odjezdy z ČR, nejlevnější česká cestovní kancelář, kvalitní zájezdy, travelsport

ID: 909425

ČESKO - MORAVSKOSLEZSKÉ BESKYDY

Termín: 02.08. (Ne) - 08.08. (So) 2020

Délka pobytu: 7 dní, 6 nocí

Doprava: Autobus / Praha

Strava: Polopenze

Cena: 8 100 Kč

Poloha

ČESKO - Moravskoslezské Beskydy 2020 
sedmidenní autobusový zájezd

 


Svatý Kopeček - Pustevny - Radhošť - Velký Javorník - Valašské Meziříčí - Jurkovičova rozhledna - Stezka Valaška - Kunčice pod Ondřejníkem - Lysá hora - Kopřivnice - Štramberk...

 

 

Termín 2020

Počet dní/nocí

cena (Kč)

02.08. - 08.08.7/68 300,- LM 8 100,-

 

 

 

Program

1.den - Odjezd z Prahy v cca 7 hod. Zastávka na známém poutním místě SVATÝ KOPEČEK, jehož dominantou je skvostná barokní bazilika Navštívení Panny Marie. Návštěva přilehlé ZOO pečující o více než 300 živočišných druhů (průchozí výběh pro makaky, pavilon netopýrů, obří akvárium pro žraloky…). Ubytování v obci Horní Bečva, nedaleko přehrady vhodné ke koupání.

 

2.den - Výjezd busem do sedla PUSTEVNY s dřevěnými stavbami od Dušana Jurkoviče. Pěší turistika po trase: vyhlídkový altánek Cyrilka - socha pohanského boha Radegasta - hora RADHOŠŤ (1 129 m) - Rožnov pod Radhoštěm (cca 14 km). Návrat na ubytování.

 

3.den - Autobusem do rekreační osady Horečky s bizarním koktejlem moderních a zpustlých staveb. Výstup na VELKÝ JAVORNÍK (918 m), nejvyšší bod Veřovických vrchů s dřevěnou rozhlednou. Sestup do sedla Pindula s populární Zbojnickou kolibou (cca 8,5 km, klesání/převýšení cca 420 m). Návrat na ubytování.

 

4.den - Exkurze do dílny na výrobu koberců a gobelínů ve VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ, kde se již více než sto let věnují ručnímu tkaní klasických gobelínů, originálních koberců a tapiserií. Sami si zde budete moci za plného provozu osahat a vyzkoušet toto tradiční umělecké řemeslo. Zastávka v pekařství s možností nákupu pravých valašských frgálů - koláčů z kynutého těsta posypaných sladkou drobenkou. Odpoledne krátká vycházka k JURKOVIČOVĚ ROZHLEDNĚ v Rožnově, případně individuální návštěva části VALAŠSKÉHO MUZEA V PŘÍRODĚ - přírodního skanzenu s jedinečnou sbírkou lidové architektury 1. pol. 19 stol. Návrat na ubytování.

 

5.den - Výjezd lanovkou z Trojanovic na PUSTEVNY. Možnost procházky po vyhlídkovém chodníku STEZKA VALAŠKA vedoucím na 22 m vysokou věž s pěkným rozhledem. Turistika po červené značce přes vrcholy Tanečnice (1 037 m) Čertův Mlýn (1 206 m) do Čeladné (cca 10 km). Cestou zpět do hotelu zastávka u dřevěného kostelíku v KUNČICÍCH POD ONDŘEJNÍKEM, který sem byl přestěhován z Podkarpatské Rusi. Nocleh.

 

6.den - Výšlap z Malenovic přes památník Ivančena na LYSOU HORU (1 323 m) - "královnu" Moravskoslezských Beskyd s neopakovatelným výhledem na hřebeny a údolí Beskyd, Jeseníky, Malou i Velkou Fatru či Vysoké a Nízké Tatry. Sestup k přehradě Šance (cca 16 km, převýšení 800 m). Zastavení u pomníku Maryčky Magdonové. Návrat na ubytování.

 

7.den - Prohlídka technického muzea Tatra v KOPŘIVNICI s poutavou expozicí vozidel této značky. Návštěva města ŠTRAMBERK nabízející řadu zajímavostí: rozhledna Štramberská Trúba, jeskyně Šipka - naleziště pozůstatků člověka neandrtálského, muzeum ilustrátora Zdeňka Buriana, možnost zakoupení Štramberských uší - místní cukrovinky z perníkového těsta ve tvaru kornoutu... Příjezd do Prahy v cca 20 hod.

Ubytování

6x ubytování v hotelu - www.becva-hotel.cz (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením).

Stravování

6x polopenze

Cena zahrnuje

► dopravu klimatizovaným autokarem
► 6x ubytování v hotelu - www.becva-hotel.cz (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)
► 6x polopenzi
► průvodce
► pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 cestovní pojištění

Doprava

Doprava zajištěna klimatizovaným dálkovým autobusem.

 

Odjezd v cca 7:00h PRAHA, dále nástup BEROUN, KLADNO, NOVÉ STRAŠECÍ, RAKOVNÍK... Návrat do Prahy v cca 20:00h.

Poznámka

CK si vyhrazuje právo v nezbytném rozsahu změnit program, trasu a další sjednané služby v závislosti na objektivních podmínkách (dopravní problémy, počasí, onemocnění, nečekané znepřístupnění památek, bezpečnost účastníků atp.). Změna pořadí programu se nepovažuje za změnu programu. 

02.08. (Ne) - 08.08. (So) 2020 - 7 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu
Polopenze
Autobus/Praha
-2%Last minute8 100 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoBeskydy
HotelČESKO - MORAVSKOSLEZSKÉ BESKYDY
cena za osobu
Termín02.08.2020 - 08.08.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Travel Sport spol s r.o. IČO: 00563838
Vytvářím objednávku...