odjezdy z ČR, nejlevnější česká cestovní kancelář, kvalitní zájezdy, travelsport

ID: 1004274

ČESKO - Podyjí a Znojemsko 2022 ***

Termín: 24.09. (So) - 28.09. (St) 2022

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Autobus / Praha

Strava: Polopenze

Cena: 5 990 Kč

Poloha

ČESKO - Podyjí a Znojemsko 2022
5-denní autobusový poznávací zájezd

 

 

 

Roštejn - Jaroměřice nad Rokytnou - Znojmo - Vídeň - NP Podyjí - Bítov - Vranov nad Dyjí... 

 

 

 

Termín 2022

Počet dní/nocí

cena (Kč)

24.09.-28.09.5/45 990,-

 

ČASOVÁ SLEVA při záloze 30% (akce platí do 28.2.2022):   -200 Kč/os.

 

 

Program

1.den - Odjezd z Prahy v cca 6.30 hod. Prohlídka hradu ROŠTEJN, pozdně gotického objektu zbudovaného uprostřed lesů Javořických vrchů. Návštěva státního zámku JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU, barokního skvostu Vysočiny, který patřil mezi nejmohutnější stavby 1. pol. 18 stol. nejen u nás, ale i v celé Evropě. Ubytování v obci Vranovská ves.

 

2.den - Prohlídka nádherně zrekonstruovaného VODNÍHO MLÝNA ve Slupi s poutavou expozicí mlynářské techniky a technologie od středověku až po 20. století. Okružní jízda turistickým vláčkem centrem ZNOJMA, jehož trasa vede po nejzajímavějších částech a památkách města. Návštěva tajemného Znojemského podzemí, rozsáhlého labyrintu chodeb vybudovaného nejspíše jako skladovací prostory až ve čtyřech patrech pod sebou. Večer fakultativní DEGUSTACE VÍNA. Nocleh.

 

3.den - Celodenní výlet do Rakouska. Návštěva zámku SCHÖNBRUNN - bývalé letní rezidence Habsburků s honosnými císařskými komnatami (Zrcadlový sál, Modrý čínský salon, Milionový pokoj...), muzeem kočárů, skleníky, reprezentativními zahradami s Neptunovou kašnou, památníkem Gloriet a nejstarší ZOO na světě. Možnost výletu po zámeckém areálu panoramatickým vláčkem. Návrat na ubytování.

 

4.den - Pěší výlet ke zřícenině NOVÝ HRÁDEK, která byla roku 2002 pro svoji výjimečnost vyhlášena národní kulturní památkou. Turistika atraktivním přírodním prostředím NP PODYJÍ. Delší trasa měří 12 km a vede od Nového Hrádku přes vinici ŠOBES, jeden z nejstarších vinohradů v Evropě, nacházející se na jižním úbočí meandru řeky Dyje. Odpočinková varianta počítá s krátkou procházkou z Hnanic k okouzlující vyhlídce DEVĚT MLÝNŮ a individuálním posezením u sklenky vína. Návrat na ubytování.

 

5.den - Výstup na 30 m vysokou cihlovou rozhlednu RUMBURAK s překrásným výhledem. Pokračování k romantickému hradu BÍTOV ležícímu nad Vranovskou přehradou v malebném kaňonu tzv. "Moravského Švýcarska". Prohlídka nedalekého zámku VRANOV NAD DYJÍ, který patří k nejpozoruhodnějším světským stavbám středoevropského baroka. Příjezd do Prahy v cca 20 hod.

Ubytování

4x ubytování v hotelu Club*** - www.hotelclub.cz - 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením. V pokojích se nachází SAT-TV, WiFi zdarma a jsou zde také ručníky. Ubytovaným hostům je v hotelu k dispozici relaxační centrum s vnitřním bazénem a saunou. Hotel disponuje vlastní restaurací s barem, kde je také zábavní koutek s kulečníkem a stolním fotbálkem.

 

Možnost příplatku jednolůžkového pokoje = 800 Kč/zájezd.

Stravování

4x polopenze v restauraci hotelu Club*** (snídaně formou bufetu a večeře jsou servírované). V případě stravovacích omezení nás prosím upozorněte při objednání zájezdu (např. bezlepková dieta, alergie na určité potraviny, vegetarián apod.).

Cena zahrnuje

dopravu klimatizovaným autobusem s WC
► 4x ubytování v hotelu Club***
► 4x polopenzi
► průvodce
► pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

cestovní pojištění
► vstupné do památkových objektů a turistických atrakcí

Doprava

AUTOBUSOVÁ

 

Odjezd: 6:30h Praha, dále možný nástup Rakovník, Nové Strašecí, Kladno, Beroun.

Poznámka

CK si vyhrazuje právo v nezbytném rozsahu změnit program, trasu a další sjednané služby v závislosti na objektivních podmínkách (dopravní problémy, počasí, onemocnění, nečekané znepřístupnění památek, bezpečnost účastníků atp.). Změna pořadí programu se nepovažuje za změnu programu. 

24.09. (So) - 28.09. (St) 2022 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu
Polopenze
Autobus/Praha
-First minute5 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoZnojemsko
HotelČESKO - Podyjí a Znojemsko 2022
Cena za osobu
Termín24.09.2022 - 28.09.2022
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Travel Sport spol s r.o. IČO: 00563838
Vytvářím objednávku...