSKO  2022
letecký poznávací zájezd

 

 

 

Galway - Kylemore Abbey - Bunratty Castle - Cahir - Ring od Kerry - Dublin - Powerscourt - Glendalough - Amsterdam... Průvodce: Ing. Martin Černý

 

 

Termíny 2022

Počet dní/nocí

cena

16.07. - 23.07.

8/7

28 390 Kč

30.07. - 06.08.8/728 390 Kč

 

ČASOVÁ SLEVA při 30% záloze (akce platí do 28.2.2022): -500 Kč /os.

 

 

Program

1.den - V cca 6 hod. odlet z Prahy do AMSTERDAMU - prohlídka města s průvodcem (doprava do centra a zpět bude zajištěna vlakem, jehož stanice se nachází přímo v letištním terminálu; doba jízdy cca 20 min; zavazadla budou odbavena z Prahy až do Dublinu). V cca 16 hod. odlet do Dublinu. Transfer na ubytování do hotelu Carlton Blanchardstown**** na okraji města.

 

2.den - Návštěva úchvatných zahrad POWERSCOURT GARDENS, o kterých se říká, že jsou nejhezčí v celém Irsku. Klášter GLENDALOUGH v pohoří Wicklow. Večerní atmosféra ve světoznámé hospodské a barové čtvrti TEMPLE BAR v centru Dublinu. Návrat na ubytování.

 

3.den - Prohlídka malebných Japonských zahrad z počátku 20. století a Irského národního hřebčína - centra chovu irských dostihových koní. EMO COURT - návštěva georgiánského panského sídla z počátku 18. století se zahradou a parkem. Klášter CLONMACNOISE na břehu řeky Shannon. Nocleh v hotelu The Connacht*** v Galway.

 

4.den - Okruh oblastí GALWAY (prohlídka města) a CONNEMARY - drsný kraj plný jezer, zálivů, močálů a hor, který působí jako podivuhodný kout země, jenž někteří lidé nazývají rájem. Zastávka v městečku CLIFDEN, návštěva skvostného kláštera a zahrad KYLEMORE ABBEY. Návrat na ubytování.

 

5.den - Přejezd do oblasti THE BURREN - fascinující, neobvyklá a drsná divočina. Přejezd ke CLIFFS OF MOHER - vyhlídka z útesů až 200 m vysokých, které patří k nejkrásnějším pobřežním útesům Evropy. Návštěva BUNRATTY CASTLE - zachovalého, nábytkem vybaveného hradu včetně přilehlé vesničky - skanzenu, ze které si člověk osvojí znalosti o životě v oblasti dnešního Irska na konci 19. století. Nocleh v hotelu Old Quarter Townhouse*** v centru Limericku.

 

6.den - Návštěva jedné z nejmalebnějších oblastí Irska - RING OF KERRY - jízda po části poloostrova Iveragh se spoustou nádherných vyhlídek. Městečko KENMARE s domky v pastelových barvách, zastávka u vodopádu TORC, impozantní zámek MUCKROSS HOUSE, vodní zahrady a nádherný výhled na Killarneyské jezero. Návrat na ubytování.

 

7.den - CAHIR - krásné historické město, kterému dominuje hrad ze 13. století, návštěva známé SWISS COTTAGE. ROCK OF CASHEL - vápencový pahorek s pozoruhodnou impozantní zříceninou hradu z 12. století, bývalého sídla keltských králů, vévodící stejnojmennému městečku. Významný církevní areál patří mezi nejdůležitější historické stavby Irska. KILKENNY - překrásné městečko se zachovalým hradem. Přejezd do Dublinu do stejného hotelu, jako 1. den.

 

8.den - DUBLIN - hlavní a největší město Irské republiky, sídlo irských vládců. Prohlídka více jak 1000 let starého města - známé katedrály sv. Patrika, hradu, Trinity Collegge, Grafton Street... Navečer odlet z Dublinu přes Amsterdam do ČR (čekání na přestupu cca 1 hod.). Přílet do Prahy v cca 22.30 hod.

Ubytování

7x ubytování v hotelu***/**** (2 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením):

 

Carlton Blanchardstown**** (Dublin) - 3 noci
The Connacht*** (Galwai) - 2 noci
Old Quarter Townhouse*** (Limerick) - 2 noci

 

Možnost příplatku jednolůžkového pokoje: 7 800 Kč.

Stravování

7x snídaně

Cena zahrnuje

►  letenku Praha - Dublin - Praha včetně odbaveného zavazadla (KLM přes Amsterdam)
►  dopravu klimatizovaným autokarem
►  7x ubytování v hotelu***/****
►  7x snídani
►  průvodce
►  pojištění CK proti úpadku
►  zpáteční jízdenku na MHD do centra Amsterdamu a zpět (10 EUR)

Cena nezahrnuje

►  komplexní cestovní pojištění (lze připlatit u CK)
►  doporučená částka na vstupné: cca 90 €

Poznámka

CK si vyhrazuje právo v nezbytném rozsahu změnit program, trasu a další sjednané služby v závislosti na objektivních podmínkách (dopravní problémy, počasí, onemocnění, nečekané znepřístupnění památek, bezpečnost účastníků atp.). Změna pořadí programu se nepovažuje za změnu programu. 

16.07. (So) - 23.07. (So) 2022 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu
Snídaně
Letecky/Praha
-First minute28 390 Kč
Vybrat termín
30.07. (So) - 06.08. (So) 2022 - 8 dní, 7 nocí
Cena za osobu
Snídaně
Letecky/Praha
-First minute28 390 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměIrsko
MístoIrsko
HotelIRSKO 2022 (letecky)
Cena za osobu
Termín16.07.2022 - 23.07.2022
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Travel Sport spol s r.o. IČO: 00563838
Vytvářím objednávku...