odjezdy z ČR, nejlepší česká cestovní kancelář

ID: 506098
Poloha

RAKOUSKO - NĚMECKO - ORLÍ HNÍZDO

třídenní poznávací zájezd bez nočního přejezdu

 

VIDEO - ORLÍ HNÍZDO ke shlédnutí ZDE:

Program

1. den -  Odjezd v 06:00 hod. z Prahy přes Dolní Dvořiště směr Linz, prohlídka solného dolu Hallein – Salbergwerk - keltská vesnice kde se již od konce 12.století v hoře Dürrnberg těžila sůl (jeden z nejproduktivnějších dolů ve střední Evropě) a prohlídneme si historické centrum městečka Hallein kde mimo jiné žil varhaník Franz Xaver Gruber, který složil světoznámou vánoční píseň „Tichá noc, svatá noc“, ubytování, večeře.

 

2. den - Snídaně, odjezd do Krimmlu přes Gerlospass (1507m) na prohlídku největších vodopádů Rakouska na řece Krimml Ache (voda padá ve třech kaskádách z výšky 380m), výjezd na Grossglockner - Hochalpenstrassen (vysokohorská silnice), výhled na 37 hor vyšších než 3000m, ubytování, večeře.

 

3. den - Snídaně, odjezd do Německa do Berchtesgadenu, výjezd kyvadlovou dopravou na Kehlstein – k  Hitlerovu „Orlímu hnízdu“, při zpáteční cestě zastávka s krátkou procházkou v okolí jezera Konigsee, návrat do Prahy ve večerních hodinách.

Ubytování

Ubytování zajištěno v městečku Kramsach u Münsteru, v hotelu ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím a polopenzí. Internetové připojení prostřednictvím Wi-Fi zdarma. Na přání zákazníka lze zajistit 3lůžkový pokoj. 
 
Ve sklepních prostorech hotelu se nacházejí 4 kuželkové dráhy s nekuřáckým barem a malé wellness (sauna, masáže, zábaly, manikůra apod.). V přízemí hotelu možnost večerního posezení ve stylové restauraci.

Stravování

Polopenze (snídaně formou bufetu, k večeři jednotné menu-polévka,hlavní chod, zákusek).

Cena zahrnuje

 dopravu dálkovým autobusem (WC, DVD, klimatizace a mini bar)
 2x ubytování s polopenzí
 průvodce
 pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 komplexní cestovní pojištění (lze přikoupit u CK)
 vstupy do objektů (cca 60,-EUR)

Doprava

AUTOBUSOVÁ.
 

Odjezdy: 06:00 hod. Praha 10 - stanice metra A Strašnická (autobus. zastávka u výstupu z metra směr Nové Strašnice - ulice V Olšinách).

  
Další informace
Poznámka:
CK si vyhrazuje právo v nezbytném rozsahu změnit program, trasu a další sjednané služby v závislosti na objektivních podmínkách (dopravní problémy, počasí, onemocnění, nečekané znepřístupnění památek, bezpečnost účastníků atp.).  Změna pořadí programu se nepovažuje za změnu programu.
 

 

01.06. (Pá) - 03.06. (Ne) 2018 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu
Polopenze
Autobus/Praha
-4 990 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Travel Sport spol s r.o. IČO: 00563838
Vytvářím objednávku...