odjezdy z ČR, nejlepší česká cestovní kancelář

ID: 506135
Poloha

ALPBACH / Reith - Tyrolské Alpy 2018
třídenní lyžařský zájezd

 

Údolí Alpbachtal se nachází v samém srdci Tyrolska. Je vzdálené 40km východně od Innsbrucku. Klidné lyžařské středisko nedaleko Zillertalu ležící pod západním úbočím pohoří Wildschönau a patřící tak již do pohoří Kitzbühelských Alp. Díky sloučení s lyžařskými středisky ve Wildschönau vznikla v prosinci 2012 lyžařská oblast "Ski Juwel", která dopřává zimní radovánky na 109 km sjezdovek (26 km modrých, 54 km červených, 13 km černých + 16 km označených lyžařských tras) všech náročností s převahou sjezdovek pro méně či středně náročné lyžaře i rodiny s dětmi a 46 vlecích (9 kabinových lanovek, 7 sedaček, 32 tažných vleků) ve výšce až 2025 m, čímž se dostal mezi deset nejlepších lyžařských oblastí v Tyrolsku. Středisko je vybaveno přístroji pro umělé zasněžování. Běžkařům je k dispozici v této oblasti cca 50 km upravovaných tras a pestrá nabídka jiných aktivit pro volný čas! Ubytování je zajištěno v malebném městečku Kramsach, vzdáleném 9 km od lyžařského střediska Alpbach. Každé ráno je zajištěna doprava k vleku autobusem CK, který večer po lyžování odveze klienty zpět do hotelu. Klienti si mohou při objednání zájezdu připlatit permanentky na lyžování ve středisku Alpbach/Reith u naší CK, které budou předány na místě organizačním pracovníkem.


PROMO VIDEO - LYŽOVÁNÍ V ALPBACHU ke shlédnutí ZDE:


AKTUÁLNÍ WEB KAMERY VE STŘEDISKU ALPBACHTAL

Program

02.03. -> Odjezd PRAHA v cca 00:15 hod. (stanice metra A Strašnická – autobusová zastávka u výstupu z metra směr Nové Strašnice - ulice  „V Olšinách“ – z metra projdete podchodem a za ním po schodišti nahoru na zastávku MHD), ČESKÉ BUDĚJOVICE v cca 2:15h (čerpací stanice MOL-ulice Na Dlouhé louce, vedle výstaviště). V ranních hodinách (kolem 8:00h) příjezd do lyžařského střediska Alpbach/Reith, lyžování ve výšce od 600m až 2.100m, ve večerních hodinách ubytování v hotelu, večeře, volná zábava.

 

03.03. -> Snídaně, odjezd do lyžařského střediska – lyžování, večer návrat na hotel, večeře, volná zábava.


04.03. -> Snídaně, odjezd do lyžařského střediska – lyžování. Sraz účastníků v 16:00 hod u autobusu na parkovišti lyžařského střediska. V 16:30 hod odjezd do Prahy. Příjezd po 23:00 hod.

Ubytování
Hotel  IRIS***  - městečko Kramsach -  dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím. Na přání klienta lze zajistit 3 – 4 lůžkové pokoje. V přízemí hotelu se nachází stylová restaurace. V suterénu hotelu je možné za příplatek relaxovat v místním SPA  či posedět v nekuřáckém baru s možností pronájmu kuželkové dráhy. V hotelu možnost zdarma využívat Wi-Fi internetové připojení.


Možnost příplatku za jednolůžkový pokoj = 1.850,-Kč

Stravování

2x Polopenze. Snídaně - formou bufetu, večeře - bohaté jednotné menu (hlavní chod, polévka, desert).

Cena zahrnuje

 Dopravu autobusem (DVD, minibar),
2x ubytování s polopenzí,
organizačního pracovníka,
pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

3 denní skipas (lze připlatit u CK): dospělý = 3.580,-Kč, dítě r.nar. 1999-20001= 2.870,-Kč, dítě r.nar. 2002-2011 = 1.790,-Kč, dítě r.nar. 2012 a dále = zdarma

komplexní pojištění "Sportovní cesty" bez storna = 110,-Kč/os.

komplexní pojištění "Sportovní cesty" se stornem = 200,-Kč/os.

Doprava

AUTOBUSOVÁ. Autobus zůstává s klienty v místě pobytu a každý den dopravuje klienty k vleku a večer po lyžování zpět. Běžkaři mohou pokračovat od vleku skibusem k běžkařským tratím či se dopravit zcela individuálně přímou linkou hromadné dopravy-autobus od místa ubytování (zastávka přímo před hotelem).

02.03. (Pá) - 04.03. (Ne) 2018 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu
Polopenze
Autobus/Praha
-3%Last minute4 140 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Travel Sport spol s r.o. IČO: 00563838
Vytvářím objednávku...