odjezdy z ČR, nejlevnější česká cestovní kancelář, kvalitní zájezdy, travelsport

ID: 794729

MAĎARSKO - BÜKFÜRDÓ - htl.RÉPCE GOLD ****

Termín: Není vybrán.

Poloha
MAĎARSKO - BÜKFÜRDÓ - htl. RÉPCE*** a RÉPCE GOLD ****
lázeňský pobyt s autobusovou dopravou
 
 
 

Patří k nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším termálním lázním v Maďarsku. Nacházejí se na západní hranici s Rakouskem. Termální koupaliště leží v krásně upraveném, rozlehlém parku, který je plný zeleně. Výzkum narazil v této oblasti v roce 1971 na léčivý pramen o teplotě 58 oC, jehož kapacita je 1000 l/min. Tato léčivá voda má mimořádně vysoký obsah železa, je to charakteristická zemito-vápenitá voda s konstantním podílem vápníku, hořčíku a hydrogenuhličitanů. Kryté lázně a koupaliště s léčivou termální a pitnou vodou o teplotě 24°C – 38oC se rozprostírají na 13 ha s vodní plochou více než 5 000 m2. Komplex s 27 bazény očekává návštěvníky po celý rok, aby zde léčili a zregenerovali své tělo. Milovníkům sauny je určen nově vybudovaný svět sauny pro 150 osob s tepidariem, aromatickou parní saunou, infračervenou i finskou saunou, ledovou kabinou, vnitřním a venkovním ochlazovacím bazénem. V areálu jsou široké možnosti stravování.

 

Termíny zájezdu 2020dospělá os. pevné lůžkodospělá os. přistýlkadospělá os. v 1/1 pokoji

Répce Gold

4*

Répce

3*   

Répce Gold

4*

Répce

3*   

Répce Gold

4*

Répce

3* 

02.06.-09.06.

(7 nocí)

12 89010 89010 8909 89014 89013 390

14.11.-17.11.

(3 noci)

vyprodáno----------vyprodáno----------vyprodáno----------

 

 

HOTEL RÉPCE *** a  HOTEL RÉPCE GOLD ****

Hotel Répce*** je situován v tichém klidném prostředí a je obklopen stinnými listnatými stromy. Z hotelu lze přejít rovnou do areálu léčebných lázní krytou spojovací chodbou. Hotel nabízí jedno a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vybavené koupelnou, WC, TV, telefonem, rádiem a mini-barem. Pokoje nemají balkony, pouze francouzské okno. Župan není k dispozici, lze zapůjčit za 500 HUF/den či 1,5 EUR/den.  Internet zdarma k dispozici pouze v lobby hotelu.

Hotel Répce Gold**** je propojen s termálními lázněmi krytou, vytápěnou, spojovací chodbou. Hotel nabízí jedno a dvoulůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky, všechny pokoje mají koupelnu, WC, TV, telefon, minibar, bezpečnostní schránku, možnost připojení k internetu zdarma v lobby i na pokojích. K dispozici na pokojích župan. Dvoulůžkové pokoje mají balkon, pokoje s přistýlkou jsou bez balkonu. Hotel také nabízí 7 rodinných pokojů, jedná se o dva sousedící pokoje, které jsou propojeny dveřmi, dále 12 apartmánů a  dva pokoje pro hosty se zdravotním postižením včetně pokoje pro doprovod.

Program

1.den - Odjezdy na pobyt jsou vždy v brzkých ranních hodinách , příjezd do BÜKFÜRDÖ, ubytování.

2.den – 3.den -  Volný den, relaxace v termálním areálu v místě pobytu, nocleh.

4.den -  Odjezd z lázní  mezi  10-11 hodinou dopoledne.

 

Ubytování

Répce Gold**** - Hotel nabízí jedno a dvoulůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky, všechny pokoje mají koupelnu, WC, TV, telefon, minibar, bezpečnostní schránku, možnost připojení k internetu zdarma v lobby i na pokojích. Většina pokojů má balkon. Pokoje s přistýlkou balkon nemají. Hotel také nabízí 7 rodinných pokojů, jedná se o dva sousedící pokoje, které jsou propojeny dveřmi, dále 12 apartmánů a dva pokoje pro hosty se zdravotním postižením včetně pokoje pro doprovod.

 

Répce*** - Hotel nabízí jedno a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vybavené koupelnou, WC, TV, telefonem, rádiem a mini-barem. Pokoje nemají balkony, pouze francouzské okno. Župan není k dispozici, lze zapůjčit za 500 HUF/den či 1,5 EUR/den. Internet zdarma k dispozici pouze v lobby hotelu.

Stravování

htl. Répce Gold****/htl. Répce*** - Polopenze, bufetové stoly včetně 0,25 l minerální vody na osobu u večeře, v den příjezdu začíná strava večeří, v den odjezdu končí snídaní.

Cena zahrnuje

7x / 3x ubytování
► 7x / 3x polopenzi formou bufetu včetně 0,25 l minerální vody na osobu u večeře

► dopravu autobusem
► služby delegáta
► celodenní vstupné do termálních lázní včetně zážitkové části kromě světa sauny. V den příjezdu je již možné využít wellness centrum hotelu, ve kterém najdete plavecký bazén, whirpool, jacuzzi, saunu, parní kabinu.

 
Cena nezahrnuje

Pobytovou taxu 60 Kč/den/osoba od 18 let, která je splatná v CK

► vstupné do světa sauny + vratnou kauci za elektronickou vstupenku do lázní (2000 HUF či 7 EUR nebo 200 Kč) 
► komplexní cestovní pojištění Generali-Česká pojišťovna (lze připlatit u CK = 180,- Kč/os./3 noci, 350,- Kč/os./7 nocí)

Doprava

Doprava je zajištěna zájezdovým autobusem - odjezdy na pobyt jsou vždy v brzkých ranních hodinách, odjezd z lázní (v  neděli) mezi 10-11 hodinou dopoledne.

 

Nástupní místa:  PRAHA, Příbram, Březnice, Sedlčany

Poznámka

INDIKACE: vápenatění, artróza - degenerativní nemoc kloubů, osteoporóza - řídnutí kostí, diskopatie, lumbago, Bechtěrevova nemoc, chronický zánět kloubů, dna, revmatismus měkkých tkání, rehabilitace po ortopedických a neurochirurgických operacích, poúrazová rehabilitace, chronické gynekologické a urologické záněty, chronický žaludeční katar, žaludeční vředy, zažívací potíže.

Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Travel Sport spol s r.o. IČO: 00563838
Vytvářím objednávku...