odjezdy z ČR, nejlepší česká cestovní kancelář

ID: 566131

MOZARTOVY VÁNOCE V SALZBURGU A JEHO OKOLÍ

Poloha

MOZARTOVY VÁNOCE V SALZBURGU A JEHO OKOLÍ

dvoudenní poznávací zájezd -bez nočního přejezdu !!!

 

Program

1.den - odjezd v 6:00 hod. z Prahy přes Dolní Dvořiště do rakouského města SALCBURK zapsaném na prestižním seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, prohlídka historického centra, projdeme se po nádherně vyzdobené obchodní ulici GETREIDEGASSE, kde se narodil a bydlel Wolfgang Amadeus Mozart. Navštívíme pevnost Hohensalzburg, Salcburský chrám, Františkánský kostel, klášterní areál Sv. Petra s kostelem, klášterem, klášterním sklípkem a hřbitovem. Rezidenci a Mirabellskou zahradu na druhé straně Salzachu. Kromě památek bude hlavním cílem proslulý vánoční trh Christkindlmarkt  na Rezidenčním a Dómském náměstí a trh před zámkem Mirabell. Na místních trzích panuje skutečně nevšední atmosféra, ze všech koutů se line vůně pečených kaštanů, pražených mandlí a horkého ovocného punče, městem znějí vánoční koledy. Ve večerních hodinách odjezd na ubytování a večeře, individuální volno. Neopomeneme ani tradiční salzburskou cukrovinku, Mozartovy koule. Ve večerních hodinách odjezd na ubytování, večeře, po večeři Krampuslauf (průvod čertů, začátek 19.00, zúčastní se kolem 40 skupin čertů, tj. cca 400 – 600 čertů) na okraji Salzburku (čtvrť Gnigl), individuální volno.

 

2.den – snídaně, odjezd k  jezeru WOLFGANGSEE. Adventní trhy ve dvou letoviscích – ST.WOLFGANG a ST.GILGEN. Dopoledne možnost výjezdu historickou parní zubačkou do nadmořské výšky 1015 m n. m. na úpatí hory Schaffberg (výhled na jezero), procházka centrem městečka St. Wolfgang, kde se nachází slavný kostel a klikaté uličky. Následuje mozartovský ST.GILGEN. Mezi jednotlivými městečky a jejich adventními trhy jezdí lodičky (na jednu se nalodíme), potkávají se u obří 19 m vysoké zářící lucerny uprostřed jezera, kolem které plavou zářící hvězdy. V odpoledních hodinách odjezd do Prahy, návrat na místo odjezdu cca kolem 22.00 hod.

 

VIDEO o SALZBURKU ke shlédnutí ZDE:

Ubytování

V hotelu ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím a snídaní, na přání zákazníka lze zajistit 3lůžkový pokoj. Večeře zajištěna v Salzburgu - v blízkosti průvodu čertů. 

Stravování

1x polopenze (snídaně - bufet, večeře - jednotné menu)

Cena zahrnuje

dopravu dálkovým autobusem (klimatizace, DVD a minibar)

1x ubytování

► polopenze (1x večeře, 1x snídaně) - večeře zajištěna v blízkosti průvodu čertů, snídaně v hotelu

průvodce

pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

komplexní pojištění (lze připlatit u CK)

vstupy do objektů (cca 25,- Eur)

Odjezd
Upozornění

Poznámka

CK si vyhrazuje právo v nezbytném rozsahu změnit program, trasu a další sjednané služby v závislosti na objektivních podmínkách (dopravní problémy, počasí, onemocnění, nečekané znepřístupnění památek, bezpečnost účastníků atp.).  Změna pořadí programu se nepovažuje za změnu programu.

 

 

!!! AKCE !!! ČASOVÁ SLEVA při 30% záloze (akce platí do 28.02.2018) = -100,- Kč /os. - sleva je již započítána v nabízené ceně níže

01.12. (So) - 02.12. (Ne) 2018 - 2 dny, 1 nocStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu
Polopenze
Autobus/Praha
-3%First minute2 790 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Travel Sport spol s r.o. IČO: 00563838
Vytvářím objednávku...