odjezdy z ČR, nejlepší česká cestovní kancelář

ID: 712461

FRANCIE – NORMANDIE s návštěvou PAŘÍŽE

Poloha

FRANCIE – NORMANDIE s návštěvou PAŘÍŽE

šestidenní poznávací zájezd

 

CABOURG - ARROMANCHES LE BAINS - OMAHA  BEACH - MONT ST. MICHEL - CAMEMBERT - ROUEN - PAŘÍŽ ....

 

 

Video o Normandii ke shlédnutí zde:

Program

1. den -     odjezd ve večerních hodinách  z Prahy,  po trase  Beroun, Plzeň.

 

2. den -     příjezd na hotel, ubytování, procházka malebným rybářským  městečkem CABOURG,    během které uvidíte nádherné písečné duny, možnost procházky po pobřežní promenádě, v  centru se rovněž nachází řada francouzských restaurací.

 

3. den -     po snídani začínáme prohlídkou a návštěvou městečka ARROMANCHES LE BAINS s pozůstatky umělého přístavu spojenců, uvidíme pláže OMAHA  BEACH, kde navštívíme hřbitov amerických vojáků, odjezd k ostrůvku MONT ST. MICHEL jenž je proslulý rozdílem mořské hladiny mezi přílivem a odlivem, procházka zdejšími romantickými úzkými uličkami ke stejnojmennému klášteru, který je zapsán společně s ostrovem na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, návrat zpět na hotel.

 

4. den -     po snídani odjezd do vesničky CAMEMBERT, kde se vyrábí světoznámý francouzský sýr, exkurze v místní sýrárně s ochutnávkou, pokračování do ROUENU – prohlídka katedrály a kostela Johanky z Arku, příjezd do Paříže v podvečerních hodinách, ubytování, fakultativně možnost noční okružní jízdy centrem města.

 

5. den -     snídaně,  celodenní návštěva Paříže, která bude začínat v části Montmartre u známého kabaretu Moulin Rouge a baziliky Sacre Coeur, dále pokračování metrem k opeře a kostelu Madeleine, následovat bude okružní projížďka loďkou po Seině, den zakončíme na mrakodrapu Montparnasse, odkud se nám otevře nádherný výhled na Paříž včetně Eiffelovy věže, ve večerních hodinách odjezd do Prahy.

 

6. den    příjezd do Plzně, Berouna, Prahy v dopoledních hodinách.

Ubytování

V hotelu ve 2-lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím se snídaní, na přání zákazníka lze zajistit 3-lůžkový pokoj. 2 noci v okolí Cabourgu, 1 noc v okolí Paříže.

Stravování

3x snídaně

Cena zahrnuje

dopravu dálkovým autobusem (WC, DVD, klimatizace a mini bar)
 ubytování v hotelu se snídaní
 průvodce
 pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění (lze přikoupit u CK)
 vstupy do objektů, plavbu po Seině (cca 70,-EUR)

Doprava

AUTOBUSOVÁ.
 

Odjezdy: ve večerních hodinách Praha 10 - stanice metra A Strašnická (autobus. zastávka u výstupu z metra směr Nové Strašnice - ulice V Olšinách), Beroun, Plzeň.

Další informace

Poznámka:
CK si vyhrazuje právo v nezbytném rozsahu změnit program, trasu a další sjednané služby v závislosti na objektivních podmínkách (dopravní problémy, počasí, onemocnění, nečekané znepřístupnění památek, bezpečnost účastníků atp.).  Změna pořadí programu se nepovažuje za změnu programu.

 

!!! AKCE !!! ČASOVÁ SLEVA při 30% záloze (akce platí do 28.02.2018) = -200,- Kč /os. - sleva je již započítána v nabízené ceně níže

15.06. (Pá) - 20.06. (St) 2018 - 6 dní, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu
Snídaně
Autobus/Praha
-2%First minute8 090 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Travel Sport spol s r.o. IČO: 00563838
Vytvářím objednávku...