odjezdy z ČR, nejlevnější česká cestovní kancelář, kvalitní zájezdy, travelsport

ID: 907156

FRANCIE - BRETAŇ 2021

Termín: 21.09. (Út) - 27.09. (Po) 2021

Délka pobytu: 7 dní, 6 nocí

Doprava: Letecky / Praha

Strava: Snídaně

Cena: 22 490 Kč

Poloha

FRANCIE - BRETAŇ (letecky) - 2021
sedmidenní poznávací letecký zajezd

 


Paříž - Rennes - Vitré - Broceliadský les - Mont St.Michel - Saint Malo - Fort la Latte - Ploumanach - Guimiliau - Locronan - Pointe du Raz - Concerneau - Pont Aven - Quimper - Carnac - Quiberon - Sainte Anne d'Auray - Locmariaquer - Vannes...

 

 

Termín 2021

Počet dní/nocí

cena (Kč)

21.09. - 27.09.7/622 490,-

 

ČASOVÁ SLEVA při 30% záloze (akce platí do 28.2.2021):  -700,-  Kč/os.
 
 

                   

Program

1.den - Odlet z Prahy do Paříže v cca 7:00 hod. Transfer do hotelu v pěším dosahu stanice metra. Uložení zavazadel. Volný den, event. prohlídka PAŘÍŽE s průvodkyní (doprava metrem). Nocleh.

 

2.den - Ráno transfer na nádraží. Přejezd rychlovlakem TGV do Rennes (cca 1,5 hod.). Prohlídka RENNES, hlavního města Bretaně s úzkými uličkami a hrázděnými domy. Návštěva okouzlujícího města VITRÉ, jehož historické centrum zůstalo od středověku prakticky beze změny. Krátká procházka tajuplným BROCELIADSKÝM LESEM spojeným s pověstmi o králi Artušovi, kouzelníku Merlinovi a víle Vivianě. Ubytování na okraji Rennes.

 

3.den - Návštěva jedné z nejnavštěvovanějších památek Francie - proslulého klášterního komplexu MONT ST. MICHEL zbudovaného na žulovém ostrůvku uprostřed mořských písčin. Prohlídka mohutnými hradbami obehnaného SAINT MALO, přístavního města proslaveného korzáry. Zastávka na mysu CAP FRÉHEL s úchvatnými pískovcovými útesy bičovanými vlnami Atlantiku. Nenáročná vycházka Smaragdovým pobřežím od majáku k majestátní pevnosti FORT LA LATTE. Ubytování u Saint Brieuc.

 

4.den - Přesun na tzv. POBŘEŽÍ RŮŽOVÉ ŽULY patřící mezi nejkrásnější přírodní scenérie Bretaně, kde obří kamenné bloky omývá smaragdově zbarvené moře. Odpočinek v populárním letovisku PLOUMANACH, původně rybářském městečku s pěknými písečnými plážemi. Ve vesničce GUIMILIAU prohlídka kamenného kostelíka obklopeného unikátní kalvárií s více než 200 postavami zobrazujícími Kristovo utrpění. Návštěva romantické vesničky LOCRONAN s pitoreskními domky vystavěnými ze žuly, které posloužily jako kulisa mnohých slavných filmů francouzské kinematografie Ubytování na okraji Quimperu.

 

5.den - Zastávka na "konci světa", nejzápadnějším výběžku Francie, mysu POINTE DU RAZ s nádhernými útesy vypínajícími se téměř 80 m vysoko nad rozbouřenou hladinou oceánu. Procházka rybářským městem CONCERNEAU s půvabným opevněným centrem na malém ostrůvku přístupným po můstku. Návštěva rozkošného PONT AVEN, jehož okolí se stalo inspirací mnoha známých malířů v čele s Paulem Gauguinem. V případě časové rezervy zastavení v QUIMPERU vyhlášeném výrobou fajánse (monumentální katedrála St. Corentin, hrázděné domy…). Návrat na ubytování.

 

6.den - Návštěva úžasného megalitického areálu poblíž CARNACU, kde lze obdivovat tisíce mystických dolmenů a menhirů starších než pyramidy v Gíze rozesetých v dlouhých pravidelných řadách. Přejezd na fotogenický poloostrov QUIBERON spojený s pevninou úzkou písečnou kosou, kde již dávno průmyslové zpracování sardinek vystřídal turistický ruch. Prohlídka významného poutního místa SAINTE ANNE D´AURAY s impozantní bazilikou. Zastávka v další významné prehistorické lokalitě LOCMARIAQUER s gigantickým menhirem, který býval největší v celé Evropě. Ubytování na okraji Vannes.

 

7.den - Prohlídka města VANNES s atraktivními uličkami starého města, katedrálou a jachetním přístavem. Transfer na letiště v Nantes. Přílet do Prahy v cca 17:00 hod.

Ubytování

6x ubytování v hotelu - www.hotel-BB.com (2 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením).

Stravování

6x snídaně. 

Cena zahrnuje

 letenku Praha - Paříž a Nantes - Praha včetně odbaveného zavazadla
 jízdenku na TGV
 dopravu klimatizovaným autobusem
 6x ubytování v hotelu - www.hotel-BB.com (2 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením)
 6x snídani
 průvodce
 pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 komplexní cestovní pojištění (lze připlatit u CK)
 doporučená částka na vstupné včetně MHD v Paříži: cca 80 €

Doprava

LETECKÁ + transfery dle programu. 

 

Odlet z Letiště Václava Havla - Praha v cca 7:00h. Návrat do Prahy v cca 17:00h.

Poznámka

CK si vyhrazuje právo v nezbytném rozsahu změnit program, trasu a další sjednané služby v závislosti na objektivních podmínkách (dopravní problémy, počasí, onemocnění, nečekané znepřístupnění památek, bezpečnost účastníků atp.). Změna pořadí programu se nepovažuje za změnu programu. 

21.09. (Út) - 27.09. (Po) 2021 - 7 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Snídaně
Letecky/Praha
-22 490 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměFrancie
Místopoznávací zájezd
HotelFRANCIE - BRETAŇ 2021
cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Termín21.09.2021 - 27.09.2021
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Travel Sport spol s r.o. IČO: 00563838
Vytvářím objednávku...